EROR AND RememberMe

• Konuyu başlatan DeletedUser64811
  • Başlangıç tarihi
Benim de en çok garipsediğim oynarken hiç adini sanını duymadığımız oyuncular,hatta klanlar aslan kesiliyor su forumda :D

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Noldu raconcuk :) baktın olmuyor abinimi çağırdın? Yoksa tasmanı tutanı mı?

Savunmacı 800k,destek 300k,saldıran olarak kesilen 2 milyon bizim ilk aylarda yaptığımız kesimlerle farmwille oynamış arkadaş burda post kasıyor hadi kardeş sağdan sağdan devam

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Ya bana gözle görülen şeylerin lafını yapma. Sen bana racon un dönekliğini anlat :) ekibindeysen kendi yaptığın dönekliği anlat. Sizden beyin fırtınası isteyen yok ufak bir beyin esintisi ile 2 kelimeyi bir araya getirip mantıklı bir sebep söylemenizi istiyorum :)
Savaşçağımız vakit nasıl savaştığımı görürsün uçuk kremini hazırlada duble uçuklatacağım ;)

DeletedUser57859

Ziyaretçi
Ya sen halada bos konusuyosun selcuk abine de tasmanla seni alsin gitsin yeni dunyada bu kadar konusmanin hakkini verirsin insallah unutma jobu vericem sana blowdan ozel job yeme hakki kazandin :)

Sen ne anlatıyorsun :) ben sana diyorum biz savaşırken fosur fosur yatıyodun,siz tek yemeyin diye aylarca sinir tuttuk diyorum sen naaptin köyünde ordu tuttun kamileri beklettin sonra ekibin yarisi silinip yarisi bırakıp kalanlarda sizin icin emek vermenin gereksiz olduğunu düşünüp dusmana geçince buraya gelip böyle ağlarsin.Hala savaşacağımız vakit diyosun dunya bitti dunya güzeli :D

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Ya sen halada bos konusuyosun selcuk abine de tasmanla seni alsin gitsin yeni dunyada bu kadar konusmanin hakkini verirsin insallah unutma jobu vericem sana blowdan ozel job yeme hakki kazandin :)

Bi gelde :D vereyim eline göndereyim keşke gelseniz

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Sen ne anlatıyorsun :) ben sana diyorum biz savaşırken fosur fosur yatıyodun,siz tek yemeyin diye aylarca sinir tuttuk diyorum sen naaptin köyünde ordu tuttun kamileri beklettin sonra ekibin yarisi silinip yarisi bırakıp kalanlarda sizin icin emek vermenin gereksiz olduğunu düşünüp dusmana geçince buraya gelip böyle ağlarsin.Hala savaşacağımız vakit diyosun dunya bitti dunya güzeli :D

Sen daha dünyada sıralama bilmezken ben döktürüyordum. Hepimizin ortak tanıdığı sonuç olarak selçuk abi kendisiyle her ne kadar artık konuşmuyor olsamda buyursun gelsin söylesin :) dünyada sınır hattında olan sen değilsin bezelye kadar klanken siz biz 3 klanla savaşıyorduk . Aramızdaki farkı hemen size hatırlatayım siz zoru görünce kaçanlardansınız. Kaç köyününüzü savaşarak aldınız? Troll hesap sildi diye hepinizin hesapları şişti şimdi pts den sisten error dan aldığınız desteklerle kendi çapınızda oyun oynuyorsunuz.
Dünya' ya gelirsek ilk olarak dünya daha bitmedi, ikinci olarak köylerindeki askerlere güvenme derim üçüncüsü şayet dünya kapanıcak olsa bile koca 3 klandan 17 kişi seçilcek ve kendi kemik kadroları varken sizin gibi dansözleri aralarına mı katıcaklar?? Siz sadece onlar için maşasınız. İşleri bitince vurucaklar tekmeyi :p bak o gün keyiflenebilirim. Şayet bana fikrimi sorarsanız sizin senaryonuz üstünden gidersek error hiçbirinize dünyayı bırakmayacak :) o pembe hayal dünyandan çık derim biran önce ;)

Ben oyunu yaklaşık 2 ay önce bıraktım kardeş ne pts oldum ne sis oldum,Sab iken baktım sizden cacık olmuycak bıraktım o yüzden burda boş yapacağına keske biraz oyun oynasaydin bizde nickini ilk defa burda görmemiş olsaydik.Son postum,sefa takma sende salla cevap vermeye değecek bir oyuncu degil :)

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Heh iyi yapmışın senin gibiler zaten şu dünyadan gitse güzel oyun oynancak :) tavsiye 1: oynamayı bıraktığın bi dünyanın forumunda laga luga yapmaman
Tavsiye 2: hazır elini ayağını çekmişken tekrar bulaşmaman.
Sizide anlamış değilim benim derdim raconlaydı yarası olan gocunur hesabı hepiniz geldiniz :) bu sizin değil benim haklı olduğumu gösterir. He racon kendini savunmaktan aciz türkçe dersinde konuşmayı öğretememişler 2 kitap okuyamamış napsın yesin yesin otursun mu? Diyorsanız bişey diyemem ;)

Dünyayı bıraktık diye ortalığı çakallara bırakacak halimiz yok,oynarken adini sanını duymadığımız kekolar gelip burda millete sallamasın diye arada bakıyoruz boş yapma git biraz kesim yap oyuncu sansınlar

DeletedUser65207

Ziyaretçi
Buyur iste arkadaşlarından bir hesap gel eline vereyim oyuncuyla oduncunun ayrımını yaptırayım sana. Yemediysede konuşma git bi köşede kudur ;) tamam mı??

ixirlegend

Acemi
Ben bu dünyada oynamaya devam ediyorum.RememberMe klanlarının başkanıyım.Bu dünyayıda kapatmak için sonuna kadar savaşmaya devam edeceğim.Oyunda oyuncularım yada klanımla ilgili herhangi bir sorununuz varsa geçer karşımıza savaşırsınız;çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz lafı bırakıp icraata geçin artık.

hocam selamlar konuya böyle dalman kötü oldu ya :D

Herşeyden önce vip adlı eleman , arkadaşlarıma yok sizin arkanızdan böyle böyle diyorlar diye laf çarpıtıyor aklınca , Sefalarda mert adam sözleri sineye çekmiyorlar böyle durum ortaya çıkıyor .

Seviyeli ve eğlenceli bir savaş olması dileğiyle ,

DeletedUser57040

Ziyaretçi
Aynen yazmaya değmez , oyunun sonunda görecegim onu :)

ixirlegend

Acemi
Açıklaman için teşekkürler.Lakin sen bilirsin yada bilmezsin, her yerde racon kesen kafa keserim diye gezen arkadaş tüm klanımızdan destek diye dilenip ; sonra kendisine destek atan insanlarla alay edecek kadarda kalite kokuyor..Sonrasında karşıya geçmesi bile okadar çok kalite kokamaz :)