GNR VS HUN

• Konuyu başlatan DeletedUser65752
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67748

Ziyaretçi
abi şimdi hesaplama yaptım. bonservisim 27.500 TL. Aylık masrafım 8.100 TL. + telefon paketi + 330 TL Yemek kartı + dacia sandero araç (min 2016 model) ve 1 yıllık sözleşme. tek taraflı fesih halinde 20.300 TL tazminat. bana bu şartları sağlarsan sana %100 garanti ediyorum 1 yıl boyunca açılacak normal, klasik tüm dünyalarda kurduğun klan haritayı net bir şekilde domine edecek, eze eze kazanacaksın. kazanamadın mı ? tüm kuruşuna kadar paran iade.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Asgari ücretli ile üc cocuk bakılan bir ülkede 8100 aylık masrafın olması manidar

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yav ne kalın deriniz varmış şu gnr yi savunabiliyolar helal valla roket atılsa çizik olmaz

DeletedUser59599

Ziyaretçi
Hun gidecek adam bitecek
Sıra gnr ne yapcak hadi düşman intikam aldı sonrası

DeletedUser52024

Ziyaretçi
gnr klanının yaptığı diplomasi oyunu ardından müttefiki olan hiçbir klana saygım kalmamıştır haberiniz olsun.
Bana bu oyunu böyle öğretmediler.

myw**

Okçu
Hun klanını şimdiden tebrik ederim umarım bir daha herhangi bir dünyada başkalarının lafıyla ve telkinleriyle değil kendi özgür iradeleri ile hareket ederek oyun oynamaya çalısırlar , kendi düşüncen ile yenilmek başkalarının lafıyla yenilmekten iyidir .... to be continued