HOŞÇAKAL 67

Herkese Merhabalar.

Rica üzerine 30-40 kişi w67 dünyasına girmiştik. Hem daha önce bilindik rakipler ile savaşmak hem de biraz olsun yönetimden uzak ( Yalan) sadece oyun oynamak istedik.

Çok kısa sürede kapanma yoluna girmesine rağmen en çok zevk alan ve zevk aldıran bölgenin bizim bölge olduğunu düşünüyorum.

Savaşımızı verdik, elimizden geleni yaptık . Kalan klanlarında ilerde bir savaş düşüncesi olmadığını teyit ettiğimiz için 2-3 kişi harici hesapları silme kararı almış bulunmaktayız.

Bu süre zarfında oyunda ve forumda kırdığımız veya üzdüğümüz kim olduysa hakkını helal etsin. Bazen ergenlik günlerimize dönebiliyoruz

Her ne kadar rakip olsak bile Soa ve Hücum oyuncularına verdikleri savaş için teşekkür ederim.

Kalan oyuncular @setakan , @UNDERWORLD-61 size emanet

Hakkınızı helal edin. Sağlıcakla Kalın

Rakip olduğunuz kişileri bile tebrik ederek ayrılmanız çok hoş bir detay olmuş. Oyunu oyun olup da bu çerçevede bakanlar her zaman baş tacı. Bir sonra ki dünyalarda sizi görmek üzere. w67'de oynamıyorum ama dünyaya bir renk kattığınıza eminim. Bir sonra ki dünyada şimdiden bol şans.:cool:

**BayRam**

Ağır Atlı
Herkese Merhabalar.

Rica üzerine 30-40 kişi w67 dünyasına girmiştik. Hem daha önce bilindik rakipler ile savaşmak hem de biraz olsun yönetimden uzak ( Yalan) sadece oyun oynamak istedik.

Çok kısa sürede kapanma yoluna girmesine rağmen en çok zevk alan ve zevk aldıran bölgenin bizim bölge olduğunu düşünüyorum.

Savaşımızı verdik, elimizden geleni yaptık . Kalan klanlarında ilerde bir savaş düşüncesi olmadığını teyit ettiğimiz için 2-3 kişi harici hesapları silme kararı almış bulunmaktayız.

Bu süre zarfında oyunda ve forumda kırdığımız veya üzdüğümüz kim olduysa hakkını helal etsin. Bazen ergenlik günlerimize dönebiliyoruz

Her ne kadar rakip olsak bile Soa ve Hücum oyuncularına verdikleri savaş için teşekkür ederim.

Kalan oyuncular @setakan , @UNDERWORLD-61 size emanet

Hakkınızı helal edin. Sağlıcakla Kalın
Elinize sağlık çok iyi oynadınız.Severek takip ediyorum sizi ve ekibinizi.Bir gün birlikte oynamak dileğiyle.Hayatınız da başarılar.