Estergon tugra

• Konuyu başlatan DeletedUser53608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Biz TUGRA yı bişi sandık yorum yaptık kusura bakmayın öncelikle de diplomasi için GassaL kapısında dolanan x klanının kurucuları yönetimi de degil hani :) Ben savaşı şu dk açar operasyonuda şuan da yaparım. Ama bu kadar kasılmadan önce yorumumuzun hangi amaçla yapıldıgının farkında ol, şuan yapılan gereksiz yorumu üzelerek tum TUGRA ya mal etmiş olacam. Ortada guzel savaş var bizde emeklerine hiç saymamıza ragmen arkadaş atıp tutmuş. Kardeş biz pakt peşinde koşarak iş yapmıyoruz :) sizin işinizi çok bozdum biliyorum. Diplomasi önerilerinize de kapımı kapadım oradan da acınız var biliyorum ama hayli gereksiz yorumla savaş ile takdir kazanan TUGRA klanının prestijini bir çırpıda yıkmışsın. Ben şimdi hedefimi degiştiriyorum 10 gun içinde size geliyorum. OCEAN KATİL e kök söktürüyorsunuz madem bizde dostlarımızın yanında olalım sevgili arkadaşlar :)

bu arada bizim tugra klanları w33e başarılar diler diye bir başlıgımız vardı.Arşive kaldırıldıgı için oraya cevap yazamıyoruz burdan gereken cevabı vereyım. orda kumandanlar all is well sinser gibi gereksiz arkadaslar çok boş konusmuslar. öncelikle ibs - ocean klanlarını mahvettık!! bugracısemın son worldu öyle yapcaz böyle yapcaz diyen arkadaslar suan hesap sil yapıyor.world kapatıcaz dıyen arkadaslar 5 kişi eglencesine geldık demeye başladılar tugranın şamarı hepinize agır gelir güzelim :D hele o kumandanlar mıslerın arasına kılıc fake atıp kendını oyuncu sanıyor. :D mis arasına çoluk cocuk giriyor artık sen önce bizim oyuncumuza köyumu alma dıye yalvarmadan önce düşün.

gelelim all is well denilen vatandasa sen hele klanını ayakta tutta sonra gel bizle savas. sen oyun hayatın boyunca asla tugrayı yenemeyeceksın senı her zamankı gıbı bu worldde ezıcez güzelim.w23de nasıl yenıldıysen smdıde öyle yenıleceksın hesabını yine sildiricez.

sinser adlı vatandas kaşınıyorum hadı savas ac.. bana klavye delikanlılıgı yapma varsa seklin w33 camiası takipte aç bakayım savası anca buraya yazarsın sen git hesap satın al da gel karsıma verdiğin paraya yazık catur cutur topluyacagımız gunde gelicek seni..!

Tugraya laf edenler önce savas istatistiklerine baksın hem saldırganda hem savunmada açık ara birinciyiz. bana burda laf ebeliği yapmayın savasın savas!!

w3 w11 w22 w23 w29 da oynadık w27de tugralı bazı oyuncular gıttıler tugra olarak başlamadık. w11i kapattık. w22de gerçekten çok güçlü rakiplerimiz vardı. tebrik ediyoruz.guzel savas oldu. w23de ve w29de büyük savaslar verdik herkese kendimizi tanıttık. malesef 2 worldde de bazı oyuncularımızın oyun bırakmasıyla son 2 klan kaldıgımız ve tum worldle savasırken hesap sil yaptık. 2sınde de tam kadro degıldık. bu sefer baya saglam geldık cunku aramızdan vefat eden arkadasımızın adıyla kapatmak istiyoruz. dediğim gibi kendine güvenen savas açsın. daha savas acıpta kaybetmeyenı yok bu worldde.

:) wall beni yendiğinizi daha görmedim en son tuğra klanı 23 köy almışken 1 arkadaşımız 2 katı köyünüzü almıştı sonranda haksız bi banlanmaya tepki olarak hesap sildik bu konuda bazıalrınızın anlama yetisini kullanamamasından ötürü sürekli tekrar etmek zorunda kalıyorum :) neyse diyelimki yendiniiz o kadar boş köyü toplamışken nasıl olduda dünyayı kapatamadınız hani büyük tuğra ailesiydini :)

bir diğer durum :D bi anda ortada bişey yokkken bunu yazman bile hayatın şuan 3,5 luk döneminde olduğunu gösteriyor

ve son olarak sizler gibi boş değiliz çalışan işinde gücünde kişileriz o yüzden öncevatan diye çıktığımız yolda görevimizi layığıyla yerine getirirken zevk için takıldığım oyunu 2. plana atabiliyoruz bu durum da ne sizi nede bir başkasını ilgiilendirir :) ki herhangibir sorunumuz yok çok şükür savaşmaya devam kıtasını en hızlı kapatan klan olduk ve hızla size doğru ilerliyoruz ben gelmeden silinmemeye bakın :) sizleirn silinmemesi için özel bi çaba harcıyorum :)

