Eibo - Başher

Gomtan35

Yasaklı
Sen kimsin ki bizi yeneceksin vitaminsiz ergen :D 3 cephede op yerken bizden köy alamayan yeteneksiz sürüsüsünüz. Hakkaten boş beleş insanlarsınız neyse burada oynuyorsun sanırım görelim bakalim
senin en iyi klan oyuncularım dediğin kişilerden aldım sen kimsin ki sen gibi o zamanda puanın düşük başka hesaplarda duruyordun arkada :D truva attırcağın zaman bile bana hedef gösteriyordun sahi o ne komik truvaydı çok düşündünüz mü:DDD

gok2oo

Mızrakçı
Nalet olsun sizi yendiğimiz güne yenilsek belki bu kadar çok konuşmazdınız
konu başlığına gelip bu konu hakkında yorum yapmaya başlayan sen ve seni yönlendiren abilerin, ne konuşmasından bahsediyorsun ergen? kendi kendine bişeyler uydurup bide onlara inanma, çok sıkıntısını çekersin böyle davranışlarının.

Canikkk

Yasaklı
senin en iyi klan oyuncularım dediğin kişilerden aldım sen kimsin ki sen gibi o zamanda puanın düşük başka hesaplarda duruyordun arkada :D truva attırcağın zaman bile bana hedef gösteriyordun sahi o ne komik truvaydı çok düşündünüz mü:DDD

:D sen beyin gelişimini tamamlayamamışsın senin benim kemik kadroma sınırında yoktu oyun basından oyun sonuna kadar yatıp kim düşerse ona vurmayı tercih ettiniz. Atılan truva şekli yanlıştı bak sonunda 1 tane doğru cümle kurdun ama onunda o şekilde olmasının sebebi senin gibin beyin gelişimini tamamlayamamış insanlar yüzünden ve benim onları dinledigim için.

Neyse burada sınır olacağız bakalim ne kadar oynayacaksın

Gomtan35

Yasaklı
:D sen beyin gelişimini tamamlayamamışsın senin benim kemik kadroma sınırında yoktu oyun basından oyun sonuna kadar yatıp kim düşerse ona vurmayı tercih ettiniz. Atılan truva şekli yanlıştı bak sonunda 1 tane doğru cümle kurdun ama onunda o şekilde olmasının sebebi senin gibin beyin gelişimini tamamlayamamış insanlar yüzünden ve benim onları dinledigim için.

Neyse burada sınır olacağız bakalim ne kadar oynayacaksın
Uzun bi süre savaş dönemi döndü kimin nasıl savaştığı oynadığı belli konuşulanlar belli hala neyin sınırından bahsediyorsun anlamadım secret köylerinden bizim oraya gelirken sınır yapmadınız mı her neyse önemli değil herkes kendini kanıtladı karakterini de oyununu da o tartışma orda kapandı, worlde oynamadığımı görerek bu worldu örneklemen acizlik oyun hayatında başarılar diliyorum illa denkleşiriz yine başka worldlerde

EİBO-UNUS

Casus
Beni tanıyanlar iyi biliyor ki bu zamana kadar arkamdan konuşana ekibimin arkasından konuşana karaktersizlik yapana her zaman bir yerde vurmuşumdur . Bende daha fazla uzatmayıp ilk açılan klasikte sana yazıcam geç karşıma oyna bakalım bir de orda görelim nasıl kıvıracağını .
Sen tunahan123 müsün

Canikkk

Yasaklı
Uzun bi süre savaş dönemi döndü kimin nasıl savaştığı oynadığı belli konuşulanlar belli hala neyin sınırından bahsediyorsun anlamadım secret köylerinden bizim oraya gelirken sınır yapmadınız mı her neyse önemli değil herkes kendini kanıtladı karakterini de oyununu da o tartışma orda kapandı, worlde oynamadığımı görerek bu worldu örneklemen acizlik oyun hayatında başarılar diliyorum illa denkleşiriz yine başka worldlerde

Sen kimsin ki seni takip edicem vitaminsiz. Oltaya atladin dedim heralde oynuyor bu gereksiz de

Renn

Acemi
Kimmiş bu en iyi klan oyuncuları isim verde bizde öğrenelim bari