Cosa Nostra vs Paşa

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Hayal klanlarının savaşı hızlı bitirmesi gerek ya blitzcrick yapıp hızlıca respawnı pes ettirecekler yada uzlaşmaları lazım
Yoksa Paşa düşebilir

CenkxD

Mızrakçı
Oncelikle bazi duyumlar aldim ne kadar dogru ne kadar yanlis bilmiyorum.
Pasa klanlari oyunculari olarak alinan karara saygi duyarak isteyen istedigi klana katildi,isteyen ayri klan kurdu isteyende hesap sildi.

NOSTRA dan gelen daveti dostlarimla paylasip oyunculuguma saygi gosterdikleri icin sicak baktilar bende gelen teklifi degerlendirdim.Daveti shall we begin arkadasimiz aticak diye bildirim aldiktan sonra kendisinden aldigim mesajda olumsuz oldugunu duydum teklif sizden geldi ve degerlendirdik keske bu konuda net olabilseydiniz.Baska klanlardan da teklif gelmesine ragmen ben bunlari degerlendirmeye almadim.Nostra ya sicak bakmamin sebebi tanidigim dostlarimin olmasiysi.Ben dusuncelere ve kararlara saygili biriyimdir beni taniyan tanir.Duydum ki 1v1 cagirdigim Erhan isimli(ra klanlari kurucusu)arkadasimiz benim nostrada oynamami istememis yine soyluyorum istedigin dunyada istedigin koyle istedigin puanda 1v1 varim oyunculugunu gormek isterim.

Nostranin premium acisindan erhanla ortak calistigini dusunursek aldiklari karara saygi duyuyorum.

W60 da guzel dostluklar edindim.Guzel insanlar tanidim tek tek saymiycam tum klanlarda basta pasa olmak uzere hayal,nostra,pro,ciz,basher vb bir cok klanda guzel dostluklar edindim.

Tw stats baktigimizda bu dunyada zirvedeyken birakma karari alarak w62 ye focuslanacagimi herkese bildirmek isterim.Hesap sil moduna aliyorum.Tum dunyada ki dostlarima duyrulur.Her zaman bana bir telefon kadar uzaksiniz herhangi bir durumda herhangi bir konuda her zaman beklerim.
W60 ta tum klanlara basarilar

Bir CenkxD atasozu der ki
"Zirve tek kisiliktir ve bunun hazzini sadece zirvedekiler bilir"

Ego olarak algilamayin benim ne kadar paylasimci ve mutavazi oldugumu herkes bilir bunuda not duseyim.

Sevgiyle kalin,
Cenk

CenkxD

Mızrakçı
Pasa klanlari oyunculari olarak alinan karara saygi duyarak isteyen istedigi klana katildi,isteyen ayri klan kurdu isteyende hesap sildi.

NOSTRA dan gelen daveti dostlarimla paylasip oyunculuguma saygi gosterdikleri icin sicak baktilar bende gelen teklifi degerlendirdim.Daveti shall we begin arkadasimiz aticak diye bildirim aldiktan sonra kendisinden aldigim mesajda olumsuz oldugunu duydum teklif sizden geldi ve degerlendirdik keske bu konuda net olabilseydiniz.Baska klanlardan da teklif gelmesine ragmen ben bunlari degerlendirmeye almadim.Nostra ya sicak bakmamin sebebi tanidigim dostlarimin olmasiysi.Ben dusuncelere ve kararlara saygili biriyimdir beni taniyan tanir.Duydum ki 1v1 cagirdigim Erhan isimli(ra klanlari kurucusu)arkadasimiz benim nostrada oynamami istememis yine soyluyorum istedigin dunyada istedigin koyle istedigin puanda 1v1 varim oyunculugunu gormek isterim.

Nostranin pire acisindan erhanla ortak calistigini dusunursek aldiklari karara saygi duyuyorum

W60 da guzel dostluklar edindim.Guzel insanlar tanidim tek tek saymiycam tum klanlarda basta pasa olmak uzere hayal,nostra,pro,ciz,basher vb bir cok klanda guzel dostluklar edindim.

Tw stats baktigimizda bu dunyada zirvedeyken birakma karari alarak w62 ye focuslanacagimi herkese bildirmek isterim.Hesap sil moduna aliyorum.Tum dunyada ki dostlarima duyrulur.Her zaman bana bir telefon kadar uzaksiniz herhangi bir durumda herhangi bir konuda her zaman beklerim.

Ego olarak algilamayin benim ne kadar paylasimci ve mutavazi oldugumu herkes bilir bunuda not duseyim.

Sevgiyle kalin,
Cenk

Birde boyle paylasmakta fayda var en azindan bunu kaldirmazlar:)

segezha

Casus

Nostranin pire acisindan erhanla ortak calistigini dusunursek aldiklari karara saygi duyuyorum

Sevgiyle kalin,
Cenk

Birde boyle paylasmakta fayda var en azindan bunu kaldirmazlar:)

En sevdiğinde gidermiş
Güvendiğinde aşk bitermiş
Öyleyse mutlu sonlar
Gerçek değil bir hayalmiş:confused:

Khaos X

Okçu
Ve a.s cenk kardasim
Simdi nostra geçiş icin senin ismini vermedi verse evet istemiyorum derim de bunu oyunculuğun icin degil kendini mukemmel oyuncu olarak gordugun icindir
Mesaj duruyor hamle yapılacak dedigin mesaj da gelen hamle arkadasin banlanmasi oldu
2. Durum nostra gel savasa gir demedim ben vuruyorum benim orda samimiyeti oldugum arkadaslara geln bize katilin savasalim çünkü dunyada savas bitmis 190 saate basher vurmaya gidscek halleri yok ..
Nostra mantikli buldu savas acti nostra savas gir aglamak gibi ithamlar yakismiyor..
3. Durum gelince sav kestirmekle oyunculuk olmuyor pre basinca olmuyor . Oyunculuk oyle bir günde bir haftada aktif olmakla olmuyor oyunun adi klanlar yani klanin kadar oyuncusun
Her opta nedense hesap bakicida kendi arkadaslarin söylüyor buyuk oyuncu sav gelmeyince.silecem.diyende sensin
4.durum pasa diye klan diplomasi yapmadi becerisi yok tum dipler ben yaptim onun haberi yok
Pro mut ben bozdum nostra ben dip yaptım gibi gibi siz sadece soz dinlenediniz .
Her opta 700kami atıyorsunuz yaaa dunya başından beri hep ayni lafta kaldiniz

CenkxD

Mızrakçı
Simdi erhancim once sunu belirteyim nostra isim vermedi diyorsun dun dc de soylenen benim nostraya gecisimi sen problem yaparak kendilerine beni nostraya almamalari icin sen olaya vakif olmussun herhalde nostraya girmemem icin bu nostra ekibinin kendi kullandigi sozler ya sen yanljs soyluyorsun yada nostra o zaman ortada bir yalan var ve kilifina uyduruluyor.

2.si suana kadar hesabim her zaman bendeydi ta ki nostra 700 kamiyi tek bana attigi gece 4 koy dusurene kadar 4 koy dustukten sonra hesabi bakici verdim.Ondan sonrasi icin evet 5 6 gundje bakicidaydi ama oncesi her opta ben oynadim.
3.sav gelmezse silecem diye bir tabir kullanmadim kullnmam oynarim gecerim beni taniyan tanir burda kendimi sana tanitmayla vakit harciyamam zaten sende tanimissindir;)

4.su istedigin worldde istedigin gibi 1v1 atabiliriz istedigin sartlarda bunu yineliyorum.
5.si sen ne yaparsan yap ben gordugume inanirim oyubculuk ayri yalancilik ayri birseydir ama sunj belirteyim o zaman ya nostra yalan soyluyor yada sen al birde burdan yak :)

Herkese iyi oyunlar diliyorum

Cutorq

Baltacı
saldıranın ve savunanın eline sağlık :)
oyunun adı klanlar ama bu kadar "gel 1v1 atalım,oyuncuysan hodri meydan" gibi ifadelerle ben itham ediliyorsam koca forumda tekine çıkardım açıkçası.
Bu biraz reelde olan kavgalar gibi bir durum,bileğine güveniyorsan mevzusu hani :)
gerçekten emek ve hakkını verenleri tekrardan tebrik ederim :)

CenkxD

Mızrakçı
Ben tarafsızım :) lakin adama cok pre harcıyor vs demişsin ama ikinizlede bi muhabbetimde yok twstatslarınıza baktım

Khaos X: https://tr.twstats.com/tr60/index.php?page=player&mode=conquers&id=5303360&type=gain&pn=-1

CenkxD : https://tr.twstats.com/tr60/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=5555684

Adam ne kadar pre kasarsa kassın reis sen kendi klanındaki elemanları toplamıssın bide cenkxd ye bak allah aşkına :) lütfen forumda boş atmayalım kanıtlanıyor sonra

@Khaos X yeterince acik degil mi:) Bir ara incelersin:)

W60ta sana da basarilar diliyorum ;)

GhostShooter

Acemi
Ve a.s cenk kardasim
Simdi nostra geçiş icin senin ismini vermedi verse evet istemiyorum derim de bunu oyunculuğun icin degil kendini mukemmel oyuncu olarak gordugun icindir
Mesaj duruyor hamle yapılacak dedigin mesaj da gelen hamle arkadasin banlanmasi oldu
2. Durum nostra gel savasa gir demedim ben vuruyorum benim orda samimiyeti oldugum arkadaslara geln bize katilin savasalim çünkü dunyada savas bitmis 190 saate basher vurmaya gidscek halleri yok ..
Nostra mantikli buldu savas acti nostra savas gir aglamak gibi ithamlar yakismiyor..
3. Durum gelince sav kestirmekle oyunculuk olmuyor pre basinca olmuyor . Oyunculuk oyle bir günde bir haftada aktif olmakla olmuyor oyunun adi klanlar yani klanin kadar oyuncusun
Her opta nedense hesap bakicida kendi arkadaslarin söylüyor buyuk oyuncu sav gelmeyince.silecem.diyende sensin
4.durum pasa diye klan diplomasi yapmadi becerisi yok tum dipler ben yaptim onun haberi yok
Pro mut ben bozdum nostra ben dip yaptım gibi gibi siz sadece soz dinlenediniz .
Her opta 700kami atıyorsunuz yaaa dunya başından beri hep ayni lafta kaldiniz
Forum a girmişliğim bile yoktu ama senin için zorla soktular beni peki erhancık dansözlüğe son verip nostra ya vuracağını nezaman açıklıycansın klan içinde kalmasın arkadan iş çevirme artık bence konsluğa artık bi son vermelisin paşayı toplayım sonra nostraya vururum hayal e vururum düşüncelerini artık ne olarak açığa çıkar :) delikanlı adamsın diyicem de göremiyorum öyle bir delikanlı:)
GameMafia