God ws Galaxi-Argo

umwelt

Acemi
Ben haftada 3 op karşılıyordum sizin yaptığınızı biz aylarca yaptık kendinizi bence çok da nimetten saymayın büyük klanın kanatları altında her gün birinize deniyorum ondan bile sanırım haberin yok klan yönettiğini düşünüyorsun ban yedirip köyleri 1 hafta daha tuttunuz sonrası ne olacak hep beraber görelim

senin savaş başından beri genel anlamda bir memnuniyetsizliğin var. alakasız şeyler üzerinde fazla duruyorsun, gereksiz ithamlarda bulunuyorsun, imalı imalı yazıyorsun hayali kurgular üretiyorsun vs. vs. hoş problem değil benim için madem öyle bende yazayım birkaç bişey.

durum ortada haftalarca bir bölgede çakıldınız kaldınız bizim için eğlenceli oldu ama sizi bilemem öyle olmasa bile öyle olmuş gibi yapmanız daha olası çünkü hedefleriniz farklı, amaçlarınız farklı ister istemez geri düşmek veya vakit kaybetmek bazen can sıkıcı olabiliyor..

sancak savaşında gördük. sancak savaşı gibi forumda rakiplerinizle eğleneceğiniz şöyle kolay böyle easy şeklinde oynayacağınız bir ortam veya savaş değildi bu. genel galaxy ekibi olarak yazmıyorum ama senin memnuniyetsizliğini buna bağlıyorum madem ısrarla kafamızda birşeyler kurgulayacağız benim kurgumda bu olsun.

her neyse galaxy ekibini tebrik ederim

Kusursuzolay

Yasaklı
Kimse taktik yapmıyor arkadaşım, ban sebebini söylesem burda siz bile gülersiniz yiyen arkadaşlara, sunu da eklemekte fayda var sınırda bütün köyler bos olmasına rağmen sadece 5 casusla içeriyi görebileceğini zannetmen ve bize baya en yakın oyunculardan biri olmana rağmen herhangi bir şey yapamaman sanırım durumu açıklıyor. Kendini büyük klanlarin kanatları altında rahat hissetmeye devam et 2 günde 1 opu karşıladığın zaman ben sana saygı duyarım 2 opa hatta 3 opa da katılmadın: ) :)

Söyle gülelim o zaman :) Dün çok güldük ama olsun fazla gülmenin zararı yok hocam.

Mr.Badger

Ağır Atlı
senin savaş başından beri genel anlamda bir memnuniyetsizliğin var. alakasız şeyler üzerinde fazla duruyorsun, gereksiz ithamlarda bulunuyorsun, imalı imalı yazıyorsun hayali kurgular üretiyorsun vs. vs. hoş problem değil benim için madem öyle bende yazayım birkaç bişey.

durum ortada haftalarca bir bölgede çakıldınız kaldınız bizim için eğlenceli oldu ama sizi bilemem öyle olmasa bile öyle olmuş gibi yapmanız daha olası çünkü hedefleriniz farklı, amaçlarınız farklı ister istemez geri düşmek veya vakit kaybetmek bazen can sıkıcı olabiliyor..

sancak savaşında gördük. sancak savaşı gibi forumda rakiplerinizle eğleneceğiniz şöyle kolay böyle easy şeklinde oynayacağınız bir ortam veya savaş değildi bu. genel galaxy ekibi olarak yazmıyorum ama senin memnuniyetsizliğini buna bağlıyorum madem ısrarla kafamızda birşeyler kurgulayacağız benim kurgumda bu olsun.

her neyse galaxy ekibini tebrik ederim

İkili münakaşanız beni ilgilendirmiyor ama klanın genelini hedef alan paragrafın için şöyle söyleyeyim.

Evet tabi ki bi yerde çakılı kalmak canımızı sıkıyor fakat halledilemeyecek bir sorun değil esasına baktığında, bizde belirli stratejiler neticesinde hareket ediyoruz. Oyunculuğunuzdan ziyade organize olma yeteneğiniz her ne kadar iyi olsada en büyük avantajınızın mis mesafesi olduğunu hatırlatmak isterim ki şapkayı önünüze koyduğunuzda sizde bunun farkındasınızdır.

Sancak vs ile sizin aranızda ki farka gelince sancağın geliş amacı ve bir kaç oyuncusunun forumda ki tavrı dostca değildi, bunun neticesinde biz de hakettikleri üslup ile davrandık. Sizden bu agresifliği görmediğimiz için ve savaş sebebi sadece haritada ki kilit noktada olduğunuzu göz önünde bulundurunca size böyle davranmamız için bir sebep yok.

Galaxyde ki oyuncularında burada kışkırtıcı cümleler kurmamasını rica ediyorum tekrardan, kendinizi başka savaşlara saklayın :)

Tekrar başarılar dilerim

CENAB@

Mızrakçı

Ben geçmişe bakmam şuan yapılana bakıyorum, her gün birimize deniyormuş 5 tane casus atınca deneme oluyor haklısın, ben klanımı koordine ederim gerisini oyuncularımızla birlikte hepimiz yaparız. Senin neden bu başlığa gelip yakındığını çözemedim. Diğer arkadaşlarla gerçekten seviyeli bir savaş veriyoruz, ama sen opa bile katılmadan gelip burada konuşuyorsun. Kimseye bilerek ban yedirtmedik bu tarz şeyleri sen düşünürsün çünkü iyi bilirsin böyle şeyleri. Bir daha benim başlığıma yazmazsan sevinirim diğer arkadaşlara her zaman kapımız açık ama sadece konuşan kişilerle muhattap olmak bize yakışmaz.
Bu başlıkta benim raporlarımı paylaşıyorsanız denemediğimi söylüyorsun beni hile yapmakla itham ediyorsun op günü sizin hesaplar banlanıyor bana bir daha yazma diyorsan boş yapmayı kesmelisin ben oyun tecrübeme dayanarak 2 op sonra silinirsiniz yazdığım için size saldırdığımı söylüyorsun burda algı yapan sizlersiniz dip dibe köyleriniz 2 op karşılamayı başarı diye lanse edende sizlersiniz bir daha buraya siz silinince yazıcam şahsıma saldırmayın cevap vermek zorunda bırakmazsanız sevinirim iyi oyunlar

Ben geçmişe bakmam şuan yapılana bakıyorum, her gün birimize deniyormuş 5 tane casus atınca deneme oluyor haklısın, ben klanımı koordine ederim gerisini oyuncularımızla birlikte hepimiz yaparız. Senin neden bu başlığa gelip yakındığını çözemedim. Diğer arkadaşlarla gerçekten seviyeli bir savaş veriyoruz, ama sen opa bile katılmadan gelip burada konuşuyorsun. Kimseye bilerek ban yedirtmedik bu tarz şeyleri sen düşünürsün çünkü iyi bilirsin böyle şeyleri. Bir daha benim başlığıma yazmazsan sevinirim diğer arkadaşlara her zaman kapımız açık ama sadece konuşan kişilerle muhattap olmak bize yakışmaz.
Bi laf vardi neydi he yarasi olan gocunur muydu kisi kendinden bilir isimiydi secemedim

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Crnabet reis sen gelmeden herkes birbirini tebrik ediyodu.Ortama girince muhabbeti kitleyen tip gibi çıktın geldin.Sal haburayi hepimiz rahatliyalim
adamın yazdığı yazı ' bir daha buraya siz silinince yazıcam şahsıma saldırmayın cevap vermek zorunda bırakmazsanız sevinirim iyi oyunlar ' sen hala sal forumu diyon bence oyununa bak uzatmaya çalışma