En iyi savunma, savunmadır.

Bunlar ya oynamayı bilmiyor yada saldırmayı bilmiyorlar :)
Elinize saglık kaç klan birleşmiş olsada bi adamı bile yıkamamışlar :)

honey badger

Okçu
Yenilen rakipler:282.015.448(1.)

Haklı yerimizi de almış olduk böylece savaşmadınız abi hiç sadece barbar topluyorsunuz diyen varsa hala kumda oynasın :p

ByRevolution

Yasaklı
O bir dünya markası!

Göstere göstere geldiler. Göstere göstere uğurladık.
Yine bekleriz.
Yine destekçi kasamadık :)

ByRevolution

Yasaklı
bütün köyleri savunma basmışlar herhalde başkanım bende diyorum niye hiç saldırı gelmiyor bize :p
Sınırımız daki binlerce düşman köye kami atmayıp 40 saatten sizin bölgenize amaçsızca kami mi atalım diyorsun yani?

Biz gene 3-5 te olsa savaşıp haritamız da köy alıyoruz. Köy veriyoruz.

Bizim haritadan daha iyisine w67de baba soaya vurunca 1 mızrak atmadan silip kaçmışlar.

Biz adam gibi en azından savaşıyoruz. Yenilirsek yenildik der gideriz. Savaştan kaçmayız..

ThanksFRGood

Baltacı
Sınırımız daki binlerce düşman köye kami atmayıp 40 saatten sizin bölgenize amaçsızca kami mi atalım diyorsun yani?

Biz gene 3-5 te olsa savaşıp haritamız da köy alıyoruz. Köy veriyoruz.

Bizim haritadan daha iyisine w67de baba soaya vurunca 1 mızrak atmadan silip kaçmışlar.

Biz adam gibi en azından savaşıyoruz. Yenilirsek yenildik der gideriz. Savaştan kaçmayız..
görecez bakalım bence de kaçmayın zaten bu dünyada adam akıllı savaşamadık kime vursak 2 op sonra gittiler aynısının olmamasını temenni ediyorum bu arada bu geldiğimiz op değildi haberiniz olsun ayrıyeten savaş diyorsak 60. dünya örnek verebilirim yaklaşık 1 seneye yakın savaştık şuanda olduğumuz klanda beraber oynuyoruz savaştan kaçacak kimse tanımıyorum bizde de o yüzden umut bağlamayın iyi oyunlar.

görecez bakalım bence de kaçmayın zaten bu dünyada adam akıllı savaşamadık kime vursak 2 op sonra gittiler aynısının olmamasını temenni ediyorum bu arada bu geldiğimiz op değildi haberiniz olsun ayrıyeten savaş diyorsak 60. dünya örnek verebilirim yaklaşık 1 seneye yakın savaştık şuanda olduğumuz klanda beraber oynuyoruz savaştan kaçacak kimse tanımıyorum bizde de o yüzden umut bağlamayın iyi oyunlar.
Kral raporlara soyle bir genel gecer baktimda seni. Nicki goremedim dunyada mi yoksun yoksa full savunma mi oynuyorsun

2 tarafi da tebrik ederim.

Bide 67 yi hatirlamamak icin mi ornekleri 60 tan veriyorsunuz onuda cozemedim de :)

Bildigim kadariyla muttefigi diplomasi degisince kacan bir klandi soa

Zt diplomasi degistiginde kacan bir klan degildi artiz hatta formda gordm hesaplarıda sizdeymis zt nin

Tebrik etmeyi ogrenmeniz dilegiyle..