Derin Amaç

DeletedUser

Ziyaretçi
ben birini tanıyorum adı zehirx w24 de dünya birincisi hesabı yanlış yollarla aldıda ismini zehirx yapıp sonra herkese benim hesabım diye hava atan birini sen o zehirx misin? o kadar hesap emek hırsızlığını sen mi yaptın?

w28 profilinde açıkca hırsızlığın görünüyor da

DeletedUser

Ziyaretçi
ben birini tanıyorum adı zehirx w24 de dünya birincisi hesabı yanlış yollarla aldıda ismini zehirx yapıp sonra herkese benim hesabım diye hava atan birini sen o zehirx misin? o kadar hesap emek hırsızlığını sen mi yaptın?

w28 profilinde açıkca hırsızlığın görünüyor da

bosver olm bizim reklamımızı yapıyor :) profilinde .

DeletedUser

Ziyaretçi
reklamınızı yapsına gerek yok kendal o adamın neler yaptığı ortada bari bizimle savaşsaydı bundan önceki bize düzgün köy vermemişti bu geldi 3 çer 5 şer vermeye başladı toplarkende ban yedi tüm derin arkasından sövmüştü

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
La Kumandanlar Emek hırsızlığı diyosun dünya 24'de bir Günde 80 misinizi Güle oynaya her misin arkasına mis arası yaptım düşün birde hafiflerlee :)

Kendal Yavrucum telefonlarda bir saat arayıpta Abi müt olalım abi bize olsun yapmayın Aralara İstanbulue(murat) ve Nail Erda'yı sokup Müttefiklik için Peşimizden Koşan senmiydin benmiydim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
La Kumandanlar Emek hırsızlığı diyosun dünya 24'de bir Günde 80 misinizi Güle oynaya her misin arkasına mis arası yaptım düşün birde hafiflerlee :)

Kendal Yavrucum telefonlarda bir saat arayıpta Abi müt olalım abi bize olsun yapmayın Aralara İstanbulue(murat) ve Nail Erda'yı sokup Müttefiklik için Peşimizden Koşan senmiydin benmiydim :)

Senin yalanini yesinler hayatım da bi kere seninle konuştum oda tavuk alıp yemek yapacaktim sizofrenden op yapacagim adını vermistim sen kimsin ki seninle müt olmaya yalvariyim ağladığın günlerin haddi hesabi yok gelmiş burda yalan dolan konuşuyorsun ben senin kendi yönetim grubun da ne konuştuğunu bilen adamım senin yaptığın ve yapacagin her türlü hile hurdayi biz önceden biliyorduk zaten artist

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrıca çağır nail abi yi ben ona demiş miyim yada murat a bekliyorum hadi ? Yalan in ortaya çıksın

DeletedUser

Ziyaretçi

sana op yapmadan 19 köy aldık mis atılır kesilir sen kestiğin mislerin havasınımı yapıyorsun sana gerekeni dedim

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
sen beni Bir Arasana Sezeride al konuşmaya Hele Durum ortaya çıkar. Ulan önüne gelen klavye delikanlısı olmuş. Ulan ben sana ne gelip ağlıcam Siz demediniz mi bana Abi Şizofrene vuralım beraber. Araya bizim Gökhanlar girdi kuruculuk42 girdi Biz Ondan sonra Sa çekmedik mi? Yavru Sen ne kadar bilgi biliyon ki konuşuyosun. Sezer bana gelip diyo abi siz Kendala bakmayın klan bende ben bakıyorum diye Whatsapp konuşmalara davetler atılıyo sonra gelmiş burdan artist felan yazıyosun.

Sen bana Özelden numaranı at ben seni akşam bir arıyım bakim.

Jopcu Zehirx

Mızrakçı
sana op yapmadan 19 köy aldık mis atılır kesilir sen kestiğin mislerin havasınımı yapıyorsun sana gerekeni dedim

Bizde Geri vites Olmaz. Ben Hesap bende veya ben Büyüttüm gibisinden Laflar Ettim. Benim Ban yeme nedenim ne etrafta Bot kullanıyomuşum. Benim ban yeme nedenim Forumda Adminim ben dememmiş :D ulan 8 yıldır bu oyundayım ilk kez ban yedim. Ayrıca dediğim gibi Savaşırız oda Sıkıntı değil Ama şu kendalla Bir Sıkıntıyı bir çözelim.

DeletedUser

Ziyaretçi
sen beni Bir Arasana Sezeride al konuşmaya Hele Durum ortaya çıkar. Ulan önüne gelen klavye delikanlısı olmuş. Ulan ben sana ne gelip ağlıcam Siz demediniz mi bana Abi Şizofrene vuralım beraber. Araya bizim Gökhanlar girdi kuruculuk42 girdi Biz Ondan sonra Sa çekmedik mi? Yavru Sen ne kadar bilgi biliyon ki konuşuyosun. Sezer bana gelip diyo abi siz Kendala bakmayın klan bende ben bakıyorum diye Whatsapp konuşmalara davetler atılıyo sonra gelmiş burdan artist felan yazıyosun.

Sen bana Özelden numaranı at ben seni akşam bir arıyım bakim.

Bak şimdi özelden numara mi attım ? . Sen gelip sen agladin diyorsun gelip sana kimin ne dediği umrumda değil . benim sana söylediğim laf İ sen söylemiş imasin da bulunma . Ikili oynayan sendin bunu stalker bile biliyordu . bize karşı savaşa girdiğin de 1.5 ay bi sınırı gecemedin hiçbir şekilde ne sana op yapılıyordu ne bişey . Hatta hatırlıyor musun stalker bana yanlış yaptı stalkeri vuracam diye sa yapan sendin ben degiL . Nie stalker sana savasamiyorsunuz gibi bir laf söyledi diye . Nedense şizofren yıkıldığın da , stalker bıraktığın da sende kaçtın gittin . sende biliyorsun sana donersem nasıl dondurecigimi neyse akşam konusuruz konuşuruz . Herkesi alacam o konuşmaya canını sikma

LazHoca

Acemi
sakin olun canlarım herkes işine baksın burda kimse sütten çikmiş ak kaşik değil. Olan oldu . Geçmişten atıp tutmakla olmaz ileriye baksın herkes :))) yoksa konu hiç kapanmaz. İyi oyunlar başarılar herkese ...

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizde Geri vites Olmaz. Ben Hesap bende veya ben Büyüttüm gibisinden Laflar Ettim. Benim Ban yeme nedenim ne etrafta Bot kullanıyomuşum. Benim ban yeme nedenim Forumda Adminim ben dememmiş :D ulan 8 yıldır bu oyundayım ilk kez ban yedim. Ayrıca dediğim gibi Savaşırız oda Sıkıntı değil Ama şu kendalla Bir Sıkıntıyı bir çözelim.

geri vites yoksa gel yanıma biz zaten senin sayende düşman ekledik o dönemde sen derin klanına stalker klanına neler yaptın biz onlarla düşmandık ama sadece istediğimiz temiz bir oyun senin gibiler olmadan oynamak istiyoruz sadece