Güncel W24 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
haritalar şekil olarak çok güzelmiş thumbup

baksanıza kare kare en sevdiğim <3

DeletedUser36394

Ziyaretçi
alva smodum -VTRN- ı kırmızı yapıcaktın hani :)

aile klanları için köy alımlarını bekliyosan tamamdır :)

İlk 20'ye giremediğiniz için yapmamıştım. -VTRN- kırmızı olacak şekilde düzenledim. Yarınki güncellemeyle birlikte düzenlemeler geçerli olacaktır.

DeletedUser

Ziyaretçi
fetih klanlarınıda dahil edermisiniz modum güneybatıda olur kendileri seksenlerle yer değişicek sanırım:)

Furkanozsu

Acemi
Ben Öncesinde renk istemiştim Adminim,çok özür dilerim yanlış gelmişim ben tt1 Meğersem ilk yoruma ödül olarakmış :D

DeletedUser21873

Ziyaretçi
Sıdıka ve Stalker kadar hiç bir klan iç içe girmemiş :) işin kötüsü o kadar yam yam oyuncunun arasında pek başka oyuncu da yok ve ikiside müt ilk başta günydoğudan sıralamayı zorlayan çıkmaz galiba

DeletedUser

Ziyaretçi
her kıtanın kendi içinde en iyi 10 klanı gibi bir sınıflama yapabilir misiniz? haritada dagılımını filan?

Furkanozsu

Acemi
her kıtanın kendi içinde en iyi 10 klanı gibi bir sınıflama yapabilir misiniz? haritada dagılımını filan?

O kadar da değil kardeşim :) Adamlar yoruluyordur zaten .Yapmaya kalkisirlarsa sadece bu world un olmaz haritası.Hepsini yapar .Siralamada ilk 15 klan iyi

DeletedUser

Ziyaretçi
Artık sıralamaya tıklayın ilk 25 ler gözüküyo haritada öyle bir şey yapılabilir belki,

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Sıdıka ve Stalker kadar hiç bir klan iç içe girmemiş :) işin kötüsü o kadar yam yam oyuncunun arasında pek başka oyuncu da yok ve ikiside müt ilk başta günydoğudan sıralamayı zorlayan çıkmaz galiba

2 ay sonra ilk 25te en az 10 kişi olacağına inanıyorum ben en kötü.Sonrada ciddi savaşlar başlar zaten bi dahada o oyuncuları tutan çıkacağını zannetmem :)

DeletedUser

Ziyaretçi
.....................

not : yanlış foruma yazı yazmışım. pardon :)

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Stalk , Stalker birdir . Köy alımlarıda başladı sayın Alva :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanları alessandro del pieroo'nun hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

FETH*,FETH,*FETH*,.FETH.
ŞZFRN,$ZFRN
MyrmdN,MyrmdS
Stlkr,Stalk
SIDIKA,SAFiYE
EskiD,EskiD.,EskiD2
VTRN,-VTRN-
MOGOL,MOGOL2
_-|-_,_-|-_2,_-|-_3,_-|-_4,_-|-_5
OCEAN,OCE@N,0CEAN
NEFES,NEFES*,NEFES.
HYLT,HYLT1,HYLT2,-HYLT3
TSK,TSK*,TSK**
HUN,HUN2
Vltrn,voltrn
MAVİ,M@Vİ,M4Vİ
PA$HA,PA$HA2,PA$HA3,PA$HA4
MATRAK,MATR4K
KaTiL,K@TiL
HEROES,HER0ES
AYTİM,AY-TİM

DeletedUser

Ziyaretçi
Veteran 2 klandan oluşuyor. VTRN -VTRN- lütfen düzeltiniz sayın admin bey.

DeletedUser51942

Ziyaretçi
★★★ INV & INV² & INV³ ★★★

klanları birdir...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.