HAMLE vs BRO+SAHI+REQUIEM

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

deccal31

Mızrakçı
hamle şuan sessizleşti savaşarak kazanmayacağını bildiğinden, gizli saklı işler yapıyor yeni olan birşey değil uzun zamandır yapıyorlar hadi hayırlısı takipteyiz :)
enes kosavaları multi atıyordur adam sadece multi yapmayı biliyor forum da 10senedir dalga konusu oluyor yaş ortalması 50 olan şahiyle chat atıyo bide

Negro.Satan

Milis
DUYURU:

Herkese İyi Oyunlar, Bol Yağmalar .

Dünya üzerinde değişen bazı dengeler bizleri bazı hamleler yapmaya yönlendirmiştir.

Dünya başında yanına ışınlandığımız ve henüz çaylak kalkmadan savaşa başladığımız HAMLE klanları @61 Bize Heryer TRABZON ile yaptığımız görüşmeler neticesinde HAMLE klanları ile SALDIRMAZLIK ANLAŞMASI yapılmıştır...

Bu Doğrultuda Hedefimizi Aşağı yönden, Yukarıya çeviriyor, DAHA ÖNCE ANLAŞMA YAPTIĞIMIZ TÜM KLANLAR İLE ANLAŞMAMIZI SONLANDIRIYORUZ.

Tüm Klanlara Başarılar.

T.Rex

Mızrakçı
Metin işte yine yanlış yerde yanlış şeyi yazıyor sonra açıklamak durumunda kalıyor :D Ama hayırlı olsun. Biri modumuzu etiketleyebilir mi başlıktan broyu çıkaralım.

ZeRo54-

Kılıç Ustası
la niyazi bro bizimle diplomasi sonlandırmış forumdan öğreniyorum keşke enişte söyleseydi :) sırtından vuracak dediğin klan onlar mıydı la omg nasıl tomatis çorbası bu böyle :eek: :cool:
Yav kanka dön bi bak o senin sırtındamı acaba sağ sola. Bilgilendirmeni bekliyorum ben

Durum
Konu yanıtlara kapalı.