Hamle vs Prestig

Stratejist-

Hafif Atlı
Abdi beyin, Soj stratejisinden ötürü savaşımız başlamıştır.

[13:16, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Enes yazamadım kusura bakma, ekiple konuşmam gerekiyordu bu konu için.Yönetim ekibimizle konuştum, dün dc toplantısı yaptık. Soj’dan sonra zaten bize gelecekler diyor herkes, keza bende aynı şekilde düşünüyorum. Bu sebeple savaşa SOJ klanı yanında dahil olacağız, bilgin olsun istedim.
[13:17, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Diğer türlü zaten Soj’u da yiyip bize geldiğinizde bizim de bir dünya sonu garantimiz kalmıyor. Savaşalım, olursa olur olmazsa yine olmaz zaten yapcak birşey yok. Presiz dünyalarda bile bu şekilde korkak diplomasi yapanlar utansın, diyeceğim başka söz yok :)
[13:18, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Unity ile şimdi savaşmayan daha sonra hiç savaşmaz. Dünya başından beri de zaten savaşmayacağınızı tahmin ediyordum ama bir umuttu işte benimkisi de :)
[13:19, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Şaşırtmadınız yapcak birşey yok :
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Sen soj’a vurarak benimle sınırını genişleteceksin
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Ben buna kayıtsız kalamam
[14:10, 17.10.2023] E.K: tamam bro tasarruf senin son kararın bu mu ?
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Unity’e dünya hediye etmeye çalışıyorsunuz benim nazarımda
[14:11, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Soj’a vuruyorsan evet son kararım budur

Kendi kıtamızda kendi oyununu oynayan tek klana karşı, Presiz dünyalarda bile bu şekilde korkak diplomasi yapanlar utansın, diyeceğim başka söz yok :)
Sözü gayet özetleyici olmuştur.

Gelişimimizden tereddüt eden, bu pastadan pay müzakere eder. Direk kalkıp biz onlardanız sizden çekiniyoruz demez. Kendi oyunumuzu kendi haritamızı ve stratejimizi oynarken, çok şaşırdım doğrusu böyle olmasına.

Bol şans.

ByRevolution

Yasaklı
Abdi beyin, Soj stratejisinden ötürü savaşımız başlamıştır.

[13:16, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Enes yazamadım kusura bakma, ekiple konuşmam gerekiyordu bu konu için.Yönetim ekibimizle konuştum, dün dc toplantısı yaptık. Soj’dan sonra zaten bize gelecekler diyor herkes, keza bende aynı şekilde düşünüyorum. Bu sebeple savaşa SOJ klanı yanında dahil olacağız, bilgin olsun istedim.
[13:17, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Diğer türlü zaten Soj’u da yiyip bize geldiğinizde bizim de bir dünya sonu garantimiz kalmıyor. Savaşalım, olursa olur olmazsa yine olmaz zaten yapcak birşey yok. Presiz dünyalarda bile bu şekilde korkak diplomasi yapanlar utansın, diyeceğim başka söz yok :)
[13:18, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Unity ile şimdi savaşmayan daha sonra hiç savaşmaz. Dünya başından beri de zaten savaşmayacağınızı tahmin ediyordum ama bir umuttu işte benimkisi de :)
[13:19, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Şaşırtmadınız yapcak birşey yok :
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Sen soj’a vurarak benimle sınırını genişleteceksin
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Ben buna kayıtsız kalamam
[14:10, 17.10.2023] E.K: tamam bro tasarruf senin son kararın bu mu ?
[14:10, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Unity’e dünya hediye etmeye çalışıyorsunuz benim nazarımda
[14:11, 17.10.2023] Abdi Şimşek Abdi: Soj’a vuruyorsan evet son kararım budur

Kendi kıtamızda kendi oyununu oynayan tek klana karşı, Presiz dünyalarda bile bu şekilde korkak diplomasi yapanlar utansın, diyeceğim başka söz yok :)
Sözü gayet özetleyici olmuştur.

