EİBO-SİNERJİ SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Haklısın ya.

Burayı kendi forumun falan sanıyorsun.
Savaş konuştuğunu falan zannediyorsun.
Kendini bir halt zannediyorsun.
Bedava klavye delikanlılığı yapıyorsun.

Ben de seni adam yerine koyup, adamdan sayıp cevap yazıyorum. Haklısın valla. Suç benim.

Sivilcelerinle başarılar...
boşver yuşa abi neden sıkıyorsun kendini :)

aynen iyi çıkarttılar sorun yok çok şükür.Sorduğuna göre bu konuda tecrüben var,senden çıkarırken kırılmış yarısı içerde kalmış gibi konuşuyorsun :D :D

Not: vereceği cevabı adım gibi biliyorum :D
Ahah sesli güldüm sen ciddi malsin ya cikarttilarsa sorun yoktur ins ama bişey sormadim ben? Beyinde hasar bırakmışlar cikartirken :D

DeletedUser54896

Ziyaretçi
oradaki "sorduğuna göre" yi soru sormak olarak algılayan bir beyinle cevaplaştığım için gerçekten kendimden utandım şu an.yazdığının ne manaya geldiğini bilmediği gibi yazılanın da ne manaya gelebileceğini anlayamıyor. şimdi sana kısa bir türkçe bilgisi vermek isterdim de onu anlayacak kapasiten daha yok.önce okulunu bitir.

aşağıdaki adamla bariz isim benzerliğiniz var.
Yb0Y86.jpg

DeletedUser54896

Ziyaretçi
sus ve yemeye devam et.....(arkadaşa tuz getirin oradan)

bb3n0Z.jpg

DeletedUser58852

Ziyaretçi
tüm tolcülere ben burdan seslenmek istiyorum
shut the hell up and get the hell out the room okey ?

DeletedUser61686

Ziyaretçi
Delinin biri kuyuya bir taş atmış 40 akıllı çıkartamamış.
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim sinerji eibo savaşı rezerv ihlalinden ötürü değil birlikte yapilan bir opta bizim almamiz gereken koyu savastigimiz klan uyesiyle anlasarak bizlerin mislerini kesip almalari sonucu cikmistir. Bunu bilin ona göre yorumlar yapın lütfen. Öyle arkadan is çevirmek falan yok. Yaptiginiz yorumlarda kimleri taniyarak yorum atiyorsunuz bilmiyorum ama eibo sorununun acemiyiz cephesindeki sorumlusi benim. Yorum atan arkadaslarin hic birisiyle ikili dialogum olmadigi icin ozellikle rica ediyorum kendi yasadiginiz sorunlarla bu meseleyi bir tutup yorum atmayin. Konuyu acan arkadas benim kendisine kufur ettigimi soyluyor. Fakat kendisinin seni hadim edicem sozunden bahsetmiyor. Onun soyledigini ben acilimli olarak soyleyince ben kufur etmis oluyorum. Neyse 20 yasindaki birisinden beklenebilecek bir olgunluktur. Allah ıslah etsin.
Benim sinerji ekibinden 3-4 kisi size karai kinli sozumu evirip cevirip burda yayinliyorsun. Dogru soyledim. Insanlar birakin muttefikligi ayni ulke icinde birbirine kinli oluyor. 3-4 oyuncum boyle diye butun klanin size bilendiginide nereden cikardin. Yaptigin terbiyesizlige kadar klan uyelerinin sizinle olan sorundan haberleri bile yoktu.
Gerek profilinle gerek koy isimlerinle icindeki butun nefreti kustun. Bide sana hakkimi helal etmiyorum ahrette hesaplasacagiz dedin. Olur ben senden bi hakla cikarsam mevlamin karsisina sakin olan helal etme o kiymetli hakkini.
Yigit Hamza 4-5 hesapla oynuyor abi. Var bi üçkağıtçılığı diyen adam bugun yigit hamza hesabi dahil kaç hesapla mucadele veriyor Allah bilir. (JustFedeeR-filistin12-17dabbe-Yigit Hamza sanirim burda kullandigin isimli hesapta sende) Maşallah. Yaptiğın bu üçkağıtla hakkini yedigin onca oyuncuyada helal etme hakkini. Eksik saydimmi bilmiyorum ama fazla saydiysam affola. :))
Sen barbar al o barbarlarida alicam. Burda yorum atan diger rakip oyuncular ile kisisel hic bir sorunum yok. Oyunda dusman olur kazanir kaybederim. Kici kirik bi oyun yuzunden ne kimsenin ozeline kufur ederim nede birisine bi saygisizlik ederim. Ama tum okuyanlar bilsinki karsinizda magdur bir eibo degil saygisiz 20 yasindaki bir cocugun pesinden giden bir klan var. Oyun anlayisiniz bu dogrultudaysa sizlerde hak verin deatekleyin. Inanmayanlar icin yapilan tum edepsizlikler belgeli bir sekilde mevcuttur. Biz oyun icin kimseye iftira yada hakaret edecek insanlar degiliz. Kimseninde bizlere etmesine musaade etmeyiz. Saygilar. Hoscakalin. Metin.

DeletedUser54896

Ziyaretçi
İ-N-A-N-A-M-I-Y-O-R-U-M zamazingo reyiz beni alıntıladı... capsini alıp ömür boyu saklayacağım.

komtanım selamlar :)

DeletedUser54896

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim sinerji eibo savaşı rezerv ihlalinden ötürü değil birlikte yapilan bir opta bizim almamiz gereken koyu savastigimiz klan uyesiyle anlasarak bizlerin mislerini kesip almalari sonucu cikmistir. Bunu bilin ona göre yorumlar yapın lütfen. Öyle arkadan is çevirmek falan yok. Yaptiginiz yorumlarda kimleri taniyarak yorum atiyorsunuz bilmiyorum ama eibo sorununun acemiyiz cephesindeki sorumlusi benim. Yorum atan arkadaslarin hic birisiyle ikili dialogum olmadigi icin ozellikle rica ediyorum kendi yasadiginiz sorunlarla bu meseleyi bir tutup yorum atmayin. Konuyu acan arkadas benim kendisine kufur ettigimi soyluyor. Fakat kendisinin seni hadim edicem sozunden bahsetmiyor. Onun soyledigini ben acilimli olarak soyleyince ben kufur etmis oluyorum. Neyse 20 yasindaki birisinden beklenebilecek bir olgunluktur. Allah ıslah etsin.
Benim sinerji ekibinden 3-4 kisi size karai kinli sozumu evirip cevirip burda yayinliyorsun. Dogru soyledim. Insanlar birakin muttefikligi ayni ulke icinde birbirine kinli oluyor. 3-4 oyuncum boyle diye butun klanin size bilendiginide nereden cikardin. Yaptigin terbiyesizlige kadar klan uyelerinin sizinle olan sorundan haberleri bile yoktu.
Gerek profilinle gerek koy isimlerinle icindeki butun nefreti kustun. Bide sana hakkimi helal etmiyorum ahrette hesaplasacagiz dedin. Olur ben senden bi hakla cikarsam mevlamin karsisina sakin olan helal etme o kiymetli hakkini.
Yigit Hamza 4-5 hesapla oynuyor abi. Var bi üçkağıtçılığı diyen adam bugun yigit hamza hesabi dahil kaç hesapla mucadele veriyor Allah bilir. (JustFedeeR-filistin12-17dabbe-Yigit Hamza sanirim burda kullandigin isimli hesapta sende) Maşallah. Yaptiğın bu üçkağıtla hakkini yedigin onca oyuncuyada helal etme hakkini. Eksik saydimmi bilmiyorum ama fazla saydiysam affola. :))
Sen barbar al o barbarlarida alicam. Burda yorum atan diger rakip oyuncular ile kisisel hic bir sorunum yok. Oyunda dusman olur kazanir kaybederim. Kici kirik bi oyun yuzunden ne kimsenin ozeline kufur ederim nede birisine bi saygisizlik ederim. Ama tum okuyanlar bilsinki karsinizda magdur bir eibo degil saygisiz 20 yasindaki bir cocugun pesinden giden bir klan var. Oyun anlayisiniz bu dogrultudaysa sizlerde hak verin deatekleyin. Inanmayanlar icin yapilan tum edepsizlikler belgeli bir sekilde mevcuttur. Biz oyun icin kimseye iftira yada hakaret edecek insanlar degiliz. Kimseninde bizlere etmesine musaade etmeyiz. Saygilar. Hoscakalin. Metin.

