MASA VS SİYAH

USTA58

Acemi
Beyler geldik 3. Güne.
Karşılıklı sataşmadan devam ediyor,savunmalar kesiliyor.
1 adamdan bu kadar korumalarını beklemiyordum, klanımdaki o arkadaşı tebrik ediyorum ciddi anlamda bütün masa klani korkuyormuş onu anladım.
Ama nafile adam sizin birinciniz gibi değil, köyde 1 mızrak olunca hesap soruyor anlık saldırısı ile
Sözüm ona bu beklenmedik hareketleri diplomasi anlamında masa klanını derin yara aldığını görüyorum.
Ayrıca zayıflamamızı bekleyen başka klan var mı diye etrafı gözlüyorum.biri bizi gözetliyor evi değil burası.
Bu arada manevi desteklerini gördüğüm ve cidden hissettiğim klanlara teşekkür ederim.
Genelde uyku ile geçiyor bu zamanlar.
Multilerinizdeki hamlar için klanim adina teşekkür ederim, malum ana köylerinize telaşla bakmaktan multi hesaplardaki yağma edeceğiniz full depo hammaddeleri unutuyorsunuz.
Bu multi hesaplar ban sebebi değil miydi ya?
Neyse sesli düşünmüşüm ramonasi hesap sahibi sen beni affet
IMG_20240423_101942.jpg

MXVII

Mızrakçı
Koskoca osman abiye multi diyen adam zaten oyunu nerde oynadığına bakmam bile:D
Koskoca Osman abin bu hammaddeleri saldırı ordusu zannettiyse hayal dünyanızla başbaşa bırakıyorum.
Bir gün paran biter senin de, Hee world 100k yatırım incelemeye neden olmalı açıkçası

ReBeLs37

Mızrakçı
Koskoca Osman abin bu hammaddeleri saldırı ordusu zannettiyse hayal dünyanızla başbaşa bırakıyorum.
Bir gün paran biter senin de, Hee world 100k yatırım incelemeye neden olmalı açıkçası
Bir şey anlamadım neyse hocam başarılar:D ama multi değil ramonosi onu bil köy kasmaya girmiştir en fazla

MXVII

Mızrakçı
Bir şey anlamadım neyse hocam başarılar:D ama multi değil ramonosi onu bil köy kasmaya girmiştir en fazla
Oyunun amacı ağlayanlara Köy kasayim yağma etsinler değil, oyun savas oyunu.
Zaten her yol mubah anlayışı bitirdi bu güzelim oyunu.
Programlarla oynamaktan oyunun ekranını unuttu bütün herkes.
Hadi şimdi git bir yerlerde oyna sen, severler senin hesabı her world 100k para yatıran hesabı kim sevmez :)

ReBeLs37

Mızrakçı
Oyunun amacı ağlayanlara Köy kasayim yağma etsinler değil, oyun savas oyunu.
Zaten her yol mubah anlayışı bitirdi bu güzelim oyunu.
Programlarla oynamaktan oyunun ekranını unuttu bütün herkes.
Hadi şimdi git bir yerlerde oyna sen, severler senin hesabı her world 100k para yatıran hesabı kim sevmez :)
Knk senin ağır sorunların var worldle zerre alakan yok @Dark Souls bu arkadaş tanıdık mı bilmyiorum tanıdıksada toplayın değilse hemen toplayın bence adam worldun presiz olduğunu dahi bilmiyor :DDD

MXVII

Mızrakçı
Knk senin ağır sorunların var worldle zerre alakan yok @Dark Souls bu arkadaş tanıdık mı bilmyiorum tanıdıksada toplayın değilse hemen toplayın bence adam worldun presiz olduğunu dahi bilmiyor :DDD

1) senin dostun ahbabın kankan değilim
2)Rebel hesabı senin değil mi, neyden bahsettiğimi anlamayacak kadar mı premium çektin kafana
3.) Az akıllı olan insan bu world dışındaki worldlerden bahsettiğimi anlar. Anlamamazliga gelme, şimdi savaş ile alakalı ilgin yoksa güle güle :)
4.) Buna cevap atma, kimseyi yardıma çağırma, boşa kalabalık yapma ve git.
Sana son yazımdır.

