Dünya Özellikleri

• Konuyu başlatan Pro Halimpolat
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Uzun süredir beklediğimiz klasik dünya olmasada yukarda da söyledim gibi biz giricez ufak bi kadro ile.

Tanımsız

Okçu
karşıdan bakınca oynanabilir gibi görünsede 3 aylık eziyetten başka birşey değil ,

salt çoğunluğun kazananı belirleyeceği bir sistemde , ultra temiz oyuncularımızı göz önünde bulundurduğumuzda

olacakları tahmin etmek pekte zor değil gibi ,

her ne kadar sistem bize 10 ar kişilik elit team kurma yönelimi versede klanları görür gibiyim

Örn : Pusula , Pusul5 ,Pusu17 , Pus123 , P12345

bunların genel bir çoğunluğunun ''baba'' oyunculara köy büyüteceğini anlamak için de alim olmak gerekmiyor

ne güzel bir savaş döner , ne etkili bir diplomasi olur ,, gelen gideni aratıcak ah o eski klasik denilicek

sonuç olarak evdeki hesap çarşıya uymayacak şahsi görüşüm klasik 6 tam anlamı ile bir fiyasko olucak ,

hazırlık yapıp katılmayı düşündüğümüz ekibimizle bu sistem altında katılmayacağımızı beyan edip

katılacak arkadaşlara başarılar dilerim

Herkes 10'ar kişi girse eski klasikleri tamamen unuturuz. Neden 10-20 klan kurasınız ki. İyi oyuncu olduğunu düşünen 10 kişi gelsin. (tabiki sizi ayrı tutuyorum abi :D kim olduğunuzu biliyorum )

Aynen öyle unutun eski klasikleri bi klasigine :) herkes maximum 2 klan kurup gelsin,kapama hırsı yapmadan sadece 10 kisi savasmaya gelsin cok daha zevkli olacaktir.

DeletedUser2758

Ziyaretçi
güzel söylüyosun ama , olmayacağını biliyorsun gerçekten sırf zevkine giren 3-5 kişi dışında

on yüz baloncuk yuttum klanları olucaktır ,

DeletedUser41971

Ziyaretçi
güzel dünya olucak diye umuyorum aşret klanları istedikleri gibi bölgeme gelebilirler onu son gün acıklayacam 2 klan yada 3 klan olucaz büyük ihtimalle herkese başarlar smdiden

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Turnuva tarzında dünyadan çok bi yarışma gibi olacağa benziyor girecek ekiplere başarılar

Tanımsız

Okçu
Oyuncu daveti kesinlikle kapalı olmalı. Ama kesinlikle. Adam 5 arkadaşını davet ediyo sonra multileri yanına çekiyor. Çok fazla oyunlar dönmemeli. Sadece 'önkayıt' yeterli.

DeletedUser58118

Ziyaretçi
klasikte deli gibi yagma atan arkadaşların üzüleceği bir dünya olmuş sanırım 0.4 asker hızı

DeletedUser

Ziyaretçi
rastgel girse herkes bölgesinde klan kursa ilk ayın son haftasında da son 10luyu belirlerse güzel savaşlar olur

DeletedUser

Ziyaretçi
Ekibiniz 10 kişi olsun ama klansız girin bölgenizde klanlarda takılın bencil oynayın son gün klanı kurun :)

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
o zaman klanlar.org de belli bir ekibin bir araya gelme şansı bu klasikte ortadan kaldırılmış bence çok güzel