Harita

yongbipas

Acemi
Lan bak ben ta en başta dedim.Olum bunlar ters psikoloji yapıyor.Nerde ne kadar korkak adam varsa toplanmış klanın adını baba yapmışlar.Yani sirkü çekerken hadi babalar,biz babayız vs :D:D Kendilerini gazliyolar öyle.Sab ekibi hariç onlar gene savaşıyor iyi kötü.Ama bu barzo'dur,hanzodur vs Barbarla savaşır ancak.Burda sadece millet birbirini yedi gene en çok biz makaramızı yaptık :D:D
Köyü 30 dk önce casusluyolar 10'ar k def var.Kamiler giriyor 40k :SA: Dasdıugsadyoafsdışyafşdsau
Siz çok oyuncusunuz ya oynuyorsunuz girin bi worlde görelim boyunuzun ölçüsünü :D

Rakro.31

Okçu
Bizimle dostken biz Argoyla düşmanız diye bize Argoyu savunup durduk yere aramızı bozmasan çok farklı dostluklar olurdu Necati. Kıta işine de gelirsek Soanın arkasına yay atmak yerine kendi kıtanda kalıp ban yiyenleri 14 gün sonra başlatsan Babayla savaşa devam etsen rahata kavuşup Hücumu satamazlardı. Senin hesap sil atıp Güneydoğuya gelmen worldün kaderini değiştirdi herkesi rahatlattın bütün opları sen yedin sen geri kaldın iyi mi oldu :D C15 forumunu hatırla biraz ben adamlara laf söyledikçe sen anan babanmış gibi savunup bana salladın. Keşke onlar da senin onlara sahip çıktığın gibi sahip çıksaydı

Savunulmaya ihtiyaç duymam asla :D Yaptıklarım için pişman değilim aklım hâlâ yapamadıklarımda :D

Musluk*

Yasaklı
Ne yapmışım savaştım emek verdim siyaset ile uğraşmadım ben her zamanki gibi

Yaz whatsapptan söyleyeyim ben burada azapla ilgili böyle şeyler yazmayacağım.
Kardesim ben sizi yada sana laf sokmus olarak anlasilmak istemem ama siz tanidiginiz insanlari satip tanimadiginiz insanlara yanastiniz sizin foruma yazi yazmaniz bile ayip

Hocam bu algıyı bırakın argo kimseyi satmadı bunlar birçok kez konuşuldu forumda tüm detaylarıyla mı konuşalım içimizde herkes kimin ne yaptığını biliyor

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Hani müttefiğiz ya, bizim yöneticiler ’dünya sonuna kadar’ mütüz diyor ya, sizin klanlarınızdan, savaş olmamasına rağmen destek gelmiyor ya, orada koskoca kanadı tutmaya çalışıyoruz ya, mecburen güvenli olarak düşündüğümüz bölgeden barbar alıp sav basacaktık. Ama biz nereden bilelim senin müttefiğini tehdit olarak göreceğini? Nereden bilelim ileriye dönük farklı planların olduğunu? Bilseydik zaten savunmalarımız yirmi saat uzakta olmazdı hani. Hayır yani ne gerek var bu kadar taklaya men dakka dukka Mikail? ‘Evet kardeşim ben yaptım’ desen kimse uğraşmaz seninle :D

Senin yöneticilerin sen sağ kanat tutarken arkadan müttefiklerini nasıl vuracağını İstanbul buluşmalarında konuştuklarını bilmezsin tabi sen :)

Hatta sen senin yöneticilerinin 50. dünyada koca klana Truva attıklarını da bilmezsin

Hatta sen senin yöneticilerinin reelden tanıdıkları Ablalarının tazıyesi olduğunu bile bile preyi basıp bir gecede köylerine girdiklerini de bilmezsin...

Yani boğazına kadar pisliğe batmış, önceki dünyaların yarısında insanları arkadan vurmuş ya arkadan vurmak için plan yapmış bir ekip hiç gelip burada ağlayamazsın.

Sağ kanadı aldığın 3-5 barbar köyle tutamazsın, sen oyun da oynama sadece forumda yaz bunu daha iyi yapıyorsun...

