Harita

JrFly

Dük
Ya miko hala konuşuyor mu 50.dünya hakkında çıldırmış sanırım. Açıklasana benim co-playerim tüm operasyon bilgilerini karşı klana iletiyordu diye. Her gittiğimiz operasyonda patlama sebebimiz benim diye anca truva anca truva .. neyse sağlam koydum tüm dünyaya sirkü attın işte böyle böyle öğrendin oyunu.

BanYedimSJ

Yasaklı
Ya miko hala konuşuyor mu 50.dünya hakkında çıldırmış sanırım. Açıklasana benim co-playerim tüm operasyon bilgilerini karşı klana iletiyordu diye. Her gittiğimiz operasyonda patlama sebebimiz benim diye anca truva anca truva .. neyse sağlam koydum tüm dünyaya sirkü attın işte böyle böyle öğrendin oyunu.
Böyle basit anlatmışsın olmaz !!!
coop casusla bitmez. Konuşma sırasında bana fake geliyor hemen kapatmalıyım diyerek kaçan mikoyu anlat bana. kendi klanıma sav çektirttim, rahatım, başkalarından banane hallerini ve yalandan nirvanayı ayakta tutma çabasını :troll: anlatın bana
o gece nirvana dağıldıgında dc ye bile gelemeyen önüne gelene bunları şöyle böyle yapıcam diye konuşup kaybolan mikoyu anlatın bana

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Birazcık doğru strateji(düşmanları düşmanlara kırdır+ zayıfa vur )+ biraz pre + birazda barbar atma becerisi hepsi bu olan klanı şampiyonlar ligi dediğimiz w de, kendi seviyesine hatta onları yenerek kendi seviyelerin üstüne çıkartanlar utansın...
Çok büyük klanlarsınız gerçekten çok sağlam oyuncular var. Ama şu düştüğünüz durum üzücü.

Kazanan klanı tebrik ederim. Kazanan klan öyle veya böyle, kendilerini bu w nin favorisi gören diğer klanların seviyesinde kanıtladılar. Gösterdiler...

Bu w den çıkarılacak çok ders var. BAŞARISIZ favoriler özellikle üzerine düşünmeli yoksa daha çok fasulye kendini nimetten sayar... Kin nefret hırsla varacağımız tek yer başarısızlıktır. O kadar büyükseniz işbirliği de yapmayı öğrenmelisiniz. Eşit bir oyun sonu ile mücadele etmelisiniz.

Birazcık doğru strateji(düşmanları düşmanlara kırdır+ zayıfa vur )+ biraz pre + birazda barbar atma becerisi hepsi bu olan klanı şampiyonlar ligi dediğimiz w de, kendi seviyesine hatta onları yenerek kendi seviyelerin üstüne çıkartanlar utansın...
Çok büyük klanlarsınız gerçekten çok sağlam oyuncular var. Ama şu düştüğünüz durum üzücü.

Kazanan klanı tebrik ederim. Kazanan klan öyle veya böyle, kendilerini bu w nin favorisi gören diğer klanların seviyesinde kanıtladılar. Gösterdiler...

Bu w den çıkarılacak çok ders var. BAŞARISIZ favoriler özellikle üzerine düşünmeli yoksa daha çok fasulye kendini nimetten sayar... Kin nefret hırsla varacağımız tek yer başarısızlıktır. O kadar büyükseniz işbirliği de yapmayı öğrenmelisiniz. Eşit bir oyun sonu ile mücadele etmelisiniz.
Ötede ağlayabilirsini hadi yallah başka worlde.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Yok la ağlamıyom :D Teşekkür ederim hatta. ilk bizi vurmanız bize iyilik oldu. Tebrikte ediyorum. Strateji kurdun tüm azgın bogaları birbirine vurdurttun ve 1-2 barbar meziyetinle filan w yi kapattın kendini de bu k yendiğin klanlarla aynı seviyeye koydun tebrikler.

