Favori Destek Ekibi Cümleniz ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SungurAlp

Markiz
Siz 2020-02-22 11:02:20

Beni storma bağlayabilir misiniz
Klanlar 2020-02-22 11:24:53

Merhaba moruk ze,

“Burası santral değildir”.Yaşadığınız sorunu dile getirdiğinizde ilgili yetkiliye zaten aktarılma yapılmaktadır.

Strafe
Takım Lideri
Facebook & Forum

Hem güldürdü , hem öldürdü sayın modum :D

Bunu 2.kez duyuyorum bugün :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Hocam mehmet36'nın biz 4 kardeşiz dediği yerde 4. siz misiniz?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Açtığınız konulara müdahale etmek istemiyoruz ama lütfen destek sisteminden direk kopyala & yapıştır paylaşım yapmayınız. Konuya atılan ilk postun şekli uygundur. Yetkili ismi paylaşmak istiyorsanız alıntı özelliğini kullanabilir yada sadece hesap adı belirtebilirsiniz. Ek olarak absürt ve forum kurallarına uymayan paylaşımlar yapmamaya dikkat ediniz.

Örnek post

"Bu konunun yeri forum değildir, bir sorununuz var ise destek ekibimizle görüşebilirsiniz."

Cyroburn*

Ağır Atlı
Ancak şunu unutmayınız! Veri Gizliliği Kanunları nedeniyle yapılan veya yapılacak işlemler hakkında bilgi vermemiz mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

hidan

Kılıç Ustası
Merhaba SunTzu,

Nerden biliyorsunuz?

Mr.Storm
Community Manager

benim verdiğim cevap daha komik ama onu paylaşamıyorum jasdkasld

Mr.Badger

Ağır Atlı
Açtığınız konulara müdahale etmek istemiyoruz ama lütfen destek sisteminden direk kopyala & yapıştır paylaşım yapmayınız. Konuya atılan ilk postun şekli uygundur. Yetkili ismi paylaşmak istiyorsanız alıntı özelliğini kullanabilir yada sadece hesap adı belirtebilirsiniz. Ek olarak absürt ve forum kurallarına uymayan paylaşımlar yapmamaya dikkat ediniz.

Örnek post

İlk cümleyi okurken yine ne yaptım ya dedim.

Narkoz31

Yasaklı
Merhaba malayfbilaykuaaaaa,

İstek üzerine hesap kontrolü yapılmamaktadır. Bir ihlaliniz varsa genel kontroller sırasında zaten tespit edilir ve işlem uygulanır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.