ERROR vs ANTİ-ANT

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kuzeyde savaş başladı, istatistikleri burdan paylaşmaya çalışırım ama üşenirim muhtemelen antiden ensar paylaşır benim yerime bolca :p

erwl

Okçu
İyimiş güzelmiş , darısı güneyin başına :D

Error her ne kadar daha kaslı görünse ve ağır bassa da anti tarafının da kazanma adına önemli hamleler yapacağına şüphe yok :) , izleyip göreceğiz iyi olan kazansın

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Bizim ve Ant in bi birlesiklik söz konusu yok şuan da ayni konu basliginda olmayaydi iyiydi de neyse :D

video guzelmis

DeletedUser64699

Ziyaretçi
biliyorum ama biz iki tarafla da savaşırken siz birbirinizle savaşmıyosunuz, bunu düşünerek yazdım o başlığı

DeletedUser55049

Ziyaretçi
biliyorum ama biz iki tarafla da savaşırken siz birbirinizle savaşmıyosunuz, bunu düşünerek yazdım o başlığı

Anladım :D bi de klanlarinizin hepsi katilmamis hepsini katsaniza haritada kirmizilik yoktu pek artsin az harita renklensin :D

DeletedUser64740

Ziyaretçi
yeni arkadaşların bize katılmasıyla başladı sanırım savaş aksiyon için henüz erken bi süre daha forum ahalisi tatmin olamayabilir :):)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
aynen hocam kan klanını bünyenize katmanızdı savaşı açmamın sebebi :)

bütün klanlara davet yolladık kabul ederler

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Gün geçmiyor ki şu worldde yeni bir olay yaşanmasın iyi savaşlar umarim eğlenceli zevkli kaliteli bir savaş olur taraflar içinde :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
406-503 klanlariniz örnek olarak savasta hala yom ama bizim taraftan barbar almayi biliyolar 1 gundur savas daveti kabul etmeyen yonetici mi var yoksa bence hemen atip toplayin :D :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
o iki klandaki arkadaşlarımız bizler gibi istatistik delisi değil :D zaten size savaşın açıldığı 502 klanını kapatıcaz bu savaş çok erken bitti kazandınız :p

DeletedUser55049

Ziyaretçi
hayir ondan degil bissuru klaniniz var tek tek kirmizi mi isaretliyyim :D mevzu harita istatistik degil :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
işaretleyeceğin klanları belirlemişsin işte, 2 klanı kırmızı işaretle geç :p

Ortalama Biri

Misyoner
Ahahaha :D Aynen niye o klandan savaş açıldı onu da anlamadım :D

Klanların yarısı da boş duruyor :p Bir ara toparlamak lazım onları.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
savaşları ben açıyorum ve ben o ara o klandaydım ya o yüzden :D :D