Eşkiya vs Galaksi

Mavıpsa

Yasaklı
Biz oynadık biz ettik masalları ağlamaları sıkmadı mı sizide? Anladık tamam en iyi sizsiniz sadece siz savaştınız geri kalanlar entrika vesaire yaptı hayatta kaldı. Savaşmadı dediğin klan dünya başı kıtasında savaş verirken rakibi kalabalık diye oradada dayak yerler diye konuşuluyordu kazandık savaşmadınız oldu. Biz bu süreci geçerken siz bölgenizde ki maydanozla savaşmadan diplomasi yaptınız başladığı günden beri aynı ekiple savaşıyorsunuz yeniyoruz demenize rağmen ben kazanılan bir savaş görmüyorum. Gala73 klanının yenilen rakiplerine bakıp genelleyerek boş yapmamanı öneririm bu klanda yapılmış bir çok kesimde arkadaşımız klanı yanlışlıkla dağıttı diye çöpe gitti yoksa emin ol 1. Sıradaydı kesimlerde :) yani oradan laf olsun torba dolsun diye bol bol yazılar yazıp hikaye anlatmasın kimse. Saldırsaydı veya savunsaydı diğer klanlar ne zamandan beri milletin beceriksizliği başkasının suçu olmaya başladı? Her opa girmeme rağmen son 2 opa kadar kamim kesilmedi benim adamlar sadece ara atıp köy tutmaya çalışıyor diye suçlusu biz mi olduk?

şuan galanın 30000 köyü varsa 20000 saldırı ordusu 9900 savunma ordusu full olarak ellerinde duruyor dünya açıldı açılalı ne bir kesimlerini ne bir savunmalarını gördük. allahtan saldıran savunan diye klanlarda sıralama varda kimse gelip buraya nerden biliyorsun yazamaz. (stalker ve myr iyi kesim yapmışlardı hakkını yememek lazım)

şuan eşkiyanın 20000 köyü varsa 3000 saldırı 1000 savunma ordusu fulldür. sadece gerisi hep üretimde hep kesimde. çaylak koruması kalktığından beri savaşan bir klanız ve 2 aydır çok eğleniyoruz. 1 2 hafta daha eğleniriz bilemedin 3 hafta ama oynadık zevk aldık deriz hiç değilse. bu saatten sonra gala da bizim sayemizde biraz keyif alacak eğer ellerinde başka entrikaları yoksa. 1 entrikayı daha kaldırmaz bu server.

Efendim size kimse savasmadiniz demiyor demez de neymiş efendim ara atiyorlarmis kardeşim milletin derdi diyorki bilmem ne sürüsü gibisiniz oyunun içine ettiniz adamların ara atmaktan başka şansı yok arkadaş demiş ki tarih vererek nasıl savasmadik demiş saldirdigin adama senden önce veya sonra kaç saldırı gitti onuda söyle de öyle konuşalım bı sirkü cekiyosunuz oyunun o tarihinde bile 7274471173 kami oluyor elinizde multisi botu oyuncusu neyse artık boss anka Maria cart curt 1 hesaba min 5 6 hesap düşüyor adam ne yapsın ara atıyor tuttuğu kadar adamın imkanı yok aslında var ama illegal olarak yok o yüzden kimse boş yapmasin Eşkiya Tek atar uzun vadede çil yavrusu gibi dağılırlar.

Mr.Badger

Ağır Atlı
Efendim size kimse savasmadiniz demiyor demez de neymiş efendim ara atiyorlarmis kardeşim milletin derdi diyorki bilmem ne sürüsü gibisiniz oyunun içine ettiniz adamların ara atmaktan başka şansı yok arkadaş demiş ki tarih vererek nasıl savasmadik demiş saldirdigin adama senden önce veya sonra kaç saldırı gitti onuda söyle de öyle konuşalım bı sirkü cekiyosunuz oyunun o tarihinde bile 7274471173 kami oluyor elinizde multisi botu oyuncusu neyse artık boss anka Maria cart curt 1 hesaba min 5 6 hesap düşüyor adam ne yapsın ara atıyor tuttuğu kadar adamın imkanı yok aslında var ama illegal olarak yok o yüzden kimse boş yapmasin Eşkiya Tek atar uzun vadede çil yavrusu gibi dağılırlar.

Eşkiya tek atardan sonrasını okumadım diyecektim ama adam en sona yazmış. Boşa okudum