En güzel kesim ve yağmalar.

DeletedUser

Ziyaretçi
güzel gözlem tebrik ederim mehmet ^^

alsdjgnlknglk kanka 1 bucuk sanıyeden ordu kaçıramamak nedir hadi bizim ki dönüşü yüksekten hesaplamış sonradan geliyor diye hatırlıyordum dedi bana sdlkgnaklsgna bende sövdüm güzelce bir ya sen valla volkanda sana sövecek gelince zaaa :D asdklngaklnglkg

neti yavastı :) o yüzden tam pkdayken bir baktım telefon aman Allah'ım dedim iş var :) . Aslında hata su ki 6 saate mis cıkılıyor ve gidilen adamın ordu sayısı bilinmiyor . Üstüne üstelik köye destek alınmıyor . Bu bir hata ve hatanın sonucları da burada neyse saglık olsun bu bir ders olur umarım arkadaslara :D Bu arada tarkan abi yine teklifi kabul etmiş gözden kacmasın tt2

DeletedUser38905

Ziyaretçi
neti yavastı :) o yüzden tam pkdayken bir baktım telefon aman Allah'ım dedim iş var :) . Aslında hata su ki 6 saate mis cıkılıyor ve gidilen adamın ordu sayısı bilinmiyor . Üstüne üstelik köye destek alınmıyor . Bu bir hata ve hatanın sonucları da burada neyse saglık olsun bu bir ders olur umarım arkadaslara :D Bu arada tarkan abi yine teklifi kabul etmiş gözden kacmasın tt2

adamın eli kolu bana kadar uzanıyor bende de kil fazlaydı dedim koyayım preye bi baktım catur cutur cekmiş :D:D:D:D yabancıya gitmesim dedi mesaja tıp saolsun :D:D:D

evet hata aslıdna harbı volkan bana deseydı kanka bunun köyü alacam ben dene ama saglam oyuncu derdim açıkcası mesafen uzak sen zararlı cıkarsın ama sormadı :D aasdfghjklşi,

DeletedUser

Ziyaretçi
buraktan oyunun başında 6 saatten köy mü alacaklardı ? :D

DeletedUser

Ziyaretçi

Gülmek istemiyorum mazallah başımıza falan gelir de kendo paslanmışsın olum nerde o eski savaşçı :D İzdiham akıllanıp bi daha sana bakıcılık atmaz olur biter :D Rapor aklıma tarihte ki sakal kesme muhabbetini getirdi , kilit atana kilit atıldı mı ? Karşı tarafın kolu kesilene kadar devam :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Gülmek istemiyorum mazallah başımıza falan gelir de kendo paslanmışsın olum nerde o eski savaşçı :D İzdiham akıllanıp bi daha sana bakıcılık atmaz olur biter :D Rapor aklıma tarihte ki sakal kesme muhabbetini getirdi , kilit atana kilit atıldı mı ? Karşı tarafın kolu kesilene kadar devam :))

Valla kanka orduyu kacırdım ben kilit atacaktım bakıcılıgı geri verdim işim var unuturum diye . süreyi de verdim inş atmıstır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Büyüteçle baktım gene göremedim , balta-casus-hafif-mancınık kesimi güzeldir heralde :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Pek kilite benzemiyor ordu köyde güzel yakalanmış sıcak sıcak da foruma koyulmuş tebrikler :))

DeletedUser42088

Ziyaretçi
ben kesmedim sadce güzel bir rapordu bence bu evrelerde ondan koydum :)

DeletedUser54314

Ziyaretçi
Kendisine kesmesi icin koy listesi verildi ve kesmedi o kadar askeri cimrilik yapip elinde tuttu listenin basindaki adamda kendisini offline halinde saldirana tebrikler bu oyunda cimrilik yapan yol alamaz..