Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Merhaba,

Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında, gelecek dünyalara kaynak olması amacı ile fikrinizi almak istedik. Bu dünyada Premium Özelliklerin devre dışı olacağını unutmayınız. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

La Diabla

Mızrakçı
Özellikler tam olarak kalabalık ekiplerin hayran olacağı cinsten olmuş. Hangi klanların giriş yapacağını merakla bekliyorum. :)

BirDost*

Ağır Atlı
Özelliklerin anketleri yapılırken, premiumsuz dünya da premium ile elde edilen bayrakların nasıl olabileceği ile alakalı bir yazınız vardı. Aslında bende sizin orda yazdığınız gibi olmayacağını düşünüyordum.

Şimdiki dünya ayarına göre oluyormuş. Nasıl oluyor peki? @Mr.Storm

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Özelliklerin anketleri yapılırken, premiumsuz dünya da premium ile elde edilen bayrakların nasıl olabileceği ile alakalı bir yazınız vardı. Aslında bende sizin orda yazdığınız gibi olmayacağını düşünüyordum.

Şimdiki dünya ayarına göre oluyormuş. Nasıl oluyor peki? @Mr.Storm

Ben oyuncunun fikrini sorguladım. Kendi fikrimi sorgulamadım ki :) Birde bildiğim kadarı ile anketlerimiz normal bir dünya içindi :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Pek bi kendinizden emin sorgulayınca ben ikna olmuştum :troll:
Ben oyuncuların tüm fikirlerine açığım. Arkası doldurulduğu sürece benim için her şey yapılabilir. Tabi ki şöyle bir şey var; dünyayı ayarladım ancak testini bugün ve yarın yapacağım. Test sırasında bir şeye sıkıntı olduğunu görürsem, sadece bu ayar için bir değişikliğe gidebilirim.

BirDost*

Ağır Atlı
Gece bonusu olmasın artık, millet uyurken köylerini alalım.
Burdaki gece bonusu daha değişik :D

8 saatlik bir zaman dilimi seçebiliyor. Yani, öğlen 12:00 - akşam 20:00 arası seçebilir :D

Gece bonusunu aktif etmiş bir oyuncuya saldırırken o an gece bonusunun aktif olup olmadığı saldıran oyuncuya uyarı olarak gösterilecek mi?

Saldırı çıkıldıktan sonra bir gece bonusu aktifleştirme imkanı savunan oyuncuya tanınacak mı? Böyle bir durumda saldıran oyuncuya'da bilgi verilecek mi, saldırıdığınız oyuncu Gece bonusunu aktif etmiştir diye?

Yoksa bunların hepsinden öte, Gece bonusu 24 saatte bir dönüşüm içinde olduğundan, oyuncu oyun başında kendisine bir zaman dilimi belirleyecek ve o zaman dilimi hep sabit mi kalacak? @Mr.Storm

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Burdaki gece bonusu daha değişik :D

8 saatlik bir zaman dilimi seçebiliyor. Yani, öğlen 12:00 - akşam 20:00 arası seçebilir :D

Gece bonusunu aktif etmiş bir oyuncuya saldırırken o an gece bonusunun aktif olup olmadığı saldıran oyuncuya uyarı olarak gösterilecek mi?

Saldırı çıkıldıktan sonra bir gece bonusu aktifleştirme imkanı savunan oyuncuya tanınacak mı? Böyle bir durumda saldıran oyuncuya'da bilgi verilecek mi, saldırıdığınız oyuncu Gece bonusunu aktif etmiştir diye?

Yoksa bunların hepsinden öte, Gece bonusu 24 saatte bir dönüşüm içinde olduğundan, oyuncu oyun başında kendisine bir zaman dilimi belirleyecek ve o zaman dilimi hep sabit mi kalacak? @Mr.Storm
Hayır 14 günde bir değiştirebiliyor. - dünya ayarına bağlı olarak -
Daha önce kullandık bu özelliği sen oynamadın mı o dünyada?
Bence 85'in gece ayarı daha güzel. Sadece 5 saatcik :p

BirDost*

Ağır Atlı
Ben oyuncuların tüm fikirlerine açığım. Arkası doldurulduğu sürece benim için her şey yapılabilir. Tabi ki şöyle bir şey var; dünyayı ayarladım ancak testini bugün ve yarın yapacağım. Test sırasında bir şeye sıkıntı olduğunu görürsem, sadece bu ayar için bir değişikliğe gidebilirim.

Ben aksini düşünmüyorum zaten.

Siz hem oyuncunun fikrini görüp hem sistemin işleyişine ve kabiliyetlerine vakıf olduğunuz için, arkası doldurulabilir fikirleri beklemeniz gayet doğal.

Ancak biz oyuncular bir pencereden görebiliyoruz ve önerilerimizin her zaman arkası doldurulabilir olup olmadığını bilemiyoruz. O an bize doldurulabilir geliyor olsa bile, doldurulamaz çıkabiliyor :D

BirDost*

Ağır Atlı
Hayır 14 günde bir değiştirebiliyor. - dünya ayarına bağlı olarak -
Daha önce kullandık bu özelliği sen oynamadın mı o dünyada?
Bence 85'in gece ayarı daha güzel. Sadece 5 saatcik :p

Ben bir müddet ara vermiştim, yanlış hatırlamıyorsam 57-83 arası bende yok :troll:

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ben aksini düşünmüyorum zaten.

Siz hem oyuncunun fikrini görüp hem sistemin işleyişine ve kabiliyetlerine vakıf olduğunuz için, arkası doldurulabilir fikirleri beklemeniz gayet doğal.

Ancak biz oyuncular bir pencereden görebiliyoruz ve önerilerimizin her zaman arkası doldurulabilir olup olmadığını bilemiyoruz. O an bize doldurulabilir geliyor olsa bile, doldurulamaz çıkabiliyor :D
Karşılıklı bir şekilde anlaşıyoruz işte,.. Kavga, dövüş :)