Dünya İstatistikleri

dogaylmzz

Yasaklı
Geçmiş dünyalarda beraber oynamış ittifak kurmuş veya o klan bünyesinden çıkan kişilerden yola çıkarak oluşturduğum ittifak istatistiği aşağıdadır. Oyuna yeni başlayan veya yeni kurulan klan sayısı sınırlı olduğunu da göz önünde bulundurunuz. Böyle olmaz veya yanlış diyen yorumlarınıza kalp atıyorum, büyük ölçüde gerçekleşecek senaryo:)

İttifak 1​
İttifak 2​
  • Disney - 11 Klan - 372 Kişi
  • Secret - 1 Klan - 17 Kişi
  • Sis - 5 Klan - 96 Kişi
  • Tehlike - 4 Klan - 109 Kişi
  • Vegas - 9 Klan - 327 Kişi
  • Works - 6 Klan - 214 Kişi
  • 57.Alay - 4 Klan - 128 Kişi
  • Alemciler - 5 Klan - 158 Kişi
  • Black - 3 Klan - 89 Kişi
  • Crom - 2 Klan - 72 Kişi
36 Klan - 1135 Oyuncu
14 Klan - 447 Oyuncu
Seni üzmek istemem ama harita takibin biraz kötü sadece profillere bakarak analiz yapılmaz bir de hangi klanda ne kadar oyuncu pre kasıyor bilmiyorsun oradaki rakamlar yanlış ittifaklar da yanlış sadece 2 ittifak olacağını da düşünmüyorum herkes kapamaya oynuyor

PARS Estergon

Baltacı
Seni üzmek istemem ama harita takibin biraz kötü sadece profillere bakarak analiz yapılmaz bir de hangi klanda ne kadar oyuncu pre kasıyor bilmiyorsun oradaki rakamlar yanlış ittifaklar da yanlış sadece 2 ittifak olacağını da düşünmüyorum herkes kapamaya oynuyor
Göreceğiz bazı klanlar şimdiden iletişim halindeler:)

dogaylmzz

Yasaklı
Pars estergoncuğum bilgin yok ama fikrin var klanın yönetimindeyim zaten :D
1) Kimsenin idaresi ile yönetilmiyoruz yönetim olarak ortak karar veriyoruz.
2) Geçmiş dünyalarda vegasla ortak girmişliğimiz var ancak yaşanan olaylardan sonra öyle bir durum söz konusu değil, sempati falan yok.

PARS Estergon

Baltacı
İttifak paktinin doğruluğunu eleştirenler ışınlanma atıldıktan sonra atilan mesajları okuyorum:)
#EstergonHakliymis :p

dogaylmzz

Yasaklı
İttifak paktinin doğruluğunu eleştirenler ışınlanma atıldıktan sonra atilan mesajları okuyorum:)
#EstergonHakliymis :p
Tehlikeyi karşıya atman lazım onun harici eksik yok bir de bence ittifak sayısı 2 gözükse de ileride her şey değişir gibi bu klanlar her dünya beklenmedik şeyler oluyor. Profillere göre ve anlık diplomasiye göre analiz kasma yani.

Fortuna Brevis

Çaylak
Tehlikeyi karşıya atman lazım onun harici eksik yok bir de bence ittifak sayısı 2 gözükse de ileride her şey değişir gibi bu klanlar her dünya beklenmedik şeyler oluyor. Profillere göre ve anlık diplomasiye göre analiz kasma yani.
Hocam nerede beklenmedik şeyler oldu en son ben kaç dünyadır beklenmedik hiçbir şey görmedim. Genelde 76 harici diplomasi ile kalabalık olan taraf diğer tarafı eziyor. Sonra ne güzel kazandık ne güzel oynadık deniliyor. Sizin klan özelinde demiyorum bu arada bir şey.

Fortuna Brevis

Çaylak
Bu dünyadan sonra ölümüne düşman olacak Klanlar ortaya çıkacak. Satışlar başlar 1 ay sonra :D
Sistem öyle bir kurulu ki ölümüne düşman olamıyorsun bile olursan sadece kaybettirmek üzerine oynamış oluyorsun illa ki bi yüzde 40 ile başlayan blok oluyor çünkü dünyaya. Estergonun dediği senaryo da bu olsa gerek :) Kahpelik yapanın yanına kalıyor ertesi dünya hiçbir şey yaşanmamış gibi kaldığımız yerden devam :D

Geçmiş dünyalarda beraber oynamış ittifak kurmuş veya o klan bünyesinden çıkan kişilerden yola çıkarak oluşturduğum ittifak istatistiği aşağıdadır. Oyuna yeni başlayan veya yeni kurulan klan sayısı sınırlı olduğunu da göz önünde bulundurunuz. Böyle olmaz veya yanlış diyen yorumlarınıza kalp atıyorum, büyük ölçüde gerçekleşecek senaryo:)

İttifak 1​
İttifak 2​
  • Disney - 11 Klan - 372 Kişi
  • Secret - 1 Klan - 17 Kişi
  • Sis - 5 Klan - 96 Kişi
  • Tehlike - 4 Klan - 109 Kişi
  • Vegas - 9 Klan - 327 Kişi
  • Works - 6 Klan - 214 Kişi
  • 57.Alay - 4 Klan - 128 Kişi
  • Alemciler - 5 Klan - 158 Kişi
  • Black - 3 Klan - 89 Kişi
  • Crom - 2 Klan - 72 Kişi
36 Klan - 1135 Oyuncu
14 Klan - 447 Oyuncu
tersine müttefiklikler söz konusu ama sen bilirsin tabi.

Fortuna Brevis

Çaylak
Bunun savaşını verdim w başında 10 limit olsada 100 klan görücektiniz türev klanlar yasaklanmadığı sürece klan üye limiti 1 bile olsa onlarca alt klan göreceksiniz
Türev klanları nasıl yasaklayabilirler ki ? kilit koymak yerine limit düşük tutuyor adminler zaten diplomasi ile arsız gibi giriyorsunuz dünyaya yönetirken olsun kapatırken olsun bari çaba gösterin kafasında olabilirler yani aklıma bu geliyor :D