Crom-Work Savaş raporları

Gomtan35

Yasaklı
Kazanan tarafı tebrik ederim. Yanlış konumlanmanın bedelini ödedik bu haritada hangi klan olsa sonucu böyle olacaktı.
ne olursa olsun bu kadar kısa sürede bi klan dağılmamalı bu haritada 1 ay dayansalar zaten kazanmış sayılırlardı yukardan vegasda gelince iş biterdi fakat şimdi harita bütünlüğü olucak gibi vegas hiç bi klanı çevreleyemiyecek dümdüz set olcak fakat alay sol taraftan tehlike klanı sağ taraftan çevreleme ihtimali yüksek geliyor bana göre

İstatistik gelirse daha net bilgiler olur. Work klanına Vegas desteğini açıktan belli etme zamanı gelmiş gibi duruyor.

dogaylmzz

Yasaklı
Lafları söyleyenler laflarını yutamayınca nasılda toplaşmışlar :D Raporlar bugünün değil ilk günlerin raporları savaşın bitmesini bekledik. Work tamamiyle dağıldı, bize süre biçenlere duyrulur.

İstediğiniz kadar forumdan kefen biçmeye devam edin.

Ölüleri biz gömüyoruz.
Raporlarla derdim yok da küçültseydin dostum tüm ekran rapor oldu gözüm kör oldu :D

dogaylmzz

Yasaklı
Bilmediğimden soruyorum, bu savaşa vegas ve dünyaya çağırdığı alt ekipleri dahil olmamış mıydı? Work klanı hesap sil mi yaptı?
Özet: Vegas work ü kullanıp attı :D Work ü kurtarmak için giren ekip work ün içine atlayıp onlara destek olmak yerine kendi merkezlerinin biraz önüne atlayıp yavaş yavaş tehlikenin kuzey sınırına iniyor klasik vegas :D Risk almayı sevmezler onun yerine farklı ekiplere risk aldırırlar :D

Gomtan35

Yasaklı
Özet: Vegas work ü kullanıp attı :D Work ü kurtarmak için giren ekip work ün içine atlayıp onlara destek olmak yerine kendi merkezlerinin biraz önüne atlayıp yavaş yavaş tehlikenin kuzey sınırına iniyor klasik vegas :D Risk almayı sevmezler onun yerine farklı ekiplere risk aldırırlar :D
hayır secretta sağ tarafa geçmiş bir şey yapacak gibi:D:D:D