Yok akifcim dur.Kardeşim ben kimseye küfür etmek istemiyorum ama adamlar yalan söyleyip imali imali konuşup çakallık yapınca dayanamıyorum.Bak mesela yukarda miko.Lan bu mesaja küfür edilmezde ne yapılır ? Yani adam tamam gel al mı desin ? Miko bile okurken küfür etmiştir kendine ya diyecem ama nerde onda o adamlııııq

Birinisi hiç tanımadığım nickler ile girip de yazmak, miko miko demek senin zaten ne kadar korkak aciz olduğunu gösterir. Allah bilir hangi çöplüğün pisliğisin de kendini açık edecek yüzün bile yok...

İkincisi de bu mesajı sana ileten Krmz1905 in oyuncu geçmişine bak 69 da :DDD

işte sizin klanlarda bu çocuk gibi yediği kaba pisleyen o kadar çok eleman var ki... İnsani değerlerini unutup oyun için fırıldak gibi dönen bir ekipten gelince kanına işlemiş demek ki :D

Dc girişlerini falan da atayım mı ya da oyunda ki konuşmalarını :D

Abi ben hucumcuyum diye beni istemiyorlar, güvenmiyorlar, ben ne yapacağım, oynamayayım mı diye gelip yalvaran çocuk, ben izin verdim diye klanda oynuyor, sorun yok hucum kötü pis diye sen de kötü değilsindir herhalde diyorum kabul ediyorum, ilk fırsatta rakibe geçip dönüp klanından adama vurup köy alıyor... Bir kaç tane adamı tenzih ederim de hepinizin ne olduğunu biliyorum, fırsat bulduğunuzda kimleri arkadan vuracağınızı da biliyorum... Bir de bundan utanmayıp aranızda esirpsini yapacağınızı da...

Hucum ki yazılmamış mesajı alıp montajlayıp bana da gelip abi senin bir mesajını müsaadenle montajlıyoruz ortalığı biraz karıştırmam lazım diyen bir klan...

Şimdi siz 40 defa hamama da gitseniz, 100 defa tövbe de etseniz, faydası yok :)

Burada konuşmaya ayıracağınız eforu korkaklar gibi kaçmadan önce keşke oyunda harcasaydınız... :)

Gerçi doğru ya oyun başından o ana kadar köylerinizi de biz destekliyorduk zaten.

O yüzsüz luksorun sabahın 5 inde köyüne destek atmak için insanları uyandırıyorduk.

Şimdi bu boş boş konuşan hucum tayfasına soruyorum? yöneticilerinize neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu? Ulan ne halt yediniz de emeklerimiz çöp oldu diye sordunuz mu? :) Gidin sorun.

şimdi istediğiniz kadar konuşun, ben çok net gördüm ki yıllardır hep güçlü ekiplere karşı zayıf kalan tarafta mücade ettim ama korkup kaçmadım, sizler alışmışsınız diplomasi ile dünya kapatmaya, koca koca klanlar 1 mızrak hareket ettirmeden kaçıp giderken ayaklarınız kıçınıza değiyordu.

oyun da ekip de omurga işiymiş. Devamke forumda yazmaya ergenler sizi. :)

DieHard

Yasaklı
Senin yöneticilerin sen sağ kanat tutarken arkadan müttefiklerini nasıl vuracağını İstanbul buluşmalarında konuştuklarını bilmezsin tabi sen :)

Hatta sen senin yöneticilerinin 50. dünyada koca klana Truva attıklarını da bilmezsin

Hatta sen senin yöneticilerinin reelden tanıdıkları Ablalarının tazıyesi olduğunu bile bile preyi basıp bir gecede köylerine girdiklerini de bilmezsin...

Yani boğazına kadar pisliğe batmış, önceki dünyaların yarısında insanları arkadan vurmuş ya arkadan vurmak için plan yapmış bir ekip hiç gelip burada ağlayamazsın.

Sağ kanadı aldığın 3-5 barbar köyle tutamazsın, sen oyun da oynama sadece forumda yaz bunu daha iyi yapıyorsun...