DeletedUser59856

Ziyaretçi
Puanın sana özgüven veriyor sanırım fakat unutma ki stabil değil :)

Ayrıca gassal'ın kendinden büyük düşmanı mı var baksanıza adamlar sadece kendilerini topluyor :))

her köyümde emeğim var bir allahın kulu aksini söyleyemez. Peki ya sizin??? hehehe

DeletedUser59856

Ziyaretçi
Biz TUGRA yı bişi sandık yorum yaptık kusura bakmayın öncelikle de diplomasi için GassaL kapısında dolanan x klanının kurucuları yönetimi de degil hani :) Ben savaşı şu dk açar operasyonuda şuan da yaparım. Ama bu kadar kasılmadan önce yorumumuzun hangi amaçla yapıldıgının farkında ol, şuan yapılan gereksiz yorumu üzelerek tum TUGRA ya mal etmiş olacam. Ortada guzel savaş var bizde emeklerine hiç saymamıza ragmen arkadaş atıp tutmuş. Kardeş biz pakt peşinde koşarak iş yapmıyoruz :) sizin işinizi çok bozdum biliyorum. Diplomasi önerilerinize de kapımı kapadım oradan da acınız var biliyorum ama hayli gereksiz yorumla savaş ile takdir kazanan TUGRA klanının prestijini bir çırpıda yıkmışsın. Ben şimdi hedefimi degiştiriyorum 10 gun içinde size geliyorum. OCEAN KATİL e kök söktürüyorsunuz madem bizde dostlarımızın yanında olalım sevgili arkadaşlar :)

cevabım sanaydı, forumda yeni olduğum için karışıklık olmuş

E.m.p klani hakkinda ne düşünüyorsunuz ?

Emperor klanları kuruldukları her dünyada Sancak Klanlarının en büyük dostu olmuştur bir çok kez beraber oynadık.Benim bildiğim kadarıyla Akanata hesabının asıl sahibi Ali Amca rahmetle anıyorum mekanı cennet olsun w8'in sonunda vefat ettikten sonra ilk defa 33 te kuruldular şu anda hesapta Emrah Abi var dürüst bir insandır kendisi savaşmaktan korkmaz herkese yardımcı olmaya çalışır

DeletedUser

Ziyaretçi
bu arada bizim tugra klanları w33e başarılar diler diye bir başlıgımız vardı.Arşive kaldırıldıgı için oraya cevap yazamıyoruz burdan gereken cevabı vereyım. orda kumandanlar all is well sinser gibi gereksiz arkadaslar çok boş konusmuslar. öncelikle ibs - ocean klanlarını mahvettık!! bugracısemın son worldu öyle yapcaz böyle yapcaz diyen arkadaslar suan hesap sil yapıyor.world kapatıcaz dıyen arkadaslar 5 kişi eglencesine geldık demeye başladılar tugranın şamarı hepinize agır gelir güzelim :D hele o kumandanlar mıslerın arasına kılıc fake atıp kendını oyuncu sanıyor. :D mis arasına çoluk cocuk giriyor artık sen önce bizim oyuncumuza köyumu alma dıye yalvarmadan önce düşün.

gelelim all is well denilen vatandasa sen hele klanını ayakta tutta sonra gel bizle savas. sen oyun hayatın boyunca asla tugrayı yenemeyeceksın senı her zamankı gıbı bu worldde ezıcez güzelim.w23de nasıl yenıldıysen smdıde öyle yenıleceksın hesabını yine sildiricez.

sinser adlı vatandas kaşınıyorum hadı savas ac.. bana klavye delikanlılıgı yapma varsa seklin w33 camiası takipte aç bakayım savası anca buraya yazarsın sen git hesap satın al da gel karsıma verdiğin paraya yazık catur cutur topluyacagımız gunde gelicek seni..!

