Erken gelen dünya sonu savaşı

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Onur üstteki mesajımda yazdım. Oyunculukla başaramadığınızı diplomasi veya farklı hamlelerle başarıyorsunuz.
Seni ve ekibini bu konudaki başarısından dolayı tebrik ederim.

Bunları yazarken güzel yazıyorsun peki oyun başından beri sizin yaptıgınız neydi yeleköyün ?

DeletedUser67544

Ziyaretçi
Yazdığımı iyi oku. Ana bölgede artıdaydık dedim.
K53’de silindik yazdım. İstatiklere bakarsan orada 400-500 kaybettik. K46’da da kaybettik.
Ana bölgede artıdaydık yazdım.

1’e karşı 5 katımız bir rakiple savaşıyoruz. Oyunculukla 1.5 ayda ana bölgemizde birşey yapamadınız oplarınızın hepsi bu bölgede başarısız oldu.

Bu şekilde sonuç elde edemeyince tıss ekibine sarıldınız onları bağladınız

Tıs ekibinden bahsederken kulladdığın söze söylüyorum
Senin oyunculugun bumu diyorsun ya ondan diyorum. Tekrar söylüyorum seninle telefon görüşmesi yaptığımızda hesap alınabilir gerek parayla gerek preyle savaşta herşey mübahtır dedin mi demedin mi bunu soruyorum

DeletedUser67544

Ziyaretçi
Onur üstteki mesajımda yazdım. Oyunculukla başaramadığınızı diplomasi veya farklı hamlelerle başarıyorsunuz.
Seni ve ekibini bu konudaki başarısından dolayı tebrik ederim.
Bende senin dobra ve güzel konuşmandan dolayı tebrik ederim

HeyBizBurdayız

Baltacı
Doğruya doğru savaş başladıktan sonra bu konularda bizden hep bir hamle öndeydiniz.
aslında bişey diyim mi önde değillerdi siz oyun başında yaptığınız diplomasi hamleleri ile çok düşman kazandınız oyun başında bu durumdan muzdarip olan oyuncular sessizce gelişti sonra gereken gücü kazanınca yanınızda olmak yerine karşınızda olmayı seçti ki bu normal yani şuanda ettiğinizi çektiniz dürüst savaşı oyun başı yapsaydınız muhtemelen oyun sonu da öyle olucaktı :) geçmiş olsun :)

DeletedUser67946

Ziyaretçi
Yazdığımı iyi oku. Ana bölgede artıdaydık dedim.
K53’de silindik yazdım. İstatiklere bakarsan orada 400-500 kaybettik. K46’da da kaybettik.
Ana bölgede artıdaydık yazdım.

1’e karşı 5 katımız bir rakiple savaşıyoruz. Oyunculukla 1.5 ayda ana bölgemizde birşey yapamadınız oplarınızın hepsi bu bölgede başarısız oldu.

Bu şekilde sonuç elde edemeyince tıss ekibine sarıldınız onları bağladınız

merkezde de aldık köy ha siz daha fazla almış olabilirsiniz bizim ban yiyen yada pasif olan oyunculardan aldınız bir çoğunu bunuda istatistik diye gelip bana sunma

magnezya diyorsu bu arkadaş kafaya oynamıyormuydu adam bir haftada silindi resmen

başka bir konuda diplomasi ve strateji bu oyunun bir kanunudur bunu siz zamanında çok iyi yaptınız kendinizden bilmeniz gerekiyor ama sonradan herşey tersine döndü

sonuç olarak bu bir oyun ve bu oyunu bir klan kazanacak benim için bu oyunu kazanmaktan ziyade bu oyun sayesinde kazandığım güzel dostluklar önemli

ve bundada başarılı olduğumuzu görüyorum isterse bu saatten sonra kaybedelim dünyayı hiçte önemli değil dostluklar bozulmasın yeterli

Küfür ederek hakaret ederek nereye kadar gidilir ki ha gdildi dünya kapatıldı diyelim ne değişecek onu herkes yaptıklarıyla hatırlayacak oyunculuğu ile değil ettiği çirkin sözlerle

@Onur.DGN bu süre zarfında efendiliğinden taviz vermediğin ve herşeyi youtube kanalından canlı olarak konuşalım herkes dinlesin şahit olsun diye bir teklifle geldiğin için teşekkür ediyorum sana :) bizim Mlatyalıların bir lafı vardır Allah'ına gurban gardaş senin :)

turkbye

Baltacı
Benim cezalıdan aldığım kadar sende aldın. Senin klanının oyuncusundan aldığım koy pasifse senin klanındaysa bunu yok sayamazsın.

Bizim klanda da pasifler vardı. Siz de pasiften aldınız öyle alınan köyler oldu ki bizi çok zor duruma soktular.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Bu atikkan nerelerde hesap sileceğim felan filan inter milan yazmıştı geri mi başlamış kursa gitse iyi olacak bence :p

Bantank

Baltacı
Biride tarih vermişti akrep su tarihte tug şu tarihte bitecek diye yok hesaba bakamıyorum diye başkasına verdim ayağı yaptı pusuda gizlenmiş izliyor sanırım kimdi o :D

DeletedUser61081

Ziyaretçi
onun sözüne mi itimat ediyorsunuz şu forumda ki başlıklara baksanıza kim açmış neler yazmış ve şimdi nerde onu ben çok güzel anıyorum anılarımız birikiyor :p

bence önce akrep e girip , aztek'e karşı ikinci bir savaş başlığı açmalı.. Sonra tuğ ve TIS klanlarına girip AZRAİL e karşı savaş başlığı açmalı .. sonra azrail olup tuğ ya savaş başlığı filan açmalı ... =)

Korkaklar her gün , cesurlar bir kere ölür ...

DeletedUser59936

Ziyaretçi
bence önce akrep e girip , aztek'e karşı ikinci bir savaş başlığı açmalı.. Sonra tuğ ve TIS klanlarına girip AZRAİL e karşı savaş başlığı açmalı .. sonra azrail olup tuğ ya savaş başlığı filan açmalı ... =)

Korkaklar her gün , cesurlar bir kere ölür ...

Nart tam bu kepppcüüükkk ağızlı var ya başka birşey aklıma gelmiyor :rolleyes::p

DeletedUser57813

Ziyaretçi
aslında bişey diyim mi önde değillerdi siz oyun başında yaptığınız diplomasi hamleleri ile çok düşman kazandınız oyun başında bu durumdan muzdarip olan oyuncular sessizce gelişti sonra gereken gücü kazanınca yanınızda olmak yerine karşınızda olmayı seçti ki bu normal yani şuanda ettiğinizi çektiniz dürüst savaşı oyun başı yapsaydınız muhtemelen oyun sonu da öyle olucaktı :) geçmiş olsun :)

bu oyundaki herkes bir tarafa karşı durup düşman olduysa elbet bir bildikleri vardır. birazda insan içine bakıp gerek kendi gerek yöneticilerinin yaptıklarını sorgulayacak kimse durduk yerde aynı tarafa toplanıp bir tarafa düşman olmaz

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Onur kardesim son durumlar nedir ?

Engin abi nasılsın? :)

5avOXA.png

Durumlar böyle iyi gidiyor oyun ama onur abi için nasıldır bilmiyorum :)