Kasirga klani

• Konuyu başlatan DeletedUser34542
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34542

Ziyaretçi
KASIRGA ailesi ( Klanı olarak demiyorum çünkü bizim benimsediğimiz, dostluk ve ailedir ) olarak aranıza w23'de katıldık.
Geçmiş ve gelecek ile pek ilgilenmiyor, şu an içinde bulunduğumuz
Dünya'da Liderliğe oynuyor, biz şu dünyada böyleydik, başka bir dünyada şöyleydik, astık kestik kelle uçurduk diyerek laf kalabalığı yaparak hava atmıyoruz.
Gücümüzü askerden, premiumdan, casustan, ortalık karıştırmaktan değil, AİLE diye hitap ettiğimiz abi ve kardeşlerimizden alıyoruz.
Kimimiz ilk kez girdi KlanlarORG'a, kimimiz ustalaştı yıllardır.

Tek bir söz söylüyoruz, ne savaştan korkarız, nede dostluktan.. Dost bildiklerimiz bizimle birlikte yükselir, düşman bildiklerimiz ezilir.

Hodri Meydan,

KASIRGA Ailesi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tüm dost ve ailemize başarılar diliyorum.. Büyük konuşmak değil niyet.. Biz yapamayacağımızı değil, yapabildiklerimizi konuşuyoruz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Böylesi candan,içten,samimi arkadaşlıklara böylesi sanal ortamlarda ender rastlanır ..bizler birer aileyiz..

DeletedUser

Ziyaretçi
klan forumda görüpte gelmeyeni atıyormusunuz napıyorsunuz :D hayırlı olsun

DeletedUser40180

Ziyaretçi
klan forumda görüpte gelmeyeni atıyormusunuz napıyorsunuz :D hayırlı olsun

Diplomasileri bile demokratik oylamaya sunan bir klan yapımız var. kimse kimseye ültimatom vermez :D
Bize göre güzel bir ekip olduk dostlarımız da varlığımızı forumda belli etmek istemiş. Minik bir rica konusu açtılar forumda sadece.

DeletedUser

Ziyaretçi
minik bir rica konusu güzel bir şeydi :)

şiddet gibi kararlı ilerleyişinizi takdirle izlemekteyim. Başarılarınızın devamını diliyorum ;)

DeletedUser50349

Ziyaretçi
Klandaki yardimlasma ve dayanisma 2 gun onceki "cilginliklar" ilr goruldu zaten ;))
Kasirga cok yasa!

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarı dilekleriniz için teşekkür ederiz. Arnie'nin de söylediği gibi klan içi tüm olayları anket ile demokratik bir seçim ile karar alan güzel bir ekip ruhu taşıyoruz. Herşeyden önemlisi de aile ve dost canlısı olarak ilerliyoruz.

Diğer klanlarda elbette sağlam ve iyilerdir. Ancak , bizim hedefimiz Liderlik.. Bu böyle biline,

Sevgiler,

DeletedUser

Ziyaretçi
Önemli olan saygı, sevgi. Oyun olduğunu unutmadan takıldığımız bi world ;) İyi oyunlar..

DeletedUser

Ziyaretçi
kardeşliğin ve takım ruhunun bır arada oldugu daha dogrusu her anlamda yardımlaşmanın on planda oldugu bır klanız herkese basarılar dılıyorum :D

DeletedUser638

Ziyaretçi
!NFAZ klanı olarak KASIRGA klanına basarılar dılerım:D

DeletedUser34542

Ziyaretçi
teşekkür ederiz bizde sizlere başarılar dileriz =)