Klasik 18 Dünya Ayarları Oylaması

Oynamak istediğiniz Klasik Dünya 18 hangisi?

• Toplam oy kullanan
    401
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Tamam ama oyun hesapları da yeni açılmış. Kısa bir inceleme yaparsanız görürsünüz. Tesadüflere inanmam.
Siz inanmayabilirsiniz. Bu sadece sizin kişisel düşünceniz olarak kalacaktır. Bunun dışında bir durum varsa zaten tarafımızdan müdahale edilecektir.

-Mr.AzraiL-

Yasaklı
Siz inanmayabilirsiniz. Bu sadece sizin kişisel düşünceniz olarak kalacaktır. Bunun dışında bir durum varsa zaten tarafımızdan müdahale edilecektir.

Bu isimleri not ediyorum en az yarısı dünyaya girmeyecektir. Classic açıldığında tekrar burdan yazacağım. Adaletli bir oylama olmadı. Neyse saçma bir dünyaya girmeyecegiz anlaşılan.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu isimleri not ediyorum en az yarısı dünyaya girmeyecektir. Classic açıldığında tekrar burdan yazacağım. Adaletli bir oylama olmadı. Neyse saçma bir dünyaya girmeyecegiz anlaşılan.
Bu bizim sorumluluğumuz değildir. Bence bu kadar dert edeceğiniz bir şey yok. Size saçma gelen bir şeye katılmamak kendi tercihinizdir. Forumda bulunan 100 kişi, 200 kişi ya da 500 kişi sizi katılın diye sanıyorum ki zorlamıyorlar.

*Lebron*

Yasaklı

İnnogames için çok büyük bir kayıp oldu,lütfen değişmesini istediginiz özellikleri sıralar misiniz ? Sizin gibi müstesna oyuncuların düşünceleri her zaman bizim için önem arz etmektedir.

Reisin gözünden innogamesin kendine verdiği değer.

*Lebron*

Yasaklı
İpini gevsettiler herhalde

Senin gibi yanına 3-5 kişi alıp gidip bir klana yamandıktan sonra,kendini bir de o klanın yöneticisi felan zanneden birinin 10 kişilik w istememesi gayet normal. Çünkü kimse 10 kişi oynayacağı dünyaya seni cagirmaz veya davet etmez. Anladık yamanabilecegin bir dünya olsun istiyorsun da nasıl oldu da oyun yönetimini multiye teşvik etmekle suçladın onu anlamadık ?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Eleştiri yapmak ile bunu başka amaçlara sürükleme çabasının farklı olduğunu ve hatalı olana izin vermediğimizi ifade ettim. Eleştiriye her zaman izin veriyorum. Ancak bunun şahsileştirilmesi, daha önce yaşanılan cezaların rövanşını almak için kullanılması, ancak her şeyden önemlisi topluluğumuza karşı kullanılması forum yöneticilerimizin izin vermeyeceği bir durumdur. Lütfen bir hatayı eleştiriyor olsanız dahi karşılıklı olarak saygımızı koruyalım.

*Lebron*

Yasaklı
Eleştiri yapmak ile bunu başka amaçlara sürükleme çabasının farklı olduğunu ve hatalı olana izin vermediğimizi ifade ettim. Eleştiriye her zaman izin veriyorum. Ancak bunun şahsileştirilmesi, daha önce yaşanılan cezaların rövanşını almak için kullanılması, ancak her şeyden önemlisi topluluğumuza karşı kullanılması forum yöneticilerimizin izin vermeyeceği bir durumdur. Lütfen bir hatayı eleştiriyor olsanız dahi karşılıklı olarak saygımızı koruyalım.

Yahu ne eleştirmesi,şahsileştirilmesi ceza rövanşı felan ? Allah aşkına bu cümleleri kullandığın ve de anlamasını beklediğin tip tam olarak ;

Screenshot_2024_0209_160923.jpg

Bir de tesadüflere inanmam felan fnkakakzms ilkeleri olan da bir arkadaşımız maşallah redoxon reklamına koy oynasın. Neyse konu kapanmıştır son 1 bu kardeş hakkında fazla çabalıyorsun demek istedim.

myw**

Dük
A şıkkına baktığımda birden fazla yeni açılmış multi hesabın oy kullandığını görüyorum. Bu çok net belli.

Stratejist-

Hafif Atlı
stormun gözleri yaşlı. Bu topluluk nasıl olurda kalabalık bir klan değil az sayılı bir klan ister :(

older gamer

Acemi
Biz bu oyunu ilk oynadığımız dönem 5-6 kişilik ekipler vardı ve gayet eğlenceli samimi muhabbetler dönerdi. 1000 kişi ile dünyaya girip 200 klan limitinde 5 tane de alt klan kuranlar yoktu. Multilermiş scriptlermiş yani tek sorum bunları yapan arkadaşlar bundan ne keyif alıyorlar gerçekten algılayamıyorum. Dostlarıyla oynamak isteyip gerçekten onun için ışınlanma isteyenleri bi nebze anlayabilirim ama bu dünyada da her koyun kendi bacağından asılsın.

Gerçi scriptler olduğu sürece manco ve şah dahil 10 ms de kilitten kaçanlar var oyunda ama ne diyelim sağlık olsun :)

CaSiAn *

Okçu
Millet 1 yıl bekliyor classic dünyalar da tat almak adına
Ama işin şu boyutu var
Bu normal dünya değil
Millet vakit geçirip zevk almak peşinde olacaktir
Ama 10 kişilik klanlar ile iş yürümez
Kabile savaşları
Kalabalık grup ile arkadaslarla oyundan tat almak isteyen ekipler bekliyor.
Serverın kalabalık olmasından yanayiz ve oyuna yeni başlayanlar biseyelr öğrenir bu neden ile..
Az limit ile herkes pro oyuncularla ile girer klana.

Anarşist*

Yasaklı
Oyunda forumda tüm düşman olanları birbirine giydirenleri 1 birim yakınlıkta atın sayin storm. Akkoyun karakoyun belli olsun. :D özellikle multiden bı kere de olsa ban yemiş olanları efendi gibi oynayanların yanına atarsanız zevkli olur ;)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Oyunda forumda tüm düşman olanları birbirine giydirenleri 1 birim yakınlıkta atın sayin storm. Akkoyun karakoyun belli olsun. :D özellikle multiden bı kere de olsa ban yemiş olanları efendi gibi oynayanların yanına atarsanız zevkli olur ;)
Senede 1 gün diyorsun yani :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.