EİBO + RW

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Ben yyağma yapmasını bilmiyorum.
Haklısınız siz bu oyunun ehli olmuşsunuz :)

PacmanBegins

Yasaklı
doğrusunu yapmışlar hocam onların gözünde adam olmaya ihtiyacım yok. Kimsenin yok açıkcası. Ama hiçbir neden yokken tanımadıgınız birine laf çarpmaya çalışmanız bir türlü anlayamıyorum...
kaç gündür görüyorum forumda oraya buraya salça oluyorsunuz e dedim örnek alayım

AequitaS*

Okçu
Eibo klani uzun bir süre kurulmayacakti. Pandemi sonrasi zevk için ve biz bize kalan asil ekibimiz ile ve aramiza yeni katilan arkadaslar ile zaman geçirmek amaci ile bu worldde oynuyoruz. Klan ismi ne olursa olsun eibo ruhu ile oynamaya devam ediyoruz ve gerçekten oyunun tadini aliyoruz. Seven sevmeyen dost düsman tüm klanlara saygilar.

aliklo

Okçu
Enes Kardeşim az çok herkes birbirini tanıyor,kime neyi ispatlamaya çalışıyorsun 48'de de sadece profilden atarlı giderli sözler yazıp durdun,56 ya geldin tek yaptığın bölgeye barbar atıp kendini ve birkaç kişiyi beleşe büyüttün şimdi burda da farklı birşey yapmıyorsun gerçekten tebrik ediyorum içindeki oyun aşkını ama bırak herkesin bildiği oyunu sayfalarca strateji dehasıymış gibi yorumlamayı eğlenmene bak

whisper*

Baltacı
Bu oyun strateji oyunudur. Önce gelişeceksiniz sonra gelişmeniz durdugunda bu sefer yine gelişebilmek için savaşacaksınız. Bunun harici niye savaşayım ? Zaten gelişebiliyorum dimi? Basitçe, herkesten çok gelişirsem veya bir klan herkesten çok gelişirse ve ancak ve ancak yeri geldiinde savaşırsa hedeflerine ulaşır ve KAZANIR.

Şair diyor ki taktik yapın hiç savaşmayın gidin sevişin barbar alıp 26 lık onu geliştirin ordunuz tamamlandığında size saldıramayacak durumda olan bir klana vurarak beleş köy toplayarak farmvilleye devam edin :D
Ayrıca enes kardeşim sen sataştın diye yazdım ve zaten farmville oynamak istesem işime gelirdi yanında o ortamda olurdum merak etme :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Size göre forumda sizden fazla post atan, konulara ilgi duyan herkes bir şekilde mimli.. Bu şekilde tartışma ortamı yaratıp yaratıp ondan sonra tüü kaka diyorsunuz.. 1 Kişiye cevap veriyoruz 3 kişi atlayıp geliyor onlarada cevap verme hatasını yaptıysan yandın forumda arkadaşın olmayan herkes bir şekilde karşında yorum yapıyor. Siz isimlere bakarak, söylenen şey doğru,yanlış hiç önemsemeden kendi çapınızda "Goy-goy" yapmaya çalışan ergenlersiniz..Size hoş görünmemizi bekliyorsunuz, böyle ponçik ponçik mesajlar atmamızı. Samimi olmayan postlarla sizi teselli etmemizi istiyorsunuz. :) Kısaca saçmalıyorsunuz :) @Nememurualkolbey? @Rocco Siffredi

l KRONOS l

Hafif Atlı
Hayattaki tek emeli ve başarısı forumda fazla post yazmak olan amip seni :D iq seviyen orangutanlarla aynı düzeyde olsaydı benim asıl hesabımdaki post sayısına buradaki kimsenin -evet ata da dahil- yetişemeyeceğini anlayabilirdin. Orangutan örneği 80 iq’yu baz alınarak yazılmıştır.

sen şimdi prim kasmak ve göz önünde olmak için aklına gelebilecek tüm savaş ortamlarında, gergin konularda yorum yap ki seni ciddiye alsınlar. Sen şu hayatımda gördüğüm en vasıfsız ve ezilmiş insansın. Senin gibisine henüz rastlamadım. İşim gereği çok insan tanıdım/tanıyorum ama senin gibisine tekrar ediyorum rastlamadım. Daha önce de söylemiştim tekrar ediyorum. Sen klinik vakasın.
Pusula’nın adı geçen her yerde olma sebebin de seni ciddiye alıp yazacak insanların olması. Sana buradan ekmek çıkmaz. Sen yeni dünyalarda yeni tarla oluşlarınla ilgili makaleler yaz. Amip.
ben yetişmiştim geçiyodum nerdeyse sanki