Diplomasi ve antlaşmalar

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
klanlar arası anlaşmaların ve diplomasilerin hepsi sözde ve istenildigi takdirde bozulacak olması her klan icin büyük sorun ..

benim önerim tıpkı savaş acmak gibi barış tekliflerii gönderilmesi ..barış teklif süreleri belirli anlaşmaları olması
örnek 1

a klanı b klana barış anlaşması gönderdi süresi
1 ay şartlar klanlar arası saldırmak yok . (saldırırsa misafir olacak )
22 kıtadan köy alımı yasak (saldırı atılırsa misafir gidecek )

bunun gibi detaylı ve güzel anlaşmalar ile en kötü klan ile diplomasi yapılır ...

şartlar uyulmadıgında cezalandırma sistemi de olur ....(köy silinmesi -alınan köyleri iadesi - savaş tazminatı vs vs vs )

bir klan diplomasi yaparken belli şartlarda bagış alınması lazım mesala a klanı b klanı koruma sözü üzerine 1000 premium verdi gibi ...gibi yada savunma attı ...

Edit-997395

Yasaklı
Insanlar verdikleri sözlerde durabilecek dirayeti gösterdikleri sürece oyun takımının diplomasi konusunda bir özellik eklemeye ihtiyacı yoktur . Kaldı ki kulağa çok komik geliyor öneri , bence değismesin ki insanlar anlaşma yaptıkları klanın veya yöneticilerin karakterlerini görsünler . Sonraki dünyalarda ona göre bir yol izlesinler . Kiminle anlaşma yapacaklarının kiminle savaşacaklarının kararını kolayca verebilsinler .

Birde sürekli kazık yiyen veya kazık yemeden duramayan bir kitle var onlarıda anlamıyorum , her girdikleri worldde birileri tarafından satışa getiriliyor ve onlardan vazgeçemiyorlar

Bu durumda kıssadan hisse çikaracak olursak ; Insanlar kendi kararlarını kendileri verebiliyor . Klanlar takimi böyle bir özellik getirirse eğer getirmeden önce burada hepimize sövsünler bence yeğdir . Çünkü böyle bir özellik bana göre " Verdikleri sözleri tutamayan , oyun hırsına kapılıp oyun için dostlarını satan , yanar döner ve karakteri oturmayan klanlar oyuncularımız için getirilmistir " demekten başka birşey degildir .

Ben hem şahsım hemde klanım adına böyle bir özelligi hakaret sayarım . Kaç yaşında adamlarız , halen bazı şeyleri degistiremiyorsak bize yazıklar olsun ki gelecek nesillere yanar dönerligi ögretiyoruz . 20 yaşındaki çocuk geliyor bugün savas aciyor , yarın " abi abi yanlislikla actim aslinda müt olalimmi " veya müttefik oluyor ertesi gün savaş aciyor . Bunlar tamamen klanlar platformundaki yaşı büyük , beyni küçük insanlar tarafından kendi klanlarında yetistirdikleri bir takım genç yönetici nüfuza geçiyor . Adam diyorki " heee demekki bu oyunda sözünde duran bişeyler yapamiyor , arkadan oyun çevirenler kazaniyor ".

Bu oyunu bu duruma getiren bizler olduğumuz gibi yine düzeltecek olanlarda bizleriz . Klanlar platformunda sürekli katı kurallar veya oyun kuralları olması gerekmiyor .

Iyi oyunlar , iyi forumlar ..

DeletedUser67678

Ziyaretçi
Tamamen farkinalik oluşturmak ve dikkat çekmek için yazılmış son derece gereksiz bir paylaşım . Olayı konunun çok dışına çekmişsin. Kendini fazla kaptirmissin olaya. Ve eminim bu satirlari yazarken cok buyuk bir iş yaptigini düşünmüşsün.Yok bunu hakaret sayarim bunu saygisizlik sayarim :) burasi şov yapma yeri degil dostum.Bence savaş gibi barış ta kagit üzerinde yapılabilir . Bana mantıklı geldi.

Edit-997395

Yasaklı
Tamamen farkinalik oluşturmak ve dikkat çekmek için yazılmış son derece gereksiz bir paylaşım . Olayı konunun çok dışına çekmişsin. Kendini fazla kaptirmissin olaya. Ve eminim bu satirlari yazarken cok buyuk bir iş yaptigini düşünmüşsün.Yok bunu hakaret sayarim bunu saygisizlik sayarim :) burasi şov yapma yeri degil dostum.Bence savaş gibi barış ta kagit üzerinde yapılabilir . Bana mantıklı geldi.

Kendi hesabınla yazarsan bu postuna karsilik bir cevap yazabilirim , multi hesabindan yaptigin posta cevap yazmak istemiyorum , kimi gömdüğümü bilmem gerek :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.