zamazingo reyiz sen misin ?

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Biz olayı Biliyorz metin burhanla sürekli irtibat halindeyiz zaten. Ama sen gelde şu zamazingo enesin postalarını okuduktan sonra trolleme :) adam klan dersi veriyor bizlere üstelik beleş. Ders klanlar konumuz barbar köy nasıl alınır :) düşmana köy nasıl kasılır. Ağlama şekil ve yöntemleri. Çok ders kaçırdın sen hocamız kızarsa barbar bırakmaz sana ona göre :)
Hocam bi sorum var sana. Şimsi barbar köy aldık geliştirdik 10K yaptık düşman op yapınca köyü tutamayacağımızı anlayınca 1 ayda 10 K yaptığımız köyü en kısa süreden nasıl 3-4 K ya düşürürz? Madem 3-4 k ya düşürecez niye 10k puana getirmek için uğraşıyorz. Birde barbar opunu hangi bölgeden yapmayı düşünüyosun. Çok ama çok stratejik bölgelere op düzenleteceğinden eminim. 100 köylük barbar opunda kaç köy Alabilirsiniz. bide ne kadar sürede geliştirirsin köyleri. Ona göre mislerimizi hazır edelim. İstersen gel seni nd klanına aliym barbar köylerinin tim komutanı sen ol. Pasif barbar görürsen bana söylersin toplatırız pasif kalan barbarları. Yönetim olarakta mevkin tabiki diplomasi olacak. Senin gibi bi diplomata bütün klanların ihtiyacı var. Bize diplomat olarak gelirsen 10 barbar köyü boşaltıp mis desteği yaparız sana. Daha fazlasına gücümüz yetmez ancak 10 barbara gücümüz yeter. Saygılar zamazingo hocam :)

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Uzun yazı okumayı sevmem ama bir çırpıda okudum. 2.partı sabırsızlıkla bekliyorum.
Şaka bi yana niye muhattap alıp cevap verdin ki çocuğa.Ağlıyordu ne güzel kendi çapında

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Çocuk 50 kere yazdı anlamıyorm diye. Burası yetmedi nop acemiyiz konu başlığına bile yazdı. Uzun uzun destanlar bile yazı. Siz hala ağladı diyosunuZ ayıp ama :)

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Orası ağlamıyorm olacak. Gerçi aynı zamanda anlamıyor da zaten :)

DeletedUser61686

Ziyaretçi
Uzun yazi yazmayi sevmem. Ama malum okadar yazi yazilmiski hakkimizda gorende sadik muttefigi tuzaga dusurduk sanacak. Savunmamizin yarisi destekteyken adamlarla savasa giriyoruz yok yaniniza onlari cektiniz bunlari cektiniz. Hangi muttefik opuna eibo ile birlikte girdik. Bi op yapalim ortak dedik onda da saygideger eibo uyelerinden 2 kere darbe yedik. Sonra rez ihlalinden hemen silmis olduk. Merak ediyorum yigit hamza hesabinin gercek sahibi nerede??

DeletedUser60846

Ziyaretçi
Yalan dolanları tüketti yalan dolan arıyordur. Bide belkide şu anda yazıyordur. Sağlam bi post bekliyorz malum uzun sürebilir :D

Abim o kadar uzun yazmışsın uourmu

Abim o kadar uzun yazmışsın yormussun kendini boşver değmez oyumuza bakalim