Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

mateksahin

Mızrakçı
En az 5 banım vardır lakin ben stormdan daha iyi yapacak kimseyi görmedim. Yıllardır diğer adminler değişiyor. Sıkılıp sıkılıp gidiyor adamda çelik gibi sabır var. Tebrikler @Mr.Storm.
(Forum oyunlarda adaletsiz bir durum var. En iyi besteyi ben yaptığım halde kazanamadım. Artık forum oyunlarına katılmayacağım.)

*RedKit*

Yasaklı
Temizliği açın bence limit yapmak için kolaylık olur zaten klanda 10 kişi hakimiyeti yapmak kolaylaşır bir tık
temizlik artık klanların temel özelliklerinden birisi.bütün farklı serverlarda temel taşı konumuna gelmiş durumunda.Fakat bizim serverda oyuncu karakterinden kaynaklı sıkıntılar yaşatıyor.Bu yüzden yönetim ön yargılı.bi de dünya oldschool özellikler ile açılmış durumda.o yüzden temizlik ekleyeceklerini hiç zannetmiyorum ama eklerlerse çok güzel olur.Savunma dezavantjını bi nebze ortadan kaldırır.

klan limitttinin 10 kişi olması da temizliği koymak için ayrı bi neden tabiki

*RedKit*

Yasaklı
şunu da hatırlatmak isterim.bayrak olmadıgı için altınlar hep tam ücretten basılacak.Katlama olmadığı için ileri oyunda yine eksikliği hissedilecektir.

Deleted User - 848992782

Ziyaretçi
şunu da hatırlatmak isterim.bayrak olmadıgı için altınlar hep tam ücretten basılacak.Katlama olmadığı için ileri oyunda yine eksikliği hissedilecektir.
Hatırlat bakalım kime hatırlatıyorsan :D sanki umursayan biri olacak

krmz1905*

Mızrakçı
@Mr.Storm Modum şimdi ön kayıt girdik diyelim klanda yer kalmadı ama beraber başlamak istediğimiz bir dostumuz var fakat bizden önce ön kayıt yapmış. Arkadaş listesinde sadece bizim klandan biri olursa yakın başlar mı?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.