* Habil Khan 55

Kılıç Ustası
Beyler geldik 3. Güne.
Karşılıklı sataşmadan devam ediyor,savunmalar kesiliyor.
1 adamdan bu kadar korumalarını beklemiyordum, klanımdaki o arkadaşı tebrik ediyorum ciddi anlamda bütün masa klani korkuyormuş onu anladım.
Ama nafile adam sizin birinciniz gibi değil, köyde 1 mızrak olunca hesap soruyor anlık saldırısı ile
Sözüm ona bu beklenmedik hareketleri diplomasi anlamında masa klanını derin yara aldığını görüyorum.
Ayrıca zayıflamamızı bekleyen başka klan var mı diye etrafı gözlüyorum.biri bizi gözetliyor evi değil burası.
Bu arada manevi desteklerini gördüğüm ve cidden hissettiğim klanlara teşekkür ederim.
Genelde uyku ile geçiyor bu zamanlar.
Multilerinizdeki hamlar için klanim adina teşekkür ederim, malum ana köylerinize telaşla bakmaktan multi hesaplardaki yağma edeceğiniz full depo hammaddeleri unutuyorsunuz.
Bu multi hesaplar ban sebebi değil miydi ya?
Neyse sesli düşünmüşüm ramonasi hesap sahibi sen beni affet
bu dünyada yasal aga sağolsunlar destek ekibi çok duyarlı cevap bile verme tenezzülünde bulunmuyor şikayetlere.

LeBron James

Acemi
SİYAH saldırmaya dün gece itibariyle başlamıştır. Henüz kami saldırılarında ilk günü geride bıraktık ve saldırı ordularımız ilk dalga saldırılarda, karşı tarafın kamilerinde olduğu gibi zarar görmedi. "Savaş Raporları" forumunda yaptığımız kesimlerin raporlarını görebilirsiniz.

Bizi kolay lokma sandılar, hafife aldılar. Hatta açık konuşmak gerekirse tüm dünya bizi MASA'ya karşı kolay lokma sanıyordu, mutlak favori karşı taraftı. Ama işler hesaplandığı gibi gitmedi, SİYAH MASA'YA YUMRUĞUNU VURDU :)Önümüzdeki günler-haftalar boyunca nakavt edecek, daha ilk raunttayız :)

Köy alım istatistiklerindeki değişimi de önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Saygıyla duyurulur.

MXVII

Mızrakçı
23 Nisan yani 4. Gün özeti.
Masa klanı bunlar nasıl saldirabilir, bunlar pro oyuncularımızı nasil vurabilir, multilerden ham çekemiyor muyuz, askerler ile 2. Klandaki multilerde mi bitti,
Bu kadar miyiz beyler sizler world kapattınız bunlar world de kapatmadı modunda şu an
Öhömm
Neyse Siyah klanı saldırılara başlamıştır, saldırı puanından anlaşılacaktır :)
-Ya sözünün eri olsalardı? Demek ki 1 hafta yeterli olacakmış ;)

MXVII

Mızrakçı
5. Günün özeti erken giriyorum.
SİYAH MASA karşısında üstünlük kurmaya başlamıştır.
Köy alımlarında istatistik kasmak icin 300-400 puanla işimiz yoktur.
Herkese duyrulur.

MXVII

Mızrakçı
Oyun dışı
Bir kardeşimizin yegeni vefat etmiş olduğundan, buradaki yazılarıma Bir süre ara vereceğim.
Bu bir oyun.Sataşmalarım oyunun bir parçası iken,gerçek hayatın getirmiş olduğu gerçekleri gözardı edemem.
Oyun oynadığımız bir hobi, hayat gercegimizdir. Herkesin aile mutluluğu ve sağlığı daim olsun der ve dua okumasını temenni ederim.

Pro Ötüken

Milis
Oyun dışı
Bir kardeşimizin yegeni vefat etmiş olduğundan, buradaki yazılarıma Bir süre ara vereceğim.
Bu bir oyun.Sataşmalarım oyunun bir parçası iken,gerçek hayatın getirmiş olduğu gerçekleri gözardı edemem.
Oyun oynadığımız bir hobi, hayat gercegimizdir. Herkesin aile mutluluğu ve sağlığı daim olsun der ve dua okumasını temenni ederim.
başınız sağolsun.
oyundan kime yazağımı bilmediğimden ötürü burada yazıyorum.
nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum bu sebepten
oyun bir yana gerçek hayat bir yana diyerek devam etmek istiyorum.
w60 zamanında öz abimi kaybettiğim için aynı problemleri yaşadım (Pro AZMAN)
hem arkadaşın yeğeni hemde abim için mekanları cennet olur İnşallah
tekrar diyorum oyun bir yana gerçek hayat bir yana
umarım kavga ve gürültüleriniz biter ve dostluk içinde bir savaş geçer.
İYİ OYUNLAR HERKESE