Hamle Diplomasi

Crysus

Kılıç Ustası
Ya zaten kime ne anlatırsın ki bot+Multi+script ne desen var bu adamlarda aslında bütün klanlarda varda bunlar hayasız insanların gözüne gözüne sokar ama ban yemezler yaptıkları savunma herkes yapiyor herkes kendini camdan atsa bunlarda atar . Kısacası Enes cidden çok boş bir çarsın bak şuraya yemin etmiyim oyun için senin gibi değilim ama iddia ediyorum modlar bu klanlarin en boş carlari kim diye anket açsa senle parsci estegron var ya aranızda 3-5 oyla biriniz birinci digeriniz ikinci olursunuz da sen yine fazla Multi yapıp birinciliği alırsın

Stratejist-

Hafif Atlı
ne oldugumuz seni veya başkasını ilgilendirmez. Yorumlarınız bizim için değersiz. Boş yere yazıp durmayın.

Senin için yazdığımı felan düşündüren şey nedir yada senin yorumlarının bizim için değerli olduğunu hissettiren şey nedir. Sende her gün yazıyorsun da. Olum Enes sen tam bir çöpsün. Yıllarca kullandığın botlardan yediğin banları cümle alem biliyor. Burada erkeklik yapma o imajını düzeltemezsin.

Sen şimdi uslu bir çocuk ol ve unity sana ne pay biçerse onu oynamaya devam et.

Stratejist-

Hafif Atlı
ee oynadın kapatabildinmi listede varmısın enesciğim :)
nostalji olsun diye girip bi bakayım dedim foruma
selamlar
Benim için w kapatmak önemli bir kriter değil. Biz orada çok güzel bir oyun oynadık. Hamle adı w81 i kapatacak ve ekibimizde bizimle ilk kez oynayan ve rakipten bize geçen insanlar w yi bizim adımıza kapatıcak. Bunlar benim için yeterli. Gerisi boş.