Tugraya laf edenler önce savas istatistiklerine baksın hem saldırganda hem savunmada açık ara birinciyiz. bana burda laf ebeliği yapmayın savasın savas!!

w3 w11 w22 w23 w29 da oynadık w27de tugralı bazı oyuncular gıttıler tugra olarak başlamadık. w11i kapattık. w22de gerçekten çok güçlü rakiplerimiz vardı. tebrik ediyoruz.guzel savas oldu. w23de ve w29de büyük savaslar verdik herkese kendimizi tanıttık. malesef 2 worldde de bazı oyuncularımızın oyun bırakmasıyla son 2 klan kaldıgımız ve tum worldle savasırken hesap sil yaptık. 2sınde de tam kadro degıldık. bu sefer baya saglam geldık cunku aramızdan vefat eden arkadasımızın adıyla kapatmak istiyoruz. dediğim gibi kendine güvenen savas açsın. daha savas acıpta kaybetmeyenı yok bu worldde.

Ibs yi mahvetmiş arkadaş vay anasını yaa..IBS klanı senın gibi 10 tane klan kurup alt klandaki adamlarının köylerini toplayarak köy puan vs. kasmadı güzel kardeşim anladınmı.Sen dua et IBS klanının as oyuncularından 15 tanesi yanyana düşmedi o zaman görürdün işte IBS yi mahvetmeyi sen hey gidi hey agzı olan konuşuyor burda erkeklik yapıyor ne güzel dimi Serhat :)

Ibs yi mahvetmiş arkadaş vay anasını yaa..IBS klanı senın gibi 10 tane klan kurup alt klandaki adamlarının köylerini toplayarak köy puan vs. kasmadı güzel kardeşim anladınmı.Sen dua et IBS klanının as oyuncularından 15 tanesi yanyana düşmedi o zaman görürdün işte IBS yi mahvetmeyi sen hey gidi hey agzı olan konuşuyor burda erkeklik yapıyor ne güzel dimi Serhat :)

Boş teneke çok ses çıkarıyor dostum ondan dolayı son demlerini yaşıyor Tuğra klanları silindiklerinde bahaneleri hazır olsun diye :))

Kendilerini artık forumda ona buna sallamak yerine mevcut dünyada oynamaya davet ediyorum :)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
E.m.p klani hakkinda ne düşünüyorsunuz ?

en dik duran klanlardan biridir emp.

bana laga luga yapma ben sana her world ibsyi yendik mi dedim? banane tam kadro yanyana düsmediyse bizde 29da tam kadro gitmedik yenildik neyin lafını yapayım ben. sonucta burda bir ibs klanı var ve bize savas acıp kaybettı tam kadro yanyana gelsınler. hayır gelseler nolucak ? agzı olan erkeklik yapmıyor gir kardesim ibsnin haline bak bana bahane uydurma bak ben 22de kaybetmıs bır klanım yukarıda bahane uydurdum mu? tebrık ettım.

10 gun geçmeden sen gelmeden ben gelirsem sasırma. sen tugra sınırda bi adam topladın ac bakalım savası sonra nolucak. 21.04.16 bakalım 10 gun sonra ne yapıcaksın?

beyler hiç bana çok çirkin konuşuyorsun yok öyle böyle demeyin. ben arkadasımla kendi formumuzun başlıgında kendi aramızda şakalaşıyordum.tüm world savas actı iste kendine güvenen gelsin devam gibisinden. ne vip dedim ne gassal dedim ne de baska klanın adını verdim.

altına gelip bunlar kaşınıyor yazan gassal kurucusu, ukalalık yapan vip kurucusu savası cok agır sekilde kaybetmesine ragmen bi ton laf eden okyanus kurucusu. siz dalganızı geçiceksiniz bizde hıhı diye gülüp geçicekmiyiz? konuyu bilmeyen arkadaslar w33 arşivinde tugra klanları w33 camiasına basarılar diler adlı konuyu buyrun okusunlar.

bana burda yakışmıyor gibi laflar edeceğinize yok bizde önce vatan sonra oyun gibi sacma milliyetçi duygulara oynuyan sözler ediceğinize, oturun oynunuzu oynayın baska klanın başlıgında da size laf edilmedikce yorum atmayın. çok gıcık oluyorsan savasırsın kazanırsın bende senı tebrık ederım bahane uydurmam ama sizede bu lafların üzerine savas kaybetmeyeceğime emin olabilirsiniz. bir daha laf yemek istemiyorsanız hadi gidin kendi baslıgınıza asla ama asla tugra klanı ve oyuncularıyla alay etmeyın tanımam etmem sizi ama tugraya her lafınızda gerekirse cocukca laf dalasına bıle gırerım sızınle.

