Kuzey Klanı Feryat Ve Ekibi

EXELANS99

Acemi
Valla eminin oyun tarzını begenırsınız begenmezsiniz ama 1 aylık bi w için güzel oyun çizdi,

Önce kapakla nirvana klanına sa yaptırdı, kapagı bekletmeye alarak ordu bastırdı.

Kendi klanı ve dost klanını da kışkırtarak nirvanayı kırdırdı.

Nirvana klanı belirli bir kıvama geldiğinde de ansızın kapakla sa bozup nirvananın üzerine saldı ve zaten agır hasarlı olan nirvana klanı dagılma sürecine girdi ve bi kaç içerisinde devre dısı bırakmış oldu..

Oyunun bu bölümü bu sekilde gecildi,

2. 15 gününde benimde bulundugum dost klanını yanına cekip elini güçlendirmeye çalıştı , bunda basarılı olamadı ama dost klanı kendi içinde yasadıgı problemler nedeni ile ben dahil bi çok oyuncusu oyunu bıraktı.
Tamamını olmasada dost klanından devam eden oyuncular ile elini kısmen yine güçlendirerek yoluna devam etti.

Ve son olarak w kapamada önünde tek engel argo klanı idi,
Bu sefer nirvana klanında uyguladıgı yönteminin tersini yaptı.

Kapak argo 1 e 1 dedi, bu sefer kendi klanını beklemeye aldı,
Argoyu önce kapaga kırdırdı argo klanı belirli bir seviyeye geldi ansızın kendi klanını devreye soktu ve suan dada w de gelinen durum ortada.

Emin kazanmak için her yol mübahtır manteletiseni benimsemiş bi arkadasımız bende burda tanıdım kendısini ama benim gördüm resim bu oldu.

Dediğim gibi begenirsiniz begenmezseniz bilemem ama ben takdir ettim şahsen.

clvmrt

Kılıç Ustası
Valla eminin oyun tarzını begenırsınız begenmezsiniz ama 1 aylık bi w için güzel oyun çizdi,

Önce kapakla nirvana klanına sa yaptırdı, kapagı bekletmeye alarak ordu bastırdı.

Nirvana klanı belirli bir kıvama geldiğinde de ansızın kapakla sa bozup nirvananın üzerine saldı ve zaten agır hasarlı olan nirvana klanı dagılma sürecine girdi ve bi kaç içerisinde devre dısı bırakmış oldu..

2. 15 gününde benimde bulundugum dost klanını yanına cekip elini güçlendirmeye çalıştı , bunda basarılı olamadı ama dost klanı kendi içinde yasadıgı problemler nedeni ile ben dahil bi çok oyuncusu oyunu bıraktı.
Tamamını olmasada dost klanından devam eden oyuncular ile elini kısmen yine güçlendirerek yoluna devam etti.

Argoyu önce kapaga kırdırdı argo klanı belirli bir seviyeye geldi ansızın kendi klanını devreye soktu ve suan dada w de gelinen durum ortada.

Emin kazanmak için her yol mübahtır manteletiseni benimsemiş bi arkadasımız bende burda tanıdım kendısini ama benim gördüm resim bu oldu.

Bu çok güzel bir strateji . Ama etik bir stratejimi değil . Ben emin hocanın kurucu olduğu klanı dağıtıp ekibiyle başka klana kaçtığı zamanlarıda bilirim o yüzden emindir ne yapsa yeridir mantığındayım

Cleon

Kılıç Ustası
@EXELANS99

Güzel bir açıklama olmuş hocam. Buradaki klan yöneticilerinin ve çok bilmiş üyelerinin çıkaramadığı sonucu gözler önüne sermişsin. Ben de bir kaç cümle eklemek istiyorum.
Nirvana klanı ve başındaki kibir abidesi geçmiş dünyalardan mimli birisi. Dünyaya giren klanların neredeyse tamamıyla daha önceden kavgalı. Bunu iyi kullandı. Dünya başında argo ekibinin bazı ileri gelenleri kuzey klanına vurma konusunda çok bastırdılar. Diğer ileri gelenlerde kuzey şu an nirvanayı vuruyor tetikçiliğimizi yapıyor hem asker hem kademe hem mis derken oyalanacaklar, bizde irili ufaklı oyuncuları toplayıp gelişimimize bakalım diyerek konuyu kapattılar. Yani işin finalinde kapak dağılsaydı argo kuzeyi zaten vuracaktı. Ortada böyle bir durum varken feryat ın argoyu vurmasından daha doğal bir durum olamaz. Fakat şunu da eklemek isterim argo içindeki arkadaşlarım bana argo yönetiminin sözünde durmadığını, kuzey klanına gidip kapak ile savaşmak istediklerini fakat savaşa karışmamalarını istemişler. Kuzey de hem kapak hem de argo da dostları olduğunu kalp kırmadan eşit şartlarda savaşılması gerektiğini söyleyerek şart sunmuş. Taraflardan biri bunu bozarsa karşısında savaşa gireceğini söylemiş. Gerisi malum zaten. Varsa kapak klanından arkadaşlar onlar da eklesinler.

Bu şey değil mi ya sınava çalışan ve kopya çekenin aynı sınavdan geçmesi? liyakatsızlık her yere işlemiş :)