Kötü haber tez yayıldı.

Sanchex

Kılıç Ustası
şu prestij değil de unitye savaş açtırtan vasıf kim çok merak ediyorum, yılbaşı günü biticek klan en rahat yeni yıla girdi o sivri zeka yüzünden, şu w de prestijden sonra bile bir oyun oynanabilecekken hem kendini hem bizleri bitiren bitecek klana hayat öpücüğü veren, sınırında daha kolay hedefe değil daha zor hedefe yönelen o sivri zeka kim bana onu söyleyin.
Topladığım istihbarata göre: Meto ve ekibi K65 toplayacaklarını düşünüp bu savaşı açtırıyor. Zira negronun savaş ilanında açıkca unity8in k65de köy toplamasından rahatsızlığı dile getiriyor. Sonrasındaysa o kıtada ağır bi yenilgi alıyorlar ve oyunu bırakıyorlar.

T.Rex

Mızrakçı
Topladığım istihbarata göre: Meto ve ekibi K65 toplayacaklarını düşünüp bu savaşı açtırıyor. Zira negronun savaş ilanında açıkca unity8in k65de köy toplamasından rahatsızlığı dile getiriyor. Sonrasındaysa o kıtada ağır bi yenilgi alıyorlar ve oyunu bırakıyorlar.
Yanlış toplamışsın hocam kaynağı değiştir. Yani olayı tam tersi lanse ettin:D:D

Meto.

Yasaklı

Valla hocam öyle bir istihbarat almışsın ki apar topar forum hesabı açıp ilk mesajın da bu olmuş gece 4.40 da :D Allah allah yurtdışında mısın ki acaba

Meto.

Yasaklı
Ayrıca bizim kadroya Meto ve ekibi demek bir turnusol :) Bizim ekibe meto ve ekibi diyen sadece vatanını milletini sevmeyen insanlar var

Sanchex

Kılıç Ustası
Valla hocam öyle bir istihbarat almışsın ki apar topar forum hesabı açıp ilk mesajın da bu olmuş gece 4.40 da :D Allah allah yurtdışında mısın ki acaba
Forumu takip ediyordum da daha oyunda çömez olduğum için yazmıyodum. Yurtdışında değilim hocam vergilerini ödeyen vatansever bir vatandaşım ben. Negro size "Meto ve ekibi" dediği için dedim zaten :D