Gelişimimizden tereddüt eden, bu pastadan pay müzakere eder. Direk kalkıp biz onlardanız sizden çekiniyoruz demez. Kendi oyunumuzu kendi haritamızı ve stratejimizi oynarken, çok şaşırdım doğrusu böyle olmasına.

Bol şans.
Zoruna giden şey ne oldu?
Sen diplomasi yaparken sorun yok ama rakibin yapınca sorun mu oldu?
Arka kapılarda kimlerle pazarlık yaptın?
Söylemeye utanmayacaksan konuş bakalım.
Veya kaç kişiye söz verdin :)
Ben dünyada oynamıyorum ama kulağıma her şey geliyor.
Enes seni severim ama çok zıplama dostum.
Sonraki dünyalara kötü izlenim verirsin…

Bu arada özel mesajları paylaşmak forum ihlali diye biliyorum.

T O K Y O

Kılıç Ustası
Abdiyi kınıyorum neden savaşıyorsun kardeşim enesle enes kendi kafasında kurduklarıyla oyununa devam edicekti planını bozuyorsun adamın

Enes’cim sen çok heyecanlı bir arkadaşsın. Konuşmamızın üzerinden henüz 5 dk bile geçmemişken gelip buraya savaş ilanı veren adamsın. Eminim şimdi Unity’den destekte istiyorsun. Abi hebele hübele abi :D Neyse çok önemli değil.

Arkadaşlar tamam arada geliyoruz salak gibi davranıyoruz, salak imajı veriyoruz diye bu kadar da ayıp yani :D Klanımı her cephede savaştırmayı bende istemiyorum. Fakat bu diplomasileri, bu savaşları yapanlar ya da akıl verenler bizim her cephede savaşamayacağımızı düşünerek sınırlarımızı genişlettirmeye çalışıyorlar. Tabi ki bu sebeple tarafsız kalamazdım. Uzatmayayım, herkes için hayırlı olsun, herkesin kaybettiği Unity’nin yine kazandığı bir savaş olacak.

Şaka şaka gülün diye ajshdjs :D

Tepkisiz

Baltacı
Enes’cim sen çok heyecanlı bir arkadaşsın. Konuşmamızın üzerinden henüz 5 dk bile geçmemişken gelip buraya savaş ilanı veren adamsın. Eminim şimdi Unity’den destekte istiyorsun. Abi hebele hübele abi :D Neyse çok önemli değil.

Arkadaşlar tamam arada geliyoruz salak gibi davranıyoruz, salak imajı veriyoruz diye bu kadar da ayıp yani :D Klanımı her cephede savaştırmayı bende istemiyorum. Fakat bu diplomasileri, bu savaşları yapanlar ya da akıl verenler bizim her cephede savaşamayacağımızı düşünerek sınırlarımızı genişlettirmeye çalışıyorlar. Tabi ki bu sebeple tarafsız kalamazdım. Uzatmayayım, herkes için hayırlı olsun, herkesin kaybettiği Unity’nin yine kazandığı bir savaş olacak.

Şaka şaka gülün diye ajshdjs :D

Senin bakış açınla unity harici kimseyle savaşmamalıyız :) arkada soj ne yapacak sadece önlerinde biz ve doğuda siz varsınız. Ayrıca samimi olsan bu görüşünde zaten zorba ekibini hamlenin kıtasına taşımazsın
ve/veya soj savaşı sonrası müttefiklik için konuşmaya çalışırsın, burada direk hüküm vermişsin ki bu kararın gayet öngörülebilir bi karardı. Burada çekindiğin husus hamle soju yenerse ve yendikten sonra unity’i tercih ederse kazanma şansınızı düşük olarak hesaplamış olman diye düşünüyorum ama onun yerine erken safhada karşımıza alalım fikri daha cazip geldi diye okudum düşüncelerini yanlışım varsa düzelt lütfen. Ayrıca iki tarafa da hayırlı olsun diyorum yine prestijde çok tanıdığım dost bildiğim oyuncu var ama yazışmalar ve haritaya bakınca düşüncelerim yukarıdaki gibi. Saygı sevgi çerçevesinde bir savaş olmasını diliyorum.