:) diplomasiniz hazırdı tüm dünya savaş açtı dediğiniz daha ne gassal nede V.I.P savaşa girdi kendi diplomasi grubunuz şuan savaşlarda yavaş yavaş yok oluyor.

Sen kalkıp gassal ve V.I.P klanlarının iki kurucusuna sallarsan forumda ve bunu tuğra adınaltodna yaparsan olay şahıstan çıkar Klana döner ki ilk baştan da dedim bu savaş olacak daha dünya başından kırmızı olacağınızı bile bile diplomasi yaptınız şimdi diplomasi yaptıklarınız savaşlarda geri düştüğü veya dağıldığı için gelip forumda boş yapıyorsunuz :)

Neyse savaşlarda görüşelim daha çok var o sınıra inmemize :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi

Kardeşim gelişmiş bir IBS nin neler yapabileceginin farkında degil bunlar :) Sen sıkma canını hem onlara göre IBS,GassaL,Vıp farketmiyor :) onlara göre herkes kötü

10 gun geçmeden sen gelmeden ben gelirsem sasırma. sen tugra sınırda bi adam topladın ac bakalım savası sonra nolucak. 21.04.16 bakalım 10 gun sonra ne yapıcaksın?

Yahu nasıl zavallı bir adamsın sen :)

beyler hiç bana çok çirkin konuşuyorsun yok öyle böyle demeyin. ben arkadasımla kendi formumuzun başlıgında kendi aramızda şakalaşıyordum.tüm world savas actı iste kendine güvenen gelsin devam gibisinden. ne vip dedim ne gassal dedim ne de baska klanın adını verdim.

altına gelip bunlar kaşınıyor yazan gassal kurucusu, ukalalık yapan vip kurucusu savası cok agır sekilde kaybetmesine ragmen bi ton laf eden okyanus kurucusu. siz dalganızı geçiceksiniz bizde hıhı diye gülüp geçicekmiyiz? konuyu bilmeyen arkadaslar w33 arşivinde tugra klanları w33 camiasına basarılar diler adlı konuyu buyrun okusunlar.

bana burda yakışmıyor gibi laflar edeceğinize yok bizde önce vatan sonra oyun gibi sacma milliyetçi duygulara oynuyan sözler ediceğinize, oturun oynunuzu oynayın baska klanın başlıgında da size laf edilmedikce yorum atmayın. çok gıcık oluyorsan savasırsın kazanırsın bende senı tebrık ederım bahane uydurmam ama sizede bu lafların üzerine savas kaybetmeyeceğime emin olabilirsiniz. bir daha laf yemek istemiyorsanız hadi gidin kendi baslıgınıza asla ama asla tugra klanı ve oyuncularıyla alay etmeyın tanımam etmem sizi ama tugraya her lafınızda gerekirse cocukca laf dalasına bıle gırerım sızınle.

Hocam dalga geçmek ayrı eglenmek ayrı. Ha sizin zorunuza giden bir şey varsa saçma sapan yazılardan önce sorarsınız orada geyik mi var ciddi misiniziz yada dalga mı geçiyorsunuz diye... Bizim art niyetimiz yokken gelip buradan kendi klanı haricinde ki tum klanlara laf çakma derdinde olan adam bizlere laf ediyor :)

ee dogal olarak tahrik indiriminden yararlanıp istedigimi söleme hakkıda bana geçiyor... misal yaptıgımızı başka anlamlara çekmesi ile ilgili çok guzel bir atasözu var "Eşek hoşaftan ne anlar" . Anlamadıgı gibi , hoşafı da farklı bişeymiş gibi söylüyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
heycan yapmayın ocean klanı w31le uğraşıyordu orası kapandı şimdi bu worlde ağırlık verecek bizimkiler. bakalım aynı tempoda konuşabilecekmisiniz :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Konu zaten gereksiz uzadı...

Hakikaten Tugra ekibinin içinde bazı guzel insanlar oldugu için saygı duyuyorum. Ama bu tarz yaklaşımlar olmamalıydı. Şakayı kakaya çevirdiler. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacagım. Dunya şuan son hız devam ediyor. Elbet daha yakın ilişkiler kuracagımız zamanlar gelir. :)