HELAL OLSUN VEGAS

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Dostum uzun bir süredir vegasla oynuyorum. 70. dünyada ilk defa RM ile girdim. Herkesin fikri kendine emin ol senin de bu kişiyle bir alakan olmasa direk o yaptı dersin :D
Kanka ben konuşmalara şahit oldum bu adamın böyle bir şey yapmasına gerek yok emini ben takipte mutte tanıdım emin bu kadar uzun boylu hareket yapamaz adım gibi eminim ama Vegas yapabilir bunun farkına vardım ve helal olsun güzel tezgah kurmuşlar botu yazan sağlam yazılımcı tebrik ettim inşallah siteyi alırken domain satın almasını sağlam yapmıştır patlamaz

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba,

Topluluğumuz tarafından script kullarının esnetilmeme sebebi tam olarak bu durumdur. Kod yığınlarının değiştirilebilmesi veya art niyetli kullanılabilir olduğundan dolayı kısıtlı imkan sağlamaktayız. Gerek forum gerek oyun içerisinde bir anlık sinirle küfür/hakaret yazmanız sadece sizlere zarar verecektir. Destek sistemi dışında hesap ismi ve hedef gösterilmesi doğru olmayacaktır. Taleplerinizi inceleyeceğiz.

İyi akşamlar.

Söylediğin durumu biliyorum. Mevcut durumdan sonra yaşanan ve bize bildirilen durum için genel bilgilendirme yaptım. Yoksa onaysız script üzerinden oyuncularımız kod yığına bakmamasından dolayı sorun yaşıyor.

Konu hakkında incelememiz devam ediyor. İki ayaklı bir süreç mevcut. Birincisi ilgili hesabın itirazı ( Lütfen bahsi geçen hesap dışında itiraz talebi açmasın, cevaplanmayacaktır.) İkinci durumda duruma sebebiyet veren hesap, bununla alakalıda bilgi paylaşamıyorum.

Oyuncuları anlamaya çalışıyoruz.Ama konu tamamen alakasız yerlere gitmeye başladı. Script kullanımını biz mi yaptırıyoruz? Lütfen olayın sıcaklığı ile farklı yerlere cekmeyin.
Bu tarz söylemlere izin verilmeyeceğini açık şekilde söylüyorum.

Sürecin başından itibaren takım liderimiz forum üzerinden bilgilendirme sağlamıştır. Aynı şekilde destek sistemi üzerinden de ulaşan tüm oyuncularımıza yardımcı olmaya çalışılmıştır.

Özetle;

Kullanılan script'in onaylı olup olmadığını kontrol etmek oyuncu sorumluluğudur. Kontrol etmeden kullanılmış ve farklı eylemler sonucu farklı kuralları ihlal etmişse bundan ne başkası ne klanlar destek ekibi sorumlu tutulamaz. Takım liderimiz zaten bu scripti paylaşan hesap ile ilgili gerekli incelemelerin ve işleyişin uyguladığını açıklamasında belirtmiş.

Yaşanan durumla ilgili oyundan uzak kalan oyuncularımız için üzgünüm. Lütfen sizlerde bilinçli ve anlayışlı olmaya çalışınız. Buradan günah keçisi arama çabanız oldukça yanlış. Bu tarz durumlar karşısında daha dikkatli olmak ve içeriğinin ne olduğunu bilmediğiniz url, script vb. konularda destek sistemine soru sorarak bilgi almak önemlidir.

Konuyu tekrar açacağım. Lütfen yapılan uyarıları ve açıklamaları dikkate alınız. Aksi halde sonucu uyarı ve uzaklaştırmalara neden olabilir. Herkese iyi geceler dileriz.

NOPasaran*

Okçu
Klan savaşları klansavaşlsrı olalı böyle bi tezgah görmedi kaybetceğiniz dünya olduğunu anlayınca böyle bi dümen tutmanız takdir edilir bi durum algılar süper
Ya sen bu zekayla nasıl hayatta kalıyorsun, olay yaşanır yaşanmaz attığımız sirkulerler ortada . Sizin gibi 3 kıta girmiş bir klana karşı yenildik demek bizim utanacagimiz.birsey değil . Bu oyunda kazanmaya kodlanmadi kafalarimiz. Öyle olsa w başı bırakır giderdik hala oynuyoruz. Oynamaya da devam edeceğiz.

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Yani konu kapanmıştır deniyor ama ban yiyenlerin banı açılmadığı sürece konu en azından benim için kapanmayacak , destek ekibine her zaman saygım sonsuz önlerine gelen olayları ellerinden geldiğince değerlendiriyorlar lakin ortada bir oyun hilesi yok. Edilmiş olan küfürler suç unsuru, gayet telafi edilebilir gibi duruyor. Fake script i oyunda herkesin kullandığı bir script bunu bildikleri için zaten fake script i görünümünde atıyorlar sirküler mesajı tüm klana. Ben yine de ne olur ne olmaz diye şuana kadar hep kordinatları kopyalayıp kendim hazırladım script i ama mağdur oyuncuların cezası kaldırmalı bence. Kendi adıma konuşayım bu durum tüm oyun zevkimi götürdü ve yapılacak bir şey yok dikkat etseydiniz deyip geçiştirilmesini istemiyorum.

boykaa

Yasaklı
lv kerem 2 taraf için açıklama yapacaksınız sizlere bir öneride bulunayım kimze sizlere isteyerek kufut etmedi ve sayin modlarim burda bir hile ve farkli yazilimsal araclar sayesinde istemsizce küfür edilmis sizlerde gerekli oylamayi başlatarak bu hesapların banini açmanızı rica ederim bu sekilde kimsenin hesabının banlanmasina göz yummak istemeseniz tabiki

*Who* infirat27

Mızrakçı
Bu forumda, bakınca herkes melek. Kimler neler neler yapıyor? Kendi menfaatine uygun olursa alkış, olmazsa söv, günah keçisi çıkar. Herşeye bir mazeret uydurmayı seviyoruz. :) Geçmiş w lerde şu an mağdur olan klanın yazdırdığı scriptleri kimse bilmiyormuş gibi de konuşuyor burada" dicem ithama girecek. :)

Gerekli açıklama ve adaletli yaklaşımı yöneticilerimiz sağlamış iyi ki.

Vezir001.

Ağır Atlı
64 te hesaplarımızdan bakıcı alıp kendine küfürlü mesaj çekenler burada bize ayar çekmeye çalışır olmuş. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş timde.

Bana laf atan laragorn 64 te 5 tane hesabımıza küfürlü mesaj alıp ban yedirdiğinizi hatırlatırım.

Tahsinin kapatma başarılı hesabı gitti sayenizde.

Sütten çıkmış ak kaşık sanan sapı yanmış tahta kepçeler sizi.

NOPasaran*

Okçu
Bu forumda, bakınca herkes melek. Kimler neler neler yapıyor? Kendi menfaatine uygun olursa alkış, olmazsa söv, günah keçisi çıkar. Herşeye bir mazeret uydurmayı seviyoruz. :) Geçmiş w lerde şu an mağdur olan klanın yazdırdığı scriptleri kimse bilmiyormuş gibi de konuşuyor burada" dicem ithama girecek. :)

Gerekli açıklama ve adaletli yaklaşımı yöneticilerimiz sağlamış iyi ki.
Aykutcum kimler neler neler yapmış söyle de bilelim? Yapılan olayı birşeyleri bahane ederek meşru kilma caban şaşırtıcı . Önceden yanımızda oynarken sen böyle değildin ne oldu da değiştin merak ediyorum. Hayır biraz vegasi savunayim bu dünyayi da kapatayim derdiyle yaziyorsan söyle bilelim

Lv Kerem55

Baltacı
lv kerem 2 taraf için açıklama yapacaksınız sizlere bir öneride bulunayım kimze sizlere isteyerek kufut etmedi ve sayin modlarim burda bir hile ve farkli yazilimsal araclar sayesinde istemsizce küfür edilmis sizlerde gerekli oylamayi başlatarak bu hesapların banini açmanızı rica ederim bu sekilde kimsenin hesabının banlanmasina göz yummak istemeseniz tabiki
Lv kerem yapmicak kardeşim açiklamayi Oyun Yoneticileri Yapar İllaki

Amiah

Mızrakçı
feryat ve lordcengiz toplanmış ahlak dersi veriyor:D daha neler görecektik

bunları ciddiye alıp hala laf anlatmaya mı uğraşıyorsunuz vah yazık ya dünyanın en tahta adamları la bunlar

II.kılıçarslan

Mızrakçı
mevzuyu kişiselleştirmeye gerek olmadığını düşünüyorum, şuan ki mevzu ile geçmişte yaşananların herhangi bir bağlantısı olamamakla beraber bu olayda haklının yanında durulabilir diye düşünüyorum. Tim ekibi ile ilk defa oynuyorum ama Engin abi seni tanıdığım kadarıyla saygı duyduğum biriydin daha objektif yaklaşmanı beklerdim

feryat ve lordcengiz toplanmış ahlak dersi veriyor:D daha neler görecektik

bunları ciddiye alıp hala laf anlatmaya mı uğraşıyorsunuz vah yazık ya dünyanın en tahta adamları la bunlar
Kanka ben kimseye ahlak dersi vermem benim ahlakım normal değil çünkü :) seni tanıyamadım kimsin

Typeus

Mızrakçı
Benim anlamadığım Vegas'ın böyle birşeye neden bu dünyada ihtiyacı olacağı?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.