Hayta savaş raporları

Lord ultimate

Kılıç Ustası
herşey güzelde bir multiçi dadanmış haritamiza.

zaten kendi yağımızda kavruyuyoruz. Bu baba yiğit kimse multileri salsın artık hayır gelmez onlardan. Cesaret yok ki multileri yağmala topla sonra millete ben aslanıp kaplanım filan filan :D

şu klan kilidini olduğu düynada yapmayın bari ban yerseniz klanda 1 adam eksik olur :D bunu unutmayın.

TaPaTaS

Baltacı
kim sikinti cikaracak la tertemiz oyuncuyum :)

guzel koy buyuturum onalara.

vallah abdi bende bilmiyorum biraz pp buldum dedim bosa gitmesin koy buyutmeye destek olmaya girdim :)
Ya hu madem preniz var az bekleyin de Eşkiya olarak girelim. Sonra premiz yok diyip cavlıyonuz :D

Sağda solda yenilmekten bıktım, kendi has kadromuzla yenilince daha çok zevk alıyorum :D

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Ya hu madem preniz var az bekleyin de Eşkiya olarak girelim. Sonra premiz yok diyip cavlıyonuz :D

Sağda solda yenilmekten bıktım, kendi has kadromuzla yenilince daha çok zevk alıyorum :D
yok be ne presi 15 20k sagda solda buldum. oynamiyorum xope gitmesin dedim.valllah yoksa hayyat isim.olmaz oyle cok takilmiyorum kendi halimde. ama bir multci alanima girmis yagmalayam.dedim izin de vermedi :))

Lord ultimate

Kılıç Ustası
valah abdi bosver 1 2 ay takil oyna koy buyut ver birine gec milletin kaderi ile ne oynuyon.

70 te sanirim dunyayi kapatmayi garantilemjs drumdaki klanda bile senin yuzunden kaybediyor mu yok sa ben mi yanlis gordum.
bir ara baktim ordan dusmuse klan vallah klanlar alemi sana yanlislikla bakiclik filan bile vermsinler

TaPaTaS

Baltacı
yok be ne presi 15 20k sagda solda buldum. oynamiyorum xope gitmesin dedim.valllah yoksa hayyat isim.olmaz oyle cok takilmiyorum kendi halimde. ama bir multci alanima girmis yagmalayam.dedim izin de vermedi :))

Yönetim işini hakkıyla yapabileceğim, müsait bir zamana kavuşunca ekibi ayarlamaya çalışcam abi siz prenizi sağda solda harcamayın aman ha :D
valah abdi bosver 1 2 ay takil oyna koy buyut ver birine gec milletin kaderi ile ne oynuyon.

70 te sanirim dunyayi kapatmayi garantilemjs drumdaki klanda bile senin yuzunden kaybediyor mu yok sa ben mi yanlis gordum.
bir ara baktim ordan dusmuse klan vallah klanlar alemi sana yanlislikla bakiclik filan bile vermsinler
Ahahhaha benim haberim bile yok hiçbir şeyden ama gudubetliğime denk gelmiş olabilirler. Varlığım bile bazen sıkıntı olabiliyor :D

TaPaTaS

Baltacı
bende bunu kastettim.
caktirma oynayacagini soylesen sana koy buyuturdum belki seytanin bacagini kirardin helalinden kafadan en kotu 10 ful koy birkirdim.sana direk lafa atardin:)
Sağlık olsun abi başka zamana artık :D Bide ben kimseyi çağırmıyorum artık öyle sağda solda başlarken, sonra Eşkiya da burda oynuyordu falan muhabbeti oluyor. Gerçi tek giriyorum yine oluyor ama olsun :D