ihkarapinar

Mızrakçı
hahahaha yağla yağla belki alırlar seni klanlarına :) o zaman böyle demiyordun millete hakaretler küfürler savurup kendine ban yedirtiyordun ne oldu çocuk sana sonradan prof oldun istatistik yapar oldun herkese mavi boncuk dağıtır oldun keşke baştan adam olsaydın da hiç bunlar olmasaydın

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
hahahaha yağla yağla belki alırlar seni klanlarına :) o zaman böyle demiyordun millete hakaretler küfürler savurup kendine ban yedirtiyordun ne oldu çocuk sana sonradan prof oldun istatistik yapar oldun herkese mavi boncuk dağıtır oldun keşke baştan adam olsaydın da hiç bunlar olmasaydın

ziyannn ne ismini bilirimmm ne cismini senin gibi hiçlerle agız dalaşına girmek için vermedik bu oyunda 15 senemizi. O yüzden mute.

ihkarapinar

Mızrakçı
ismim ibrahim halil soyismim nickten belli ziyan olacak bişey yok çocuk ağız dalaşlıkta bişey yok gerçekleri konuşunca neden bu kadar ağrına gidiyor onu anlamadım.bu insanlara bu forumda küfürler hakaretler eden sen değil miydin de şimdi teşekkür ediyorsun? matematik uzmanı strateji uzmanı planlamacı yakında ar-ge ci bile olabilirsin sen senden umutluyum ben inşallah gerçek hayatında güzel yerlerdesindir. 15 seneni heba etmişsin yazık sana keşke 15 sene oynadı değil de adam gibi adamdı demiş olsalar senin için. bu oyunda tanınınca bi yerlere varmıyorsun hatırlatayım evlat sana adam olarak hatırlan o yeter

kerxikas

Mızrakçı
ismim ibrahim halil soyismim nickten belli ziyan olacak bişey yok çocuk ağız dalaşlıkta bişey yok gerçekleri konuşunca neden bu kadar ağrına gidiyor onu anlamadım.bu insanlara bu forumda küfürler hakaretler eden sen değil miydin de şimdi teşekkür ediyorsun? matematik uzmanı strateji uzmanı planlamacı yakında ar-ge ci bile olabilirsin sen senden umutluyum ben inşallah gerçek hayatında güzel yerlerdesindir. 15 seneni heba etmişsin yazık sana keşke 15 sene oynadı değil de adam gibi adamdı demiş olsalar senin için. bu oyunda tanınınca bi yerlere varmıyorsun hatırlatayım evlat sana adam olarak hatırlan o yeter

Yav kardeşim sen niye millete laf yetiştiriyon bitmiş world için, daha önemli işlerin yok mu ?
mesela benim şu baklavaları kargolamak gibi :D

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
@UNDERWORLD-61 daha önce yenilginin verdiği duygusallıkla sana sarfettiğim sözler için üzgünüm. Bunu baştan belirtmek isterim.

Buraya yazdığım bir şey var sizin bu w için uyguladığınız stratejiyi taktir ederken aslında sizi yine küçümsemiştim. '' Diğer klanlar sizi kendi seviyelerine çekti'' demiştim. Farkettim ki aslında siz kendinizi oraya koymuşsunuz hak ederek. Bu yüzden tebrik ediyorum. Bir şeyi bir yaparsın tesadüfi olur ama bu sizin 2.kez favorilere karşı başarınız. w59 dan sonra w67 de de uygulanan stratejinizden dolayı tebrik ederim. Her kim ki bu diplomasileri yapmışsa bu 2 w deki başarı ona yazar..
Her ne kadar w59 u başka bir isimle kapatmış olsanız da, kadro temelde aynı kadro sanırım 63 ve 67 yi BABA olarak kapattınız. Bu verilerle, bu oyunun son 2-3 yılının en iyi klanı Tier S bence siz oldunuz...

Buradan , çıkarılacak çok dersler var. Ama her şey gören değil anlayanlar için... Tekrardan TEBRİKLER.