Cosa Nostra vs Fena - Baba - Nirvana - Z~T - CANAVAR vs.

MUSALLAT..

Mızrakçı
unutmadan mendakkadukka mikailim sanada başarılar...:) ama sadece sana...:) yaşlandık unutuyoruzz artık bazışeyleri...

Z4M4Z1NGO

Yasaklı

sadece bu klanlar değilki bugün foruma attığınız rapordan da görülüyor ki şunlarla da savaşıyorsunuz,

ve bunlar BABA paktı ile müt.

Alt alta toplayınca (bi sn hesaplıcam)

Tam 25 klan yapar..

Yani demek istediğim, bu özgüven nereden geliyor fener, bi anlat yaw :)

ByRevolution

Yasaklı
İki tarafa da başarılar. Umarım çabuk pes edilmeden, uzun süren bir savaş olur.
İstatistiklerde +1000 , -1000 köy oranlarını görürüz umarım :)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
sadece bu klanlar değilki bugün foruma attığınız rapordan da görülüyor ki şunlarla da savaşıyorsunuz,

ve bunlar BABA paktı ile müt.

Alt alta toplayınca (bi sn hesaplıcam)

Tam 25 klan yapar..

Yani demek istediğim, bu özgüven nereden geliyor fener, bi anlat yaw :)

Özgüvenlik bir durum yok her şey ortada, 100 kişiyi yenmek için tüm dünyayı mavi yakan adamlardan çekinecek değiliz :)

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
valla fener, karşınızda girdiği her w yi kapatan son dönemlerin en iyi klanı var. Bak ben bu ifademi, w71 açılmadan önce, bir çok w nin forumunda söyledim.
Yenerseniz o taht sizin ama böyle konuşup yenilirseniz ne olacak ? :d yani bi türlü çözemedim sizi et misiniz balık mı var sizde bi işler ama dur bakalım..

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Nostra son dönemlerin en aktif 100 kişilik ekibi ama karşılarında da çok kalabalık bir oyuncu grubu var. bu kalabalık oyuncu grubu nostranın her köyüne operasyona bile gelebilir, he köy alırlar almazlar o başka dava ama opa çıkarlar:) Bir başka boyut ise bu kadar kalabalık oyuncu grubu içinde çokça pasif, oyun bilmeyen adam olduğu gerçeği. Bu da nostraya kısmi bir avantaj sağlayabilir.

Her ne kadar sevmesem de, tek klan olarak verdikleri mücadele nedeniyle nostraya başarılar diliyorum.