KLANLAR W84 DEĞİŞEN DENGELER

Stratejist-

Hafif Atlı
Şahi ile Req aktif olarak savaşta demek :eek: Acaba bu bilgileri Enes mi veriyor anlamadım ki nerden alınıyor bu bilgiler neden doğruluğu teyit edilmeden videolar yapılıyor. Ağzımızdan çıkmayan şeylere lütfen itibar etmeyiniz. Forumda klanları manipüle etmeye çalışıyorlar dikkatli olalım.

he ben veriyom

Stratejist-

Hafif Atlı
Hocam klanınızdan bazı oyuncular diplomasi için bazı klanlar ile iletişime geçiyor zaten wp den de yazdım size bilginiz olsun :) Gelen bilgi req savaşından ötürü reis vs yargı savaşında sa çektirmeye çalışılması yönünde . Yanlışlar olabilir düzeltiriz o konuda sıkıntı yok :) Manüplasyon benim işim değil ben oyunumdayım :)) Aktif olarak YARGI klanlarının saldırı işlerini yönetiyorum. Tekrardan söylüyorum varsa bir yanlış düzeltiriz selamlar :)

kardeşim itiraf et yakalandık hiçkimsenin görmedğini gören amet yakaladı bizi, sana ben söyledim böle video yap manipülasyon yap.

Mc3efsanesi

Acemi
04.59 şahi reisden yardım istemiş :d bizim neden haberimiz yok :D
dur izlemeye devam edim çayım sigaram hazır :)
05.36 reis yargıyla sa istiyormuş :D aga ne yaşıyosunuz siz :D sen bu videoyu çekerken görmedinmi bizim bunu yalanladığımızı, bu hesabın bizim klandan olmadığını.
07.42 sa için geliniyo demişsin kim geldi size :D senin diplomatın kendi yazdı reisden böyle birşey gelmedi diye :d kaldır videoyu rezil olma
enesden duyma bilgiler mi bunlar :)
Hocam yanlış olabilir yanlışlar düzeltilir bu kadar kasmayın :) Ben sadece gelen duyumu aktarıyorum. Klan yöneticisi bana gelir der ki hocam bu yanlış ben konukta alırım ki şahi ve hamle klanlarından gelen talep var konuk alacağım. Rezil olunacak bir durum yok abartmayalım bu kadar selamlar :)

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Şahi ile Req aktif olarak savaşta demek :eek: Acaba bu bilgileri Enes mi veriyor anlamadım ki nerden alınıyor bu bilgiler neden doğruluğu teyit edilmeden videolar yapılıyor. Ağzımızdan çıkmayan şeylere lütfen itibar etmeyiniz. Forumda klanları manipüle etmeye çalışıyorlar dikkatli olalım.

IMG_4965.jpeg

IMG_4965.jpeg
ŞAHİ REQ Arasında herhangi bir şavaş yoksa bugün alınan bu köyler şahi yönetimi tarafından req klanına peş keş çekiliyor.Demekti bu atkdaşlar pasif dahi olsa şahi oyuncuların almadı gerekmezmi ?

Eklentiler

• IMG_4963.jpeg
    IMG_4963.jpeg
    339,9 KB · Görüntüleme: 6

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Şehir dışındayım, tayin-taşınma süreci. Aksilik olmazsa vaktim olursa haftaya gün ayarlarız hocam konuşuruz her konuyu enine boyuna :) ilk sözü ilk görüştüğüm şahi klanı yöneticisine verdim sonrasında seninle bir video yapacağız inşALLAH :)
Ben de davetli miyim? Kamera da olacak mı? Hangi takımımı giysem acaba asla karar veremiyorum çok heyecanlandım.

LaFleur01-

Baltacı
48983 adlı eklentiyi görüntüle

48983 adlı eklentiyi görüntüle
ŞAHİ REQ Arasında herhangi bir şavaş yoksa bugün alınan bu köyler şahi yönetimi tarafından req klanına peş keş çekiliyor.Demekti bu atkdaşlar pasif dahi olsa şahi oyuncuların almadı gerekmezmi ?
ya kardeşim siz süzme sazan mısınız ne siniz ? ömer abi req diplomatıydı bilmiyor musun ayrıca mehdinin ordusuda req yöneticisi bu oyuncular oyunu bıraktı req köylerini aldı bu kadar basit bir şeyi neden saçma sapan yerlere çekiyorsunuz ? hatta orhan abiye sorabilirsin konudan onun bile haberi var ...

ZeRo54-

Kılıç Ustası
ya kardeşim siz süzme sazan mısınız ne siniz ? ömer abi req diplomatıydı bilmiyor musun ayrıca mehdinin ordusuda req yöneticisi bu oyuncular oyunu bıraktı req köylerini aldı bu kadar basit bir şeyi neden saçma sapan yerlere çekiyorsunuz ? hatta orhan abiye sorabilirsin konudan onun bile haberi var ...
Ben şahiden alındı olarak görüyorum.

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Sal beni ya :):)