Kullanıcı adınızın (nick) anlamı/hikayesi nedir?

Paratoner41

Kılıç Ustası
pozitif ya da negatif ne kadar durum var ise saçma bir şekilde üzerime çekiyorum diye bu k.adını aldım.

örnek vermek gerekirse; haziran'ın sonuna doğru aşı olduktan sonra ayaktayken hastanede yüzüstü yere çakılıp dişimi kırıp, dudağımı patlatmak...
dipnot: yaşıyorum.

Margaret

Emekli Görevli
pozitif ya da negatif ne kadar durum var ise saçma bir şekilde üzerime çekiyorum diye bu k.adını aldım.

örnek vermek gerekirse; haziran'ın sonuna doğru aşı olduktan sonra ayaktayken hastanede yüzüstü yere çakılıp dişimi kırıp, dudağımı patlatmak...
dipnot: yaşıyorum.
En korktuğum olay benim de yere çakılıp dişimi kırmak.. Çok geçmiş olsun

Vezir001.

Ağır Atlı
Klan savaşlarında nickim son osmanlı padişahı idi, orası kapatıldığında santraça merak salmıştım Vezir koydum yeni serverda nicki, 001 de köy başlangıç sayısı hesabı. Öyle işte bir hikayesi yok ama hikayeci çok insan tanıdık nicklerini değiştirdiler :D

Narkoz31

Yasaklı
İngilizcem çok kötü olduğu için makarasına ingilizce şarkılarda ki sözleri g**umden anladığım şekil de nick yapıyorum doğrusunu bilsemde buda öyle oldu biraz hem saçma hem akılda kalıcı:D hatta en az 10 yıllık nickim Givinonfo'dur oda bu şekilde çıktı.Nasıl çıktığını merak eden videoya bakabilir:eek:

1.12:D