Kapak olsun klanlari

• Konuyu başlatan **getirinbana**
  • Başlangıç tarihi
oyundaki nickin ne bilmiyorum benim klansavaşlarından beri nickim aynıdır forumda da aynı oyunda da aynı. varsa bir sorunun nickini yazarsın buraya kapışırız oyunda da benlik sorun yok seni bilemem:)

Batistuta.

Hani Kapak ortasında 15 köyü olup, klanınızdan kimsenin saldırmaya cesaret edemediği oyuncu.
Hani birine op yaparken bakıcı olduğunu öğrendiğiniz zaman titrediğiniz oyuncu. (Klan forumunuzda okudukça çok güldürdünüz)
Hani Cumali'ye op yaparken 55k-60k saldırı arasında tüm mislerinisi tespit edip kesen oyuncu.
Hani o misleri kestikten sonra klan forumunuzda ne yapacağınızı şaşırıp "Batistuta'ya op" diye başlık açtığınız oyuncu.

Vuslat ortasında da 65 köyüm vardı. Bir sor beni onlara, bakalım ne diyecek.

DeletedUser

Ziyaretçi
keşke nickini vermeyeydin hami abi mis fln atar :D oyunda tanışırdınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
lüxüyetesi nedir burak :DA:DAS:DAS:D:DD:D

olum bırakın şu muhabbetleri, dönemimiz hükümeti gibi onlar da sütten çıkmış ak kaşık. herşeyi yaparlar ama hiçbirşey yapmamışlardır.

hesap çalan da biz olduk ya tamam diyorum :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D ulan ne güldüm ya

DeletedUser27909

Ziyaretçi
hükümete laf uzatma bence aktan daha aklar onlar
süte leke yi görürürm onlarda görmem düzmece kasetlerle güya hükümeti devirecekler bu hükümeten daha iyis varsa bizde beilelim türkeiyenın gelmiş geçmiş en iyi başbakanı ve engüzel hükümeti dir neyse siyaset yapmayalım :)

batistuta kim sana saldırmaya cesaret edememiş anlamadım şaşırtma amacıyla başlık açıldı diye sende kendine mi sandın sana saldırı yapılmadıysa sıra sana gelmediğindendir

DeletedUser

Ziyaretçi
büyük konuşuonuz şuan sıra kimde isim verinde bizde bilelim içimiz rahatlasın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
örnek veriyorum sadece, siyaset yapmıyorum. gündemdeki maddelerden bahsediyorum sizin anlayacağınız dilde konuşuyorum kısacası. anlamışsın ama yine kendine göre anlamışsın.

DeletedUser27909

Ziyaretçi
bu rağın alakası yok mesajı ben atım çok ısrar etmiştin sana yakın oloyım dedim senın köyünü alıp bırakacaktım gel al diye forumda ısrar etmesen mesajı cekmezdim

DeletedUser49117

Ziyaretçi
hani sen oynamasan bile tüm klanları yönetirdin . daha bi hesap bile bulamıyor musun . güldürme beni yaw troll

DeletedUser44946

Ziyaretçi
dostlar,,1 sene pusula klanında oynadım,burada bulunan birçok üyemiz de pusula da oynadı.

Bu dünyaya başladığımızdan beri bir çekememezlik,bir acaip duruşları meydana geldi haritanın konumundan dolayı..

Ama bu yaptıklarıyla nasıl bir kaypak olduklarını gösterdiler..

Burada hepimiz çok yoğun şekilde savaştık,,birliğimiz beraberliğimiz

harikaydı.inanıyorum ki bu haritada bile yeneriz herkesi.

Ama biz kaypak olmayacağız buraya dost dediğimiz adamlarla savaşmak için gelmedik.

şimdi çoğu arkadaşımız tek köyde zaten,,

emin olun ki yeni baştan başlasak bundan daha hızlı gelişiriz.

Ve tekrar gelişimizde düşmanım pusula.onlar kaypaklık yaparak söylüyor düşman olduğumuzu ben yüzlerine söyledim az önce..

şimdi benle gelmek isteyen gelsin dostlar yok biz emek verdik 3bin puana getirdik diyenleriniz varsa da siz bilirsiniz.

2 -3 köyü olup gelmek isteyenler yeni nik alsınlar,,

güneydoğu seçebilirsiniz.

hiç kimse konuşmasin bakin atakan kağan konuşuyor :) bunlari nem söylemiyorum atakan söylüyor :)

DeletedUser36760

Ziyaretçi
hükümete laf uzatma bence aktan daha aklar onlar
süte leke yi görürürm onlarda görmem düzmece kasetlerle güya hükümeti devirecekler bu hükümeten daha iyis varsa bizde beilelim türkeiyenın gelmiş geçmiş en iyi başbakanı ve engüzel hükümeti dir neyse siyaset yapmayalım :)

batistuta kim sana saldırmaya cesaret edememiş anlamadım şaşırtma amacıyla başlık açıldı diye sende kendine mi sandın sana saldırı yapılmadıysa sıra sana gelmediğindendir

hüloğğğğğğğğğğ

Ben anlamamıştım zaten şaşırtma olduğunu iyi ki dedin :D
Kaldı ki saldırsanız da sanki köy alabilecektiniz :D 55k'dan köy vermedim diyorum, sıran gelmemiştir diyorsun :D

Kapak başlığı kilitlenmemesi için daha fazla yazmayacağım. Sizler de bu konuda yazmazsanız başlık kilitlenmez.

DeletedUser44946

Ziyaretçi
Ben anlamamıştım zaten şaşırtma olduğunu iyi ki dedin :D
Kaldı ki saldırsanız da sanki köy alabilecektiniz :D 55k'dan köy vermedim diyorum, sıran gelmemiştir diyorsun :D

Kapak başlığı kilitlenmemesi için daha fazla yazmayacağım. Sizler de bu konuda yazmazsanız başlık kilitlenmez.

laf ebeleri :)) hiç köy vermessiniz.. verecek olduğunuz hissettiğiniz anda hesapları siler worldu terkesersiniz :D :D karizmanız çizilmesin aman :)

DeletedUser38721

Ziyaretçi
bu kadar ağlatmayın şu pusulula klanını yönünü şaşıyrıyor sonra:))birlik olaydınızda savaşaydınız,çok atarlı yöneticileriniz vardı ne oldu.
madem kapak bu kadar kötüydü niye müt oldunuz.kapağın isminden dolayı müt oldunuz ve korktuğunuz başınıza geldi kapağı yediniz.savaşı bırakıp topuk, gelmiş formda ahkam kesiyorsunuz.yok şu kadar iyiyydik bu kadar kıldık tüydük:))

DeletedUser49248

Ziyaretçi
Kapak ailesine başarılar :) Oyun sizin gibi oyunu hırs ve ego tatmini değil zevk için oynayan klanlarla güzel

DeletedUser

Ziyaretçi
adam seni övüyor sen adamı dövüyorsun :)

ayrıca syaskhan pusulaya köylerini kaptırdın diye konuya atlayıp pusula karşıtı olmak zorunda değilsin. tebrik etmek gibi bir yeti var içinde derinlere in bulacaksın.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D Seni ilgilendirmiyor belki bu tarz cevaplardan hoşlanıyor adam troll