Dünya Diplomasileri

-AzraiL-

Yasaklı
Forumu canlandirmak amacıyla forum modları tarafından dünyadaki klanlarin Diplomasileri hakkında bilgi verilmesi güzel olur.

Kim kimle savaşıyor savaş durumları nasıl
Kim kimle dost vb. Konularda
Gazete benzeri birşeyler de olabilir

FARAZA

Markiz
Forumu canlandirmak amacıyla forum modları tarafından dünyadaki klanlarin Diplomasileri hakkında bilgi verilmesi güzel olur.

Sence de modlara biraz fazla yüklenmedin mi :D

Tibelda

Emekli Görevli

Bunun için bir yetkiye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Ayrıca istediğiniz bilgiler de bizde bulunmuyor. Neden oyuncularımız bu konuda ufak çabalar sarf edip forumu renklendirmiyor ? Siz içeriğinizi üretin bizde emeğinizi manevi olarak destekleyelim. :)

FARAZA

Markiz
Bunun için bir yetkiye ihtiyaç olduğunu sanmıyorum. Ayrıca istediğiniz bilgiler de bizde bulunmuyor. Neden oyuncularımız bu konuda ufak çabalar sarf edip forumu renklendirmiyor ? Siz içeriğinizi üretin bizde emeğinizi manevi olarak destekleyelim. :)
Maddi destekleyelim deseydiniz şuan burası dolardı manevi destek sarmıyor kimseyi :D

FARAZA

Markiz
Her şeyi maddiyat olarak gören insanların mutlu olma ihtimalleri oldukça zayıftır. :)
Ben manevi de deseniz maddi de deseniz yapmam :D Çünkü neden yapayım herhangi bir klanda yönetici olsam zaten bildiğimden yaparım ama şuan araştıracağım bulacağım yazacağım ohooo Ölme eşeğim ölme

Tibelda

Emekli Görevli
Tibelda reis yargı modunu açmış gene

İşimiz bu. :cool: Şakası bir yana forum hepimizin forumu her şeyi yetkililerden beklememek lazım. :)

Ben manevi de deseniz maddi de deseniz yapmam :D Çünkü neden yapayım herhangi bir klanda yönetici olsam zaten bildiğimden yaparım ama şuan araştıracağım bulacağım yazacağım ohooo Ölme eşeğim ölme

Aslında o kadar zor olduğunu düşünmüyorum. :D