Dünya gündemi (Haber takip platformu)

dogaylmzz

Yasaklı
Hocam şuanda 5 klan var dünyada herkes savaş içerisinde ama kayda değer bir durum yok o yuzden yazmıyorum.
Allah allah geçen vegas hesap satın almaya çalıştı ifşası çıktı kayda değer durum değil miydi o :D Ben geçeyim bülten sen zahmet etme.

Rakipten hesap satın almaya çalışan vegas ifşalandı. İşte haberin detayları...

Ephersus

Kılıç Ustası
Hocam sabaşlardan bahsetseniz biraz. Bu savaşların gidişatlarından. Yapılan yenilem operasyonlardan falan.Emeğini hep taktir ettim dünya başından beri.
Çok teşekkür ederim hocam elimden geldiğince tarafsız bir şekilde olan biteni polemiğe girmeden anlatmaya çalıştım beğenmene sevindim. Aklımda bulunacak eğerki yapabilirsem operasyonları öncesi sonrası şeklinde haritadan ss alarak paylaşabilirim.

ZeRo54

Yasaklı
Çok teşekkür ederim hocam elimden geldiğince tarafsız bir şekilde olan biteni polemiğe girmeden anlatmaya çalıştım beğenmene sevindim. Aklımda bulunacak eğerki yapabilirsem operasyonları öncesi sonrası şeklinde haritadan ss alarak paylaşabilirim.
Evet haritalar üstünde değerlendirmeler güzel olur bunlara istatislikler ve kesimlerde eklenirse.veya hangi klanlar nereftalrdan op yapılıyor karşılıyor ss lerle güzel olur. Tabi bu olaylar zaman alan şeyler boş zaman önemli

Tekrardan eline emeğine sağlık hocam iyi oyunlar dilerim

Bir haber de benden gelsin; Vegas içinde görüş ayrılıkları mevcut. Has kemik kadro kavga içinde. Şifre değişimleri vs yapılıp hesapları birbirlerine kapatıyorlar.

Derinci

Yasaklı
huzeyfeyildiz ve profilinde ki 3-5 kişi köyleri para karşılığında alem klanina satacaklar.