Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Klanlar'ın yeni açılacak dünyasına ait ÖZELLİKLER hakkında, gelecek dünyalara kaynak olması amacı ile fikrinizi almak istedik. Düşüncelerinizi bu başlık altından bildirmeye başlayabilirsiniz. Ceza almamak için genel saygı kurallarına ve forum kurallarına uymayı unutmayalım! Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Klanlar Destek Ekibi

Stratejist-

Hafif Atlı
3 kademeli araştırma olsun ve mis menzili 50 den fazla olmasın isterim, uyku modu da yaz ayında güzel olabilir. Diğer özellikler benim için farketmiyor. Güzel bir w olursa girmeyi düşünebilriiz. Hayırlısı. İyi oyunlar ve iyi forumlar.

uyznlar

Ağır Atlı
Davet yok
Yön seçme yok
7 gün sonra klan kitlemesi var (çok güzel bir özellik fakat dünyaya uymamış)

Tanımadığım bir oyuncuyu klana alacağım 8. gün bir daha oyuna bakmayacak :D böyle bir olayın başıma geleceğini bildiğim için oynayacaklara başarılar.

flam3e

Mızrakçı
4-5 gündür yırtınıyoruz ön kayıt ya da yön seçme olsun diye yine bildiğinizi okumuşsunuz. master card'ın geçmediği klasik herkesin gözünde bi ayrıdır. zaten nadir açılan bir dünya, çöp etmeseydiniz de keyifle oynasaydık. gerçi milletin tl verip oynayamayacağı dünyayı niye önemseyesiniz ki, değil mi? siz de haklısınız. oynayacaklara başarılar.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Sizden yırtınmanızı kimse istemedi. 3 farklı seçenek ile anket sunuldu, oyu fazla olan seçeneğin dünya özelliği olacağı söylendi. Özellikler size ya da bu seçeneğe oy verenlerle örtüşmüyor diye, ne takıma ne de bu seçeneğe oy verenlere saygısızlık yapamazsınız. Bence gayet güzel dünya oldu, farklı stratejiler ve farklı dostluklar kurulup, yıkılacaktır :)

Oynayacak herkese başarılar diliyorum.

flam3e

Mızrakçı
sanki herhangi bir seçenekte yön seçim ya da ön kayıt şansı verdiniz de biz bunu seçmişiz gibi davranmanız da ayrı bir komik : d

''Bence gayet güzel dünya oldu, farklı stratejiler ve farklı dostluklar kurulup, yıkılacaktır''

:ddddddddddddddd
peki :d

-AzraiLL--

Acemi
Sizden yırtınmanızı kimse istemedi. 3 farklı seçenek ile anket sunuldu, oyu fazla olan seçeneğin dünya özelliği olacağı söylendi. Özellikler size ya da bu seçeneğe oy verenlerle örtüşmüyor diye, ne takıma ne de bu seçeneğe oy verenlere saygısızlık yapamazsınız. Bence gayet güzel dünya oldu, farklı stratejiler ve farklı dostluklar kurulup, yıkılacaktır :)

Ankette verilen sahte oyları görüyoruz. Ayrıca bakalım katılım nasıl olacak. En azından üye limiti fazla olabilirdi. En kötü classic olmaya aday gibi.

Dr. Stone

Favori Forumcu

oynayacak herkese başarılar

ama bu forumda ne kadar anketler doğru
bence tartışılır

oynamadığım için oy vermedim
kimseyi etkilemek istemem ama aslında dünya özellikleri güzel
ama bu 1vs1 atmak isteyenlere uygun

CaSiAn *

Okçu

Burda iki seçenek yoktu
3 seçenek vardı
A klan limiti 10 kişi

Peki
B VE C şıkları klan limiti 200 ve 150 kişi olduğu için oyuncular çelişkide kaldı bu iki seçeneğin oy oranı dağıldı :)

Oyuncular klan limiti 150 -200 olan seçeneğin ikisinin oy oranları 250 yakındı
Keşke değerlendirme yerine bu seçeneklerden bir tane olması daha iyi olurdu.

Popeye

Forum Destek Ekibi
Klanlar Takımı
Forum Görevlisi
Sadece klan limiti olarak düşünmeyin. Oyun ve birim hızları, gece bonusu vs. gibi etkenlerde var.

Ankette verilen sahte oyları görüyoruz. Ayrıca bakalım katılım nasıl olacak. En azından üye limiti fazla olabilirdi. En kötü classic olmaya aday gibi.

Oy veren multi hesaplar banlandı ve oyları geçersiz. İyiliğini, kötülüğünü dünya açıldıktan sonra hep beraber göreceğiz.

ön kayıt olacak mı? herhangi bir saatte direkt olarak mı dünya açılacak

Herhangi bir saatte direkt açılacak.

Kick.New.User

Mızrakçı
Burda iki seçenek yoktu
3 seçenek vardı
A klan limiti 10 kişi

Peki
B VE C şıkları klan limiti 200 ve 150 kişi olduğu için oyuncular çelişkide kaldı bu iki seçeneğin oy oranı dağıldı :)

Oyuncular klan limiti 150 -200 olan seçeneğin ikisinin oy oranları 250 yakındı
Keşke değerlendirme yerine bu seçeneklerden bir tane olması daha iyi olurdu.

Dostum yanlış anlama tek bir özelliğe odaklı olduğun için oy kullanan herkesi de aynı değerlendiriyorsunuz. B ve C arasında hız, fake limiti, gece bonusu, çaylak süresi, misyoner menzili, hesap bakıcılığı, klan beceri sistemi, okçu, bonus köyleri, kendi kendine gelişen barbar köyleri, mili saniye, bina yıkma, klanların kilitlenme süreleri, hakimiyet koşulu farklı. Ha buna rağmen arada kalıp bu 2 seçeneğe dağılan bir çoğunluk varsa da yıllardır ezbere özellik ile (Klan limiti, yön seçimi, ışınlanma, hız) ezbere oyun oynamaları nedeniyledir. Ben oynamayı düşünmeyerek C'ye verdim çoğunluk kitle klan limiti ile mutlu olsun diye. Ama A'ya oy verenler beni de şaşırttı. :) Neler olacağını görmek için oynayacağım.

joxim

Acemi
Rastgele insanlarla aynı yerde oyuna başlayıp 10 kişilik ne olacağı belirsiz bir klanda oynamaktansa keyif aldığım arkadaşlarımla 5 kişilik klanda oynamak isterdim.