Birinisi hiç tanımadığım nickler ile girip de yazmak, miko miko demek senin zaten ne kadar korkak aciz olduğunu gösterir. Allah bilir hangi çöplüğün pisliğisin de kendini açık edecek yüzün bile yok...

işte sizin klanlarda bu çocuk gibi yediği kaba pisleyen o kadar çok eleman var ki... İnsani değerlerini unutup oyun için fırıldak gibi dönen bir ekipten gelince kanına işlemiş demek ki :D

Abi ben hucumcuyum diye beni istemiyorlar, güvenmiyorlar, ben ne yapacağım, oynamayayım mı diye gelip yalvaran çocuk, ben izin verdim diye klanda oynuyor, sorun yok hucum kötü pis diye sen de kötü değilsindir herhalde diyorum kabul ediyorum, ilk fırsatta rakibe geçip dönüp klanından adama vurup köy alıyor... Bir kaç tane adamı tenzih ederim de hepinizin ne olduğunu biliyorum, fırsat bulduğunuzda kimleri arkadan vuracağınızı da biliyorum... Bir de bundan utanmayıp aranızda esirpsini yapacağınızı da...

Hucum ki yazılmamış mesajı alıp montajlayıp bana da gelip abi senin bir mesajını müsaadenle montajlıyoruz ortalığı biraz karıştırmam lazım diyen bir klan...

Burada konuşmaya ayıracağınız eforu korkaklar gibi kaçmadan önce keşke oyunda harcasaydınız... :)

Gerçi doğru ya oyun başından o ana kadar köylerinizi de biz destekliyorduk zaten.

O yüzsüz luksorun sabahın 5 inde köyüne destek atmak için insanları uyandırıyorduk.

Şimdi bu boş boş konuşan hucum tayfasına soruyorum? yöneticilerinize neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu? Ulan ne halt yediniz de emeklerimiz çöp oldu diye sordunuz mu? :) Gidin sorun.

şimdi istediğiniz kadar konuşun, ben çok net gördüm ki yıllardır hep güçlü ekiplere karşı zayıf kalan tarafta mücade ettim ama korkup kaçmadım, sizler alışmışsınız diplomasi ile dünya kapatmaya, koca koca klanlar 1 mızrak hareket ettirmeden kaçıp giderken ayaklarınız kıçınıza değiyordu.

Mikail abi lütfen beni savun hücumcuyum beni koru oyun oynamak istiyorum. Algıcı dakka dukka ben Krmz1905. Baştan beri truva belliydi sana vurmak için girdim o klana ben. Ha senin klandayken de sana yalvarmadım rol gereği bile olsa abi beni koru abi beni oynat ne ara böyle dedim. Tek cümlem hücumcu olduğum için rahatsız olanlar konuşanlar var dedim sana hemen evir çevir. Bir karakterli sensin zaten neyseki mesajların duruyor da köyü salayım diye tatlı dilinin köyü vermeyince nasılda özüne yılana döndüğünü görmüş olmam. Bu oyunu bırakmadıkça sana dert olmaya devam edecem gece aç bak haritaya neler olacak. Kendi klanına da iyi bak belki hesaplardan birindeyimdir.

DieHard

Yasaklı
Aklıma gelmişken ekleyeyim eibo ve pıtırdan truva çıkarmak için para teklif ettiğinizide biliyorum ama sorsan Mikail cennetten inme temiz, yersen.

sihirlisilah

Milis

Mikail merhaba yine meydanlardasın ama madem biz Cok kotu insanlarz iki word bizle neden oynadın bu bir ikincisi mezinine hesabına gereken saygıyı gosterdik ye siz neden hesabı kullanmaktan cekinmediniz madem cenaze var hesap sahibi yok siz neden girip de hesabı canlı tutuyorsunuz . Yani bize olan kinin nefretin kaynağını çözebilmiş değilim ama yaptığın ayıp meydanlarda arkamızdann hücumcular soyle boyle deyıp sallayıp durma .

DieHard

Yasaklı
Bu karakter yoksunları Dc köşelerinde nasıl sattıklarını nasıl vurduklarını hayasızca anlatıyorlar sonra kötü biz oluyoruz. Kanije06 adam yaşını almış şahittir bu olaylara ulaşın sorun nasıl ahlaksızca muhabbet çevirdiklerini.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Mikail merhaba yine meydanlardasın ama madem biz Cok kotu insanlarz iki word bizle neden oynadın bu bir ikincisi mezinine hesabına gereken saygıyı gosterdik ye siz neden hesabı kullanmaktan cekinmediniz madem cenaze var hesap sahibi yok siz neden girip de hesabı canlı tutuyorsunuz . Yani bize olan kinin nefretin kaynağını çözebilmiş değilim ama yaptığın ayıp meydanlarda arkamızdann hücumcular soyle boyle deyıp sallayıp durma .
Hücumcular şöyle böyle