Eibo

sersereM

Kılıç Ustası
Anlaşılan sen oynadığın klanı hala taniyamamissin
1 yildir taniyorm arkdslari asagi yukari.
Ilk klasikte oynadik.
Bize rakip olan klanin oyunculari baska klandan destekletip destekletip kendilerini oyuncuyuz die konusuyolardi.
Diger wolrdte de yapilan tek opta bir klani bitirdik. Sonrasinda da icimizden truva cikti ama gene oyunu birakmadik rakip gene dagildi.
Son worldu ztn yukarda Aykut kardesim anlatmis. Cokta konusmaya gerek yok.
Sen nasil taniyorsun bilemem tabi.

AequitaS*

Okçu
Senin 73'te harcadığın preye ben ağladım valla bak. Bu oyun strateji oyunu, strateji zeka ister. Diplomasinin bir stratejinin ürünü olduğunu kavraman gerekli. Servet yatır yine yenileceksin git gülmeye devam et. ;)

İnsanların harcadığı, parayı ve emeği niye bu kadar ağzınıza sakız ediyorsunuz anlamıyorum. Madem ağlamak istiyorsun bence w73 kulislerinde şuan konuşulan ( VEGAS İLE YEK ARASINDA) Pars'tan kapatmaya oyuncu almayalım vs. muhabbetlerine ağla. Banlanan oyunculardan söz etmiyorum bile. Çok stratejik konuşmussun ama seninde şunu anlaman gerekli w73de strateji ya da diplomasi ihtimali yoktu. VEGAS SECRET YEK PARS BİR TARAF TİM EİBO DİĞER taraftı. ve bizim taraf yenildi. Ve bizde yenildik.

İnsanların harcadığı, parayı ve emeği niye bu kadar ağzınıza sakız ediyorsunuz anlamıyorum. Madem ağlamak istiyorsun bence w73 kulislerinde şuan konuşulan ( VEGAS İLE YEK ARASINDA) Pars'tan kapatmaya oyuncu almayalım vs. muhabbetlerine ağla. Banlanan oyunculardan söz etmiyorum bile. Çok stratejik konuşmussun ama seninde şunu anlaman gerekli w73de strateji ya da diplomasi ihtimali yoktu. VEGAS SECRET YEK PARS BİR TARAF TİM EİBO DİĞER taraftı. ve bizim taraf yenildi. Ve bizde yenildik.
Tim eibo dediğin tarafta bir sürü klan vardı hepsi erken düşüp pakttan elenmesi vegas yek secret tarafını bağlamaz öyle klanlar arası dengesizlik falan yoktu ayrıca tim tarafı pre gücü klan gücüne rağmen tehlike bölgesini truvalar hariç düşürüp ilerletemedi o savaş orda bitti zaten

AequitaS*

Okçu
Tim eibo dediğin tarafta bir sürü klan vardı hepsi erken düşüp pakttan elenmesi vegas yek secret tarafını bağlamaz öyle klanlar arası dengesizlik falan yoktu ayrıca tim tarafı pre gücü klan gücüne rağmen tehlike bölgesini truvalar hariç düşürüp ilerletemedi o savaş orda bitti zaten

Vegas Yek secret tarafını bağlayıp, bağlamadığını konuşmuyorum. Ona bakarsan bu oyunda hiçbirşey hiçbirşeyi bağlamaz çünkü oyun bu. Ve en sonunda kazanan haklıdır ;) o savaş orda bittiği için oynamama kararı aldık zaten bizde. Pars'la bir ilgisi yoktu. aynı şeyi farklı söyledik.

AequitaS*

Okçu

Vegas Yek secret tarafını bağlayıp, bağlamadığını konuşmuyorum. Ona bakarsan bu oyunda hiçbirşey hiçbirşeyi bağlamaz çünkü oyun bu. Ve en sonunda kazanan haklıdır ;) o savaş orda bittiği için oynamama kararı aldık zaten bizde. parsa yenilmedi

sersereM

Kılıç Ustası
Herkesin Yetkisi olması da problem değil aslında sen yetki den feragat edip sadece oyun oynayabilsen çok daha başarılı bir ekip olacak bence:)
Hicbir sey degismez guzel kardesim.
Truva atmanin gururla anildigi, desteklerin hepsi sınırın diger ucundayken bir gunde diplomasi bozup saldiri atildigi, parayla hesap satildigi ortamda hicbir sey degismez.

Şu eibonun yönetimi değişse daha iyi bir klan olacağına hiç şüphe yok. @AequitaS* preyi bedavaya getirmek için iyi ağlıyorsun he devam, w73ten selamlar:))

EİBO-UNUS

Casus
Şu eibonun yönetimi değişse daha iyi bir klan olacağına hiç şüphe yok. @AequitaS* preyi bedavaya getirmek için iyi ağlıyorsun he devam, w73ten selamlar:))

Noldu acaba tavuğuna ben kışt mı dedim o zokayı 59 da yedik . Kaç dünya geçti bak ekip bölündü vs . Yemiyoruz artık bu numaraları .

Benle beraber oynayan her arkadaşım da benim kafadaki beraber oynuyoruz

Bırakın artık erol olmasa mavralarını

Noldu acaba tavuğuna ben kışt mı dedim o zokayı 59 da yedik . Kaç dünya geçti bak ekip bölündü vs . Yemiyoruz artık bu numaraları .

Benle beraber oynayan her arkadaşım da benim kafadaki beraber oynuyoruz

Bırakın artık erol olmasa mavralarını
Eski konulara girersen sınıfta kalırsın tıpkı w73'te kaldığın gibi. Asıl eibo olan emre, hardwarrior, efe ve birkaç arkadaşa daha başarılar.
Sen yine nato kafa nato mermer.:)