Karabasan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
benim yorumum bu :) doğru veya yanlış bence öyle, neyse sizede başarılar alarm klanı bu world için favorilerimden :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ah şu korktu demeniz yok mu?? :D ula geceleri rüyalarıma giriyorsunuz o kadar çok korkuyorum özgür :( :D :D

@kafadansakat

kendin çok iyisin türkçede galiba :D :D yalnız beni kaile almıyormuş haktan çok üzülüom kanka ya :(

biliyorum rüyalarına girdiğimizi :) bundan sonra rüya göremiyeceksin pek ama otur kalk ona yan sen her gece bu gece köyümü biri alır mı diye uyku tutmaz seni :D

La bayram senin için üzülüyorum harbiden he bu yazdığın yazıları yemek nasıl bir duygu olacak acaba

DeletedUser14542

Ziyaretçi
burda konuşmak boşa w25 açılsın herkes kendini belli edecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
benim yorumum bu :) doğru veya yanlış bence öyle, neyse sizede başarılar alarm klanı bu world için favorilerimden :)

yanlış tanımışsın :) he belki dışarıdan öyle bi algı olabilir ama kardeşim dostum dediğimiz adamlar için herşeyi yaparız oyun nedir ki :) ama kimseyi satmayız değil kardeşimizi, biz müttefiğini satmamış adamlarız :)

DeletedUser37094

Ziyaretçi
biliyorum rüyalarına girdiğimizi :) bundan sonra rüya göremiyeceksin pek ama otur kalk ona yan sen her gece bu gece köyümü biri alır mı diye uyku tutmaz seni :D

La bayram senin için üzülüyorum harbiden he bu yazdığın yazıları yemek nasıl bir duygu olacak acaba

la köy falan almıyoruz bak baştan söylüyorum yıkıcaz :) en son canımız isterse alırız köyünü

DeletedUser631

Ziyaretçi

Gerekirse üniversiteye başlamam ama şunu belirtim sana,elinden geleni ardına koyma...

la köy falan almıyoruz bak baştan söylüyorum yıkıcaz :) en son canımız isterse alırız köyünü

hele sen az ötede yaşa konuya muhalefet olmaktan az vazgeç benim mevzum emir ve özgürle.

DeletedUser52052

Ziyaretçi
owwww adam ünüversiteyi bırakıyor despi dava büyük :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ne bırakması la daha yeni kazanmıştır o :=) daha kaç yaşında üniversite bırakacak onu anca despi yapar :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerekirse üniversiteye başlamam ama şunu belirtim sana,elinden geleni ardına koyma...

hele sen az ötede yaşa konuya muhalefet olmaktan az vazgeç benim mevzum emir ve özgürle.

laaaaaaaa olum bak olay ciddi he geliyoruz valla bak şaka falan sanma :D artistlik yapma burada bak ağlarsın sonra, tek tek resim çekiyorum şuan haberin olsun :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
owwww adam ünüversiteyi bırakıyor despi dava büyük :)

W25 te herkes birbirini tanicak bir şey uzatma,Yok şu bu çocukların eğleneceği espirileride yapma kendini daha fazla düşürme :D

ayrıca şimdi burda bana laf sokup şunu yapıcam bunu yapıcam diye kendinizi çok büyük bir şey sanmayın gerekirse ilk önce seni alırım oyunda :) 7/24 mü buraya verir gene de sen benim köyümü alacak biri olamazsın :D

DeletedUser44118

Ziyaretçi
Fani dünya ya bu kadar kasmayın oyunda kapışın :D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
W25 te herkes birbirini tanicak bir şey uzatma,Yok şu bu çocukların eğleneceği espirileride yapma kendini daha fazla düşürme :D

ayrıca şimdi burda bana laf sokup şunu yapıcam bunu yapıcam diye kendinizi çok büyük bir şey sanmayın gerekirse ilk önce seni alırım oyunda :) 7/24 mü buraya verir gene de sen benim köyümü alacak biri olamazsın :D

7/24 oynaman zaten sana yapabileceğimiz en büyük kötülük :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
W25 açılınca her şey belli olacak,şimdi açtığım konuyu kirletmekten başka bir şeye yaradığınız yok bari oyunda işe yarayın,her neyse bir konuyu bu kadar uzatılmasından hoşlanmam çünki kimin ne olduğunu her iki takımda biliyor,savaşımız da olacaktır he o zaman gelince konuşmaya başlarız bakalım w25 zevkli dünya olacak ama şuan itibari ile kimseyle ilgilenemem bir yazı için,açılacak worldde görücez...

DeletedUser

Ziyaretçi
W25 açılınca her şey belli olacak,şimdi açtığım konuyu kirletmekten başka bir şeye yaradığınız yok bari oyunda işe yarayın,her neyse bir konuyu bu kadar uzatılmasından hoşlanmam çünki kimin ne olduğunu her iki takımda biliyor,savaşımız da olacaktır he o zaman gelince konuşmaya başlarız bakalım w25 zevkli dünya olacak ama şuan itibari ile kimseyle ilgilenemem bir yazı için,açılacak worldde görücez...

oyyy adamın dibisin asldalsd :D:D

uzatılmasından hoşlanmazmış, bi işe yaradığımız yokmuş

of of of ne laflar söylüyor hepimizi madara etti :D

Olum senin karakterini de, oyunculuğunu da biliyoruz zaten ötesi var mı :)

Hadi başka bir şey yazmıyorum reklamını yapmayak daha fazla :))