Cosa Nostra vs Reborn

Monarch Of Legends

Mızrakçı
aga oynamayın daha bu dunyayı bitmiş gitmiş
nostra kapadı zaten

güneybatıdaki rünleri aldın mı yüzde 70 rün köyü onlarda zaten (tahmini 1 aya orayı komple toplar)
1-2 aya kapandı haberi gelir

haydi eywvallah

Mavıpsa

Yasaklı
Run olayını anlatan çok kişi var ama hatırlatayım her kıtadaki yüzde 70 i almak zorundalar reborn respawn kıtasındaki 70 i almadan kapatamaz nostra paşayı belki allir eyvallah ama güneybatı zor hala saygılar he bide şu var bugün kehanet Truva atanlar yarın nostraya da atabilir nickler değişir sadece bakalım oynayıp göreceğiz hayırlısı olsun herkes adına diğer worldlerde başarılar :)

Monarch Of Legends

Mızrakçı
Run olayını anlatan çok kişi var ama hatırlatayım her kıtadaki yüzde 70 i almak zorundalar reborn respawn kıtasındaki 70 i almadan kapatamaz nostra paşayı belki allir eyvallah ama güneybatı zor hala saygılar he bide şu var bugün kehanet Truva atanlar yarın nostraya da atabilir nickler değişir sadece bakalım oynayıp göreceğiz hayırlısı olsun herkes adına diğer worldlerde başarılar :)
güneybatı bitti bea
taaa aşağıya kadar indiriler arkadan bir sürü oyuncu taşıdılar .Orayı bundan sonra parçalarlar .reborn zaten kendi kafasına sıktı gibi birşey oldu .tek paşanın kıtasıyla pronun bölgesi kaldı .

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Olay ne kim kime truva attın dışardan takip eden birisine anlatsanız

Kanka kehanet reborna geçti. Reborn0 oldu

Sonra tekrar kehanet yaptılar isimlerini ve hesap sile aldılar.

Kehanetin içinden bir grup da nostraya geçti

Paşa ve prorespawnın tam arasında bir klan var, 13.cuma ekibi olabilir, o da paşa klanındayken Ra klanına geçti ve bundan dolayı savaşacaklar

Kudret klanı vardı o da nostraya katıldı

Uzaktan takip ettiğim şekilde bunlar oldu

Paşa ve prorespawnın tam arasında bir klan var, 13.cuma ekibi olabilir, o da paşa klanındayken Ra klanına geçti ve bundan dolayı savaşacaklar

Bi adam nasıl uzaktan takip ederek herşeyi bilir aklım almıyor :D

hakki20

Kılıç Ustası

Abi caps yok mu capss :D

Maykk

Okçu
Sıra ters olmuş @Osmanbey06*
Kehanetin reborn olması- rebornun kehanet tarafındaki savlarını çekmesi-kehanet içinde bir grubun truva için nostrayla anlaşması- nostra opu+ truva- klan adının hesap sile alınıp herkesin farklı klana geçmesi veya hesap sile alması

xRevoLuTi0n

Milis
Oyuncuyu neden klan olarak varsayıyorsun ?
Sonucta o klanda olmayi kendisine sindirmis sonuca gelelim böyle bi olayi siz yapsaniz mechüldü baskasi yapinca hatali oluyor daha cok kartlar yeniden dagitilir yeni başladi bence oyun oyunun dogasında bence bu var hani ben truva atan arkadaşlardan yanada degilim.Sadece iki tarafli bakmaya calisiyorum

FARAZA

Markiz
Sonucta o klanda olmayi kendisine sindirmis sonuca gelelim böyle bi olayi siz yapsaniz mechüldü baskasi yapinca hatali oluyor daha cok kartlar yeniden dagitilir yeni başladi bence oyun oyunun dogasında bence bu var hani ben truva atan arkadaşlardan yanada degilim.Sadece iki tarafli bakmaya calisiyorum
Mevzu iki taraflı bakmak değil 2 olaya da ne kötü ne iyi yorum yaptım ama arkadası tanımıyorsun enesin orda ne demek istediğini bilmiyorsun konu farklı klanlar değil belki hiç böyle düşündün mü o sana hiçbirşey söylemedi ama sen ona laf atıyorsun ?

xRevoLuTi0n

Milis
Mevzu iki taraflı bakmak değil 2 olaya da ne kötü ne iyi yorum yaptım ama arkadası tanımıyorsun enesin orda ne demek istediğini bilmiyorsun konu farklı klanlar değil belki hiç böyle düşündün mü o sana hiçbirşey söylemedi ama sen ona laf atıyorsun ?
Benim anlatmak istedigim sen klanin yüzünden bu duruma düstün kendi yüzünden degil,bi nevi etme bulma diyelim.Truva düsünen atan arkadaşlarida kınıyorum

xRevoLuTi0n

Milis
Hocam mevzu farklı onu demek istedim :) ama bışver :D hayırlı gecelerin olsun...
Aynen gereksiz yere laflamaya gerek yok sonra bi bakmissin gereksiz bi tartismanin icinde bulmusuz kendimizi hayirli aksamlar gecen güzel olsun kardeşim kb yanlis anlasildiysamda anlatmak istedigim durum Klanlar oyun düzeni insanlar klana insan alirken yakin güvenilir insan secmek

FARAZA

Markiz
Aynen gereksiz yere laflamaya gerek yok sonra bi bakmissin gereksiz bi tartismanin icinde bulmusuz kendimizi hayirli aksamlar gecen güzel olsun kardeşim kb yanlis anlasildiysamda anlatmak istedigim durum Klanlar oyun düzeni insanlar klana insan alirken yakin güvenilir insan secmek
EST :)
Haklısın anladım ben seni