Favori oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser43475
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Vicdanla parmağın ne alakası var :D yenerdin ondan sonra yendiğinin lafını etmezdin. Yenilince daha kötü olacağını hiç mi düşünemedin Özgür :D

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka beni satma bak heykel basıp bırakıyoruz bu emir tek bana sarmasın sonra :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Vicdanla parmağın ne alakası var :D yenerdin ondan sonra yendiğinin lafını etmezdin. Yenilince daha kötü olacağını hiç mi düşünemedin Özgür :D

dakka 60 dı 6-2 mi neydı ben bıle kendımden utandım kımlerle oynuyorum dedim kendı kendıme :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
1-2 fark da değil bildiğin tarihe geçen maçlardan olmuş :D :D
Özgür ağlayacaksan oynamayalım troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bende Yunus'u 7 farklı yenince kolu ısırarak dişini kırmıştı :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
dakka 60 dı 6-2 mi neydı ben bıle kendımden utandım kımlerle oynuyorum dedim kendı kendıme :D

adam haklı :( kanka iskenderine oynayacaz dedik gelmedin yanlız bunu da hatırlatırım :D intikamım fena olucak aha buraya koyucam resim çekip

DeletedUser

Ziyaretçi
adam haklı :( kanka iskenderine oynayacaz dedik gelmedin yanlız bunu da hatırlatırım :D intikamım fena olucak aha buraya koyucam resim çekip

gelırım kanka ayıpsın ıstersen sımdı gelım 15 dakka mı almaz :D yıne 6 atar ıskenderıde ben ısmarlarım nede olsa ögrenci adamsın örf ve adetlerımıze gore ogrencı adama fazla yuklenmemek lazım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
gelırım kanka ayıpsın ıstersen sımdı gelım 15 dakka mı almaz :D yıne 6 atar ıskenderıde ben ısmarlarım nede olsa ögrenci adamsın örf ve adetlerımıze gore ogrencı adama fazla yuklenmemek lazım :D

yok kanka ısmarlarım ben yahu 2 tane 0 kilometre kredi kartım oldu 3. de yolda hepsinin limiti fullenmesi için bekliyor :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi

:D :D :D :D:ASDFASD:F
Özgür çok fena eziliyorsun :D

Yunus'da 3 kere masadan kalktı şuana kadar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
lan olum furkan abiye yollayacağınıza bana yollasanıza o koleksiyon yapıyor bende hiç bayrak yok insafsızlar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
yok kanka ısmarlarım ben yahu 2 tane 0 kilometre kredi kartım oldu 3. de yolda hepsinin limiti fullenmesi için bekliyor :D

yaw olum ben anca 2 tanesını kapatabılırım 3 cu nerden cıktı o kadar param yok sen gun gectıkce borcu yukseltıyon ama :(