Classic 14 Ön Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Gece bonusu seçme aktif etmeyeceğim bir özellik. Bu yönde bildirim yapmayın.
selamlar, neden aktif etmeyeceğinizi de açıklama şansınız var mıdır? ‘bu özellik farklı zaman dilimlerinde oynayan oyuncular için yapılmış bir şey, aynı zaman diliminde oynayan oyuncular için anlamsız’ açıklamasından farklı bir açıklama mesela.

yön seçimi, davet, ışınlanma gibi özellikleri kapattığınız ve oyuncuları daha bireysel bir oyuna yönlendirdiğiniz çok dünya oldu ama bu özellik söz konusu olunca çok net ‘hayır’ diyorsunuz. ki bu özellik bireyselliğin tepe noktası bana kalırsa. sizin karşı olduğunuz durumu anlayamadım.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
şirket bu özelliği farklı zaman dilimleri için hazırlamış olabilir ama coma olarak şirkete ‘ben bu özelliği kullanmak istiyorum’ dediğinizde, ‘hayır, olamazzzz’ diyeceklerini sanmıyorum. aynı zaman diliminde bu özellik kullanılmadıysa, kullanın ve şirkette ilk olun. ilk olmak güzeldir:)

Margaret

Emekli Görevli
selamlar, neden aktif etmeyeceğinizi de açıklama şansınız var mıdır? ‘bu özellik farklı zaman dilimlerinde oynayan oyuncular için yapılmış bir şey, aynı zaman diliminde oynayan oyuncular için anlamsız’ açıklamasından farklı bir açıklama mesela.
Seni nasıl bir açıklama tatmin edecek?

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Seni nasıl bir açıklama tatmin edecek?
Bireyselliği ön plana çıkarmak (sülale klanlarına çözüm) için bunca özellik (davet, yön seçimi, ışınlanma, klanların kilitlenmesi, farklı klanlara destek atılamaması) geri plana atılırken, bana göre en önemli bireysel özelliğin neden net bir dille istenmediğini mantıklı bir şekilde açıklarsanız tatmin oluruz diye düşünüyorum.

Margaret

Emekli Görevli
Bireyselliği ön plana çıkarmak (sülale klanlarına çözüm) için bunca özellik (davet, yön seçimi, ışınlanma, klanların kilitlenmesi, farklı klanlara destek atılamaması) geri plana atılırken, bana göre en önemli bireysel özelliğin neden net bir dille istenmediğini mantıklı bir şekilde açıklarsanız tatmin oluruz diye düşünüyorum.
Sence yapılan açıklama neden mantıklı değil mi? Gayet net yazılmış oysaki.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
örnek; sınırda 10 tane yan yana köy var. bu köylere operasyon yapılması gerekiyor. köylerden 3 tanesinin gece bonusu 7’de bitiyor, 3 tanesi 10’da bitiyor, diğer 4’ü 12’de bitiyor. gel de buraya gece bonusu bitişine operasyon yap. bu özelliği adam akıllı kullanan klanlar çok fark yaratabilir.

@Margaret mantıklı olan kısmı şu; ‘farklı zaman dilimlerinde oynayan oyuncular için hazırlanmış bir özellik’ evet buna bir şey dediğim yok, mantıklı zaten. ben yapılmayanı yapın, aynı zaman diliminde bu özelliği kullanın ve fark yaratın istiyorum, yoksa niye burada dert anlatmaya çalışayım?

-AzraiL-

Yasaklı
örnek; sınırda 10 tane yan yana köy var. bu köylere operasyon yapılması gerekiyor. köylerden 3 tanesinin gece bonusu 7’de bitiyor, 3 tanesi 10’da bitiyor, diğer 4’ü 12’de bitiyor. gel de buraya gece bonusu bitişine operasyon yap. bu özelliği adam akıllı kullanan klanlar çok fark yaratabilir.

@Margaret mantıklı olan kısmı şu; ‘farklı zaman dilimlerinde oynayan oyuncular için hazırlanmış bir özellik’ evet buna bir şey dediğim yok, mantıklı zaten. ben yapılmayanı yapın, aynı zaman diliminde bu özelliği kullanın ve fark yaratın istiyorum, yoksa niye burada dert anlatmaya çalışayım?
Çok saçma olur.Operasyon yapılmaz.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Çok saçma olur.Operasyon yapılmaz.
o köyleri almak için 10 köyü de büyük oranda kesmen gerekir, kesemezsen ve rakip aktifse o sınırda ilerlemek zor olacaktır. bu da küçük klanların dünyada daha uzun süre kalmasını sağlayabilir. X klanından 2 kat fazla köye sahip y klanı o sınıra op düzenlese, x klanı aktif olduğu sürece o sınırı uzun süre tutacaktır. bu da ‘oyuncu bazlı gece bonusu’ sayesinde olacaktır.

Seyanora123

Hafif Atlı

modlar demişki isteğe göre bi dünya çoğu kişi yön seçimi veya o olmasa bile ön kayıtta aynı klan üyelerinin dib dibe düşmesini istemiş
modlarında aile klanların önüne geçmeye çalışmak için yılda bir açılan bi dünya için bu kadar oyuncunun isteğini göz ardı edeceğini zannetmiyorum

MrBal

Mızrakçı
Ayarlar
Oyun Hızı3.0
Birim Hızı1.5
Binayı yıkEtkin değil
MoralEtkin değil
Çiftlik KuralıEtkin değil
Temel savunma20
MilisaniyeEtkin, 50ms
Fake LimitiEtkin değil
Araştırma SistemiBasit Araştırma
TapınakEtkin değil
Gözetleme KulesiEtkin değil
ÖdüllerEtkin değil
Kendi kendini geliştiren barbar köyleri500 puana kadar
Bonus köyleriEtkin
Gece BonusuEtkin
Acemi koruması3 gün
Saldırganların maks. oranı: savunmacılarİlk 15 gün için 20 : 1
BayraklarEtkin değil
Birimler
ŞövalyeEtkin değil
Casus SistemiCasus; birlikleri, binaları, hammaddeleri ve yabancı birlikleri gözleyebilir.
OkçularEtkin değil
MilisEtkin değil
Misyoner
Artan misyoner fiyatlarıAltın para
Azami misyoner menzili100 tarla
Misyoner saldırısı başına sadakat kaybı20-35
Saat başına destek artışı5
Yapılandırma
Klan başına üye limiti100
Klan beceri sistemiEtkin değil
Yendiğin rakip sıralamasıEtkinken puanlara göre düzenlenir
Hesap bakıcılığıEtkin
Hesap bakıcılığı-süre kısıtlamasıSon 7 gün gün içerisinde 3 günden fazla hesap bakıcılığı yapıldığı için bakıcılık engellendi
Serbest ticaretEtkinken her bir oyuncu başlangıcı bazında süre kısıtlaması
Yön seçimiEtkin değil
Davet sistemiEtkin değil
Kazanma koşulları90 gün sonra, bir klan oyuncu köylerinin 65% oranını 7 gün boyunca elinde tutmalıdır.
Diğer Özellikler
YağmaAktif
Klan dışına destekYalnızca aynı klan üyelerine destek atılabilir ve destekler klandan ayrıldığınızda geri döner.
Destek atmak için bekleme süresiEtkin
Klan sıralamasını belirleyen üye sayısı30
Ön kayıtAktif değil

MrBal

Mızrakçı
1 Günlük herkesin envanterine ışınlanma eklensin saçma sapan yerlere gidiyoruz keyifli olmuyor. Güzel savaş dönmesi adına ışınlanma ekleyin herkese..

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Uluslar arasi turnuvadaki gibi. Ayarlanabilir. Gece modu getirilebilir. Herkez kendi gecemodunu kendine göre ayarlar ve boylece degisk oar degisik saldiri zamanlari baya bir strateji isteyecektir.

3.2 veya 4 hizinda 1 veya 1.5 birim hizi olan bir dunya da gece modu olmamasi gercekten asiri yorucu aktiflik isteyen bir dunya yaratacaktir.

Ve bircok ekibin dagilmasi fazla oynamamsina neden olacaktir. Uzun uzun ukusuz gecer.

Uluslar arasi turnuvda benzer hezda ozelikler var degistirilebilir gece moduna rağmen asiri bir aktiflik ve uykusuz geceler yasiyoruz.

Ve orda ekipler 10 kisilik 10 15 ekip kaldik.

Gece modsuz bukadar hizli bir dünya boşanma davalarina neden olabilir. Evli olanlar girmesin tavsiyem.

Ve turnuvada basimiza gelen baska guzel bir olay yöneticilerimize tavsiyem.
Eger klan klitleme olacaksa.

Multi hesaplari klan klidinden sonra banalatmaya başlasinlar.

Turnuvada yoneticilerin verdigi cevap.

Kimin ne yaptigini göruyoruz ama suan ceza uygulamsi yaparsak baska sekilde devam edecekler. Klan kilidinden sonra yeni hesap kaydi da kapatildigindan.

Multiler klan klidinden sonra banlatilar ve bircok klan 8 9 kişi ile devam etmek zorunda kaldi.

Suan dunya siralamsinda 120 koyle lider konumda olan adami bile yeni dün banladilar oyun basinda yaptigi multi den dolayi.

Boylece cezalar caydiriciligi daha yüksek oldu

My name iş azem

Mızrakçı
Oyuna virüs eklensin ...Çok asker basıp sosyal mesafeyi tinlamayanlarda yayılsın.. köylere sağlık ve kütüphane bInalarida eklensin sagliga ve egtime onem vermeyen koy gebersin :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.