EFSANE- TUGAY VS SCORPION

DeletedUser67586

Ziyaretçi
:) Geceden beri beni çok güldürdünüz beni allahta sizi güldürsün. Öncelikle bazı noktalara açıklık getireyim.
Kendim için söyleyeceğim ışınlanma olmadığından dolayı beni dünyaya davet eden dostlarımdan ayrı düştüğüm için Yargı klanıyla başlamak zorunda kaldım.

Gemiyi en son kaptan ve yardımcıları terk eder ama bu dünyada sağolsun Yargı ekibini yönetimi önce kaçtı. Her ne kadar yok diyeceklersede bende msjlar hala duruyor. Kendileriyle hareket etmem istendimi istendi ama kalanlar içinse kendi başının çaresine bakılsın dendi. Bu kadar kişi bunlara güvenip klana gelmişler haberleri bile yoktu olanlardan. Neyse yapılan diplomasi hataları ( kibarca söylüyorum). Küçücük beyinleriyle diğer pakt klanlarını birbirine düşürmek isterken yaptıkları ellerinde patlayınca masumu oynamaya başladılar.

Neyse ben ve bir kaç arkadaş ortada bırakılanlardan 2 ekibi çekip Scorpionu kurduk. Bu arada Scorpionu ben kurdum ve ekipteki hiçbir oyuncunun olanlardan haberi bile yoktu. Kendilerine sirkü çekerek durumu haber anlattım.

Neyse gelelim savaşa şavaşmak güzeldir. Ama önemli olan seviyeli savaşmak. Bu başlığı açarken bile sizlerden ekibime mesajlar gelmekteydi. Bizimle oynayın, o klan dağılacak, biz güçlüyüz vs vs. Sizlerden derken Efsane değil yanlızca Tugay, Bürküt dahil aslında ben burdan çok şey paylaşırımda karakterime uymaz. Elimde o kadar çok msj varki. Bana kimse sen Yargı veya Efendi oyuncususunda diyemez ( gördüğüm arada bir onla geliniyor) çünkü benim için vazgeçilmez oynadığım ekipleri beni tanıyanlar bilir.

Bu arada ne Scorpion muşuz dedim ama şaşırmadım önceki dünyalardan Scorpionun çekirdek ekibini bilenler bilir. Şansıma aynı karakterde çocuklar düştü burdada :).

Bu arada savaş ilanındaki listeyi eksik vermişin "Kankan" Bürkütü eklememişin saldırılara. Hatta 200 değil tüm klanları ekle kimi neyle tehdit ediyorsun. :)Savaşırız kaybederiz ama en azından duruşumuz tavrımız belli.;)

İşin ilginç tarafı Pakt kurduk diyorsunuz, biriz diyorsunuz, ama msjlardan gördüğüm "kanka" adı altında birbirinizi öpüyorsunuz :D.

Mezzanine

kulaksız

Mızrakçı
Oyunun adı klanlar ekip işi ekibin 100 kişi olur 5 kişi olur bu senin oynamana bağlı, bizimde azınlık olduğumuz dönemler oldu bir şey demedik. Laf etmek yerine keşke bugünün gelmesini engellseydinzi daha kendi içinizde bir düzen oturtamamıştınız 3 kere ilişkileri nötr çektiniz sürekli yönetim kavgası yaşadınız.

İçinizde güzel insanlar var ama gelip de burada 100 klan vs 2 klan demeyin dün sizde 100 klanlık paktın içindeydiniz kendiniz çıkmak istediniz....

imea.

Mızrakçı
Oyunun adı klanlar ekip işi ekibin 100 kişi olur 5 kişi olur bu senin oynamana bağlı, bizimde azınlık olduğumuz dönemler oldu bir şey demedik. Laf etmek yerine keşke bugünün gelmesini engellseydinzi daha kendi içinizde bir düzen oturtamamıştınız 3 kere ilişkileri nötr çektiniz sürekli yönetim kavgası yaşadınız.

İçinizde güzel insanlar var ama gelip de burada 100 klan vs 2 klan demeyin dün sizde 100 klanlık paktın içindeydiniz kendiniz çıkmak istediniz....

İşte meselede burada. 100 klanlık pakt içinde olmak isteyenler herkesin arkasından iş çevirdi ve bunu biz yapmışız gibi algı yarattılar. Ortaya yalan yanlış bilgi koyup bizim üzerimize attılar. Biz böyle paktlar içinde olmak istemedik. 100 Klan nedir. Oyun sonunda 99 klanına savaş açacaksın demekki.

Dr. Tinker

Baltacı

100 klan vs 2 klan muhabbetin de ben sadece dışardan tarafsız bir izleyiciyim. Ne Tugaycıyım ne de Scorpion.

Mertkrdss

Baltacı
Şuan dikkat ettimde gerçektende 100 klan vs 2 klan olmuş :) Bizde 2 klan olarak savaşıyoruzda müttefiklerimizde var diye dengeli sayılara ulaştı rekabetimiz umarım sizin rekabetinizde bir an önce dengelenirde oyunu gerçekten emegi ve hakkıyla oynuyan insanlar sürü muhabbetine arada kaynayıp gitmez

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Arkadaşlar 100 klansak 100 klanız noldu dert mi oldu size ? Kardeşim sende organize olsaydın sende 100 klan gelseydin. Tugay klanları olarak kimi zorla getirmişiz çıksın konuşsun biri. Bu oyun Ortaçağ oyunudur savaşlar olur diplomasiler olur. Herkes ekibine birilerin katmak ister. Siz dünyaya başladığınız da sanki kafadan 150 kişiydiniz. O yüzden burda yok o bize davet attı bu bize davet attı biz geçmedik onurluk bu vs gibi boş boş gurur lafları yapmasın kimse.

Biz Tugay klanları olarak yargının bizim olmadığımız paktlarla güneyde yapılanmaya gitmesinden dolayı Yargıya savaş açtık.Bu çok konuşan yargı artıkları SAVAŞ DAVETİNİ kabul edecek cesareti bile gösteremediniz daha çıkıp ne konuşuyorsunuz????

imea.

Mızrakçı
Arkadaşlar 100 klansak 100 klanız noldu dert mi oldu size ? Kardeşim sende organize olsaydın sende 100 klan gelseydin. Tugay klanları olarak kimi zorla getirmişiz çıksın konuşsun biri. Bu oyun Ortaçağ oyunudur savaşlar olur diplomasiler olur. Herkes ekibine birilerin katmak ister. Siz dünyaya başladığınız da sanki kafadan 150 kişiydiniz. O yüzden burda yok o bize davet attı bu bize davet attı biz geçmedik onurluk bu vs gibi boş boş gurur lafları yapmasın kimse.

Biz Tugay klanları olarak yargının bizim olmadığımız paktlarla güneyde yapılanmaya gitmesinden dolayı Yargıya savaş açtık.Bu çok konuşan yargı artıkları SAVAŞ DAVETİNİ kabul edecek cesareti bile gösteremediniz daha çıkıp ne konuşuyorsunuz????

Bebesi gitti dedesi geldi. Bebesi kaçtı dedesi şansını deniyor. Velhasıl gözünüz korktuğu için savaş daveti atamadınız. Velhasıl bir tarafınız yemediği için tek gelemediniz. Velhasıl kelam merak ediyorum dünyada başka bir Klan kaldı mı savaşa davet etmediğiniz. Biz buradan köy kaybeder gideriz. Siz buradan adamlığınızı karakterinizi kaybeder gidersiniz. Bazı kesimler kaybetmiş. Bakalım bebenin dedesinin başka kimi gelecek

DeletedUser29648

Ziyaretçi
Arkadaşlar 100 klanın 1 klana saldırması ne kadar 'şey'se, saldırılan klanın bunu forumda çığırması da o kadar 'şey'dir. Diplomasinizin çok zayıf olması ve sizin tabirinizle korkak kişilerin bundan faydalanması da sizin kabahatiniz veya beceriksizliğinizdir. Bence.

He eğer ki çok onurlu olduğunuz için arkadan dönen dolaplara katılmadığınızdan dolayı durum bu hale geldiyse sizi tekrardan postumun ilk cümlesine davet ediyorum, onurunuzu savaş başladıktan sonra da koruyup çığırmamanız gerekir.

(100 klan kuranlar da azalarak bitsin artık onlar da usandırdı milleti.)

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
ya neyin karakteri neyin adamlığından bahsediyorsunuz kardeşim siz? YARGI klanları 11 klanken savaş daveti atıldı bizzat ben attım daveti neden kabul etmediniz onu söyleyin ? niye çıkıp vuruşamadınız ? Yani oyun kurallarında savaşa en fazla şu kadar klan katılabilir diye bir kural mı var ? Kim savaş daveti atmadı size allah aşkına 58.dünyanın en büyük fiyaskosu siz oldunuz :))) Kaybedince ben oynamıyorum ama bu haksızlık diye ağlayan çocuklar gibisiniz aynı

imea.

Mızrakçı
ya neyin karakteri neyin adamlığından bahsediyorsunuz kardeşim siz? YARGI klanları 11 klanken savaş daveti atıldı bizzat ben attım daveti neden kabul etmediniz onu söyleyin ? niye çıkıp vuruşamadınız ? Yani oyun kurallarında savaşa en fazla şu kadar klan katılabilir diye bir kural mı var ? Kim savaş daveti atmadı size allah aşkına 58.dünyanın en büyük fiyaskosu siz oldunuz :))) Kaybedince ben oynamıyorum ama bu haksızlık diye ağlayan çocuklar gibisiniz aynı

Hocam yanılıyorsunuz. Bizim klanın sonunda Ç harfi vardı. Yargıç olarak geçiyorduk. Atmamıştınız. Unutmuş olabilirsiniz. Yaşlılığınıza veriyorum az önceki bebenin dedesi olduğunuz için :)

Deleted User - 5554733

Ziyaretçi
100
Arkadaşlar 100 klanın 1 klana saldırması ne kadar 'şey'se, saldırılan klanın bunu forumda çığırması da o kadar 'şey'dir. Diplomasinizin çok zayıf olması ve sizin tabirinizle korkak kişilerin bundan faydalanması da sizin kabahatiniz veya beceriksizliğinizdir. Bence.

He eğer ki çok onurlu olduğunuz için arkadan dönen dolaplara katılmadığınızdan dolayı durum bu hale geldiyse sizi tekrardan postumun ilk cümlesine davet ediyorum, onurunuzu savaş başladıktan sonra da koruyup çığırmamanız gerekir.

(100 klan kuranlar da azalarak bitsin artık onlar da usandırdı milleti.)
Konuyu saldırı alan klan açmadı ki . Saldırı atan klanlar açtı amaçları ne anlamadım . Azrail kendince bir şeyler yapmaya çalışmış boş oyuncu belli . Belliki ortalığı kızıştırıp diğer klanları savaşa çekmek istedi . 20 klanına güvenmiyor. 1 klan ile baş edeceklerine inanmıyor . Diğerleri de galyana geldi . Ortalık karıştı . Azrail boş oyuncu ama ortalığı iyi karıştırdı . Tam bir fitneci

hüsmenaga78

Acemi
100

Konuyu saldırı alan klan açmadı ki . Saldırı atan klanlar açtı amaçları ne anlamadım . Azrail kendince bir şeyler yapmaya çalışmış boş oyuncu belli . Belliki ortalığı kızıştırıp diğer klanları savaşa çekmek istedi . 20 klanına güvenmiyor. 1 klan ile baş edeceklerine inanmıyor . Diğerleri de galyana geldi . Ortalık karıştı . Azrail boş oyuncu ama ortalığı iyi karıştırdı . Tam bir fitneci

Zaten derdi o :D Adama diyorum gel 20 klanınla 1 klan hala 200 klan eklerim diyor olaya baksana :D 15 yaşında çocuk işleri :D

DeletedUser29648

Ziyaretçi
Ben işin iç yüzünü de bilmiyorum azraili de tanımıyorum. Ama eğer bu azrail w50 de nwo klanında oynayan azrail ise dostuna da düşmanına da Allah sabır versin. En az savaşıp en çok konuşan tayfa. Yani o zaman öylelerdi

hüsmenaga78

Acemi
Ben işin iç yüzünü de bilmiyorum azraili de tanımıyorum. Ama eğer bu azrail w50 de nwo klanında oynayan azrail ise dostuna da düşmanına da Allah sabır versin. En az savaşıp en çok konuşan tayfa. Yani o zaman öylelerdi

Kesin o dur ömrümde bu kadar vasıfsız,oyunda hakkında hiçbir bilgisi olmayan,işi gücü konuşmaktan ibaret olan bir şahıs(oyuncu bile demiyorum) görmedim ben hiç bir worldde.Allah en çokta bununla yola çıkan klandaşlarına sabır versin ne diyeyim :D

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Hocam yanılıyorsunuz. Bizim klanın sonunda Ç harfi vardı. Yargıç olarak geçiyorduk. Atmamıştınız. Unutmuş olabilirsiniz. Yaşlılığınıza veriyorum az önceki bebenin dedesi olduğunuz için :)
Hahahahahah inanın ana klanınızın hangisi oldugunu bilmiyorum mantıken yargı dır diye düşünüp ona attım savaş davetini. Ne yaşlılığı yaşımız kaç daha dede falan alınıyorum