Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
sene 2021 insanlar her alanda daha hızlı, daha ilerici hareket ederken bu oyunun yöneticileri inatla durağan çizgide devam ediyor. biraz hız be kardeşim.. bu oyun hızlarıyla oyuncu kaybedersiniz gibi duruyorda bakacağız :)
Hızlı koşan atın diye bir deyim var bilir misin?

honey badger

Okçu
Neyse destek sistemine yazdım ama macro için özellikle bir çözüm sunması yakalaması lazım artık bu oyunun tanıdıklarım hiç yakalanmadı daha eminim şikayet edilmişlerdir herkes kurmaya başladı yani emekle yağma biraz amelelik oldu adminlerin yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum ama geliştirici ekibw iletirseniz sevinirim

Lv Matestik

Kılıç Ustası
150-200 preyle alinan yagmalamak istedigin koyleri secip toplu gonderebildigin bir program kursalar bencede tatli olur. Hemde oyun ve real hayat arasinda daha rahat bir ilerleme olurdu diye dusunuyorum. Duy beniiii gelistirme ekibiiii (cok sesli bir yakaris)

Tepkisiz

Baltacı
Dünya özellikleri bana diğer worldlere nazaran güzel gözüktü özellikle yeterli sayıda barbar olması çaylak koruması esnasında yağma yapılmasına yardımcı oluyor ve oyunda geçirilen süre artıyor bazı özelliklerinde olmaması yine dünyayı güzel bir hale getirmiş kule yağma sınırlaması ve saldırının arkasına destek çıkabiliyor olunması vb. Umarım güzel ve eğlenceli bir world olur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.