HALLEDERİZ-NWA vs PUSULA (BARBAR) Savaş Özeti

• Konuyu başlatan DeletedUser56906
  • Başlangıç tarihi

HeyBizBurdayız

Baltacı
savaşın başladığı günü de yazar mısın sana zahmet birde istatistik değişimi tablosunu gidişatı daha net anlarız

DeletedUser56906

Ziyaretçi
Savaş başlangıcı
04.01. tarihinde saat 15:13:10
Savaş süresi
37 gün 22:15:58

DeletedUser56906

Ziyaretçi
udw yi neden yazmadın ve neden k63 ve 64 deki köylerimizi gri renk yaptın :D

Dostum farkında değilsin galiba , fazla detaya girmeye gerek yok dedim. Hadi senin gönlün olsun tüm mapi kırmızı yapayım sende rahatla :)
Ayrıca grilendirme , renklendirme herhangi bir işlem yok haritaya girip fotoğrafını çektim sadece herhangi bir işlem uygulanmadı :)) İçin rahat olsun yani :D

DeletedUser63008

Ziyaretçi
Yeni bi savaş açılsaydı fark 100 olmazdı sanırım köyü kaybedenler barbardı pusula bu kadar köy vermedi öncesine bakarsakta nwa 500 köy vermiştir karışık takip etmesi zor bi savaş

Richie Rich

Okçu
Yeni bi savaş açılsaydı fark 100 olmazdı sanırım köyü kaybedenler barbardı pusula bu kadar köy vermedi öncesine bakarsakta nwa 500 köy vermiştir karışık takip etmesi zor bi savaş

Nwanin tum savas istatistiklerini ben bir ara atmistim zaten ondeydik vs vs diye agladiklari savaslarda geriye dusulur one gecilir sorun yok

DeletedUser56906

Ziyaretçi

Dediğin doğru çoğunluğu barbar klanının verdiği köyler , pusula henüz 1-2 haftadır oyunda.

Richie Rich

Okçu
Yok ya disardan takip edilmez sikici optan opa genelde dunyada oyuncular yuzde 80 baska dunyalarda oynuyorlar sinir savasi 30 civari oyuncu disinsa